Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 28.09.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Имам нужда от съвет ???  
Автор Radi (непознат )
Публикувано29.06.03 23:22



Начинаещ съм и от около месец се интересувам как дръстично и в кратък срок да увелича мускулната си маса. Определено не искам това да бъде с химия, като научих какъв риск поемам с тиях. Както и да е аз съм ектоморф и знам, че ще ми е много трудно с моя бърз метаболизъм. От прочетената литература разбрах по колко въглехидрати и белтъчини трябва да си осигурявам на ден и с какви тренировки да започна. Не разбрах обаче какъв протеин да взимам суроватъчен, на млечна основа или животински? Ще съм благодарен ако получа професионален съвет.



Тема Re: Имам нужда от съвет ???нови [re: Radi]  
Автор6matka (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 12:55



Tva za proteinovi preparati li sa otnasia. Nai dobar e surovata4en. Ako iska6 barzo ka4vane bez himiq bojebi nai dobrata kombinaciq e kreatin , proteini i aminokisilini. Stiga da imi6 vazmojnst da si gi pozvoli6 no nai vajno e dobra trenirovka i dobro hranene.



Тема Re: Имам нужда от съвет ???нови [re: 6matka]  
Автор Radi (непознат )
Публикувано30.06.03 21:20



Мерси, а би ли ми казал коя марка протеин да търся, без значение колко струва?



Тема Re: Имам нужда от съвет ???нови [re: Radi]  
Автор old_moon (Дзушъ)
Публикувано01.07.03 00:12



Pitch, ti si se setil koga da kachvash masa, 1 mesec predi moreto, a? :))

Sega kato pochnesh, da ne spirash nikoga.

Shto se otnasia do markite, tyrsi MLO i Musashi



Тема Re: Имам нужда от съвет ???нови [re: old_moon]  
Автор Radi (непознат )
Публикувано01.07.03 00:23



Какво имаш в предвит ? Може ли да поговорим в ICQ-то?



Тема Re: Имам нужда от съвет ???нови [re: Radi]  
АвторПAK (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 02:55



Тия неща не стават изведнъж, особенно без химия. Драстично можеш да увеличиш само мазнините, ако ядеш като прасе. Чиста мускулна маса за 1 месец - около 1 - 2 кг максимум, ако тренираш правилно. Ако си по - надарен генетично (но ти спомена че си ектоморф), може и повече, но не много. Няма значение какъв протеин взимаш, той е само допълнение към диетата, тя е основното.



Тема Re: Имам нужда от съвет ???нови [re: Radi]  
Автор XC™ (терорист)
Публикувано01.07.03 06:48



Еми то и аз искам за кратък период да стана като Мр. Олимпия, и то без химия, ама не става. В тоя спорт всичко става бавно.
За протеина, избери суроватъчен.



Тема Re: Имам нужда от съвет ???нови [re: 6matka]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано01.07.03 09:48



Не забравяй глутамина, ЗМА, витамините + В12, може малко прохормони ... скъпичко става, но ефективно.

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Имам нужда от съвет ???нови [re: Radi]  
Авторpr_4ko (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 10:57



Аз тренирам почти 10 години и виж какво ще те посъветвам!
Не бързай с натрупването на маса. Постави си реалистични цели. Щом имаш бърз метаболизъм увеличи въглехидратите и растителните мазнини в храната. Гледай се в огледалото. Ако видиш че започваш да качваш подкожна мазнина намали въглехидратите. В началото организма реагира най добре на тренировките и ако му осигуриш подходящо хранене и почивка ще имаш много добри резултати. Не стой с часове в залата, тренировката ти не трябва да е повече от 45-60 минути. Не тренирай повече от три пъти в седмицата. Спи повече от обикновено. Незнам на колко години си но ако си млад, яж всичко което ти попадне. Незабравяй, гледай се в огледалото! Опитвай се да приемаш повече растителни мазнини. Избягвай животинските.
Сега за протеина. Суроватъчния протеин също е животински защото се получава от мляко. По принцип няма кой знае какво значени какъв вид ще е. Може да приемаш и соев. Зависи какви са ти финансовите възможности. Ако не можеш да си го позволиш, наблягай на истинската храна. Ако пък можеш бих те посъветвал да го употребяваш преди, след тренировка, вечер преди лягане, нощем, и сутрин със закуската.



Тема Благодаря ви пичове!!!нови [re: ПAK]  
Автор Radi (непознат )
Публикувано22.07.03 00:33



Мерси за изчерпателните отговори, които получих.Мога да се похваля, че за 3 седмици сам качил 5кг.Наистина не предполагах, че с гейнер, креатин, глутамин и естествено строга диета ще постигна такива резултати.Малко ми е терсене обаче, че през ден сам с мускулна треска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.