Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:23 02.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Чистене + увеличаване на мускулната масанови  
Автор ana1og (непознат)
Публикувано10.06.03 10:40



Понеже станаха много бележките към мен в "креатин + фат бърнери" за това как едновременно качвам мускулна маса и свалям мазнини, ще отговоря на тях в отделна тема и ще опиша какво правя.
Отговор на 100кг: 250гр е дневният ми прием на протеин, а не еднократна доза.
Отговор на 9-главата ламя: Не съм начинаещ, нито затлъстял.

Ето какво правя:

Ръст-181см, тегло-90кг, ръка-46см, гръдна обиколка-118см, талия-86см ( засега :-) )
През зимата тренирах 4 пъти седмично, сега съм разбил тренировките на 5 по-кратки (няма нужда да ги описвам подробно, в случая не са важни). В останалите 2 дена от седмицата тичам около 35-40мин. + коремни преси + чувал. Понеже ме мързи да ставам рано да тичам сутрин, го правя вечер.
Преди всяка тренировка (и аеробните и анаеробните) взимам Е/С/А, а след всяка- 5гр.креатин, 5гр.ВСАА, глутамин и протеинов шейк (около 40гр. белтък).
Креатин пия и сутрин след закуска (5гр.)
Храня се 4 пъти на ден (сутрин, на обяд, към 16ч. и след тренировка т.е. към 21ч.) отделно от това- един протеинов щейк през деня, някъде между храненията, един след тренировка (както вече казах) и един преди лягане (понякога, ако се събудя жаден през ноща, удрям още един). Ако огладнея през другото време изяждам по едно кисело мляко. Сладко не ям (просто не обичам) освен 2 супени лъжици декстроза сутрин и вечер заедно с креатина и понякога- по един банан сутрин. През деня не внимавам много-много какво ям, само горе-долу следя приема на белтъчини и, без да се престаравам, вида на въглехидратите и мазнините. Вечер след тренировка, обаче ям единствено месо (каквото ми падне, но по-често е пилешко) и нищо друго- около половин килограм.
Друго, което смятам за важно да спомена е, че никога не съм приемал стероиди и хормони. (Подозирам, че това също има значение да не губя мускулна маса, докато отслабвам)

Това е.....при мен работи. Ако имате още въпроси- питайте.



Тема Re: Чистене + увеличаване на мускулната масанови [re: ana1og]  
Автор ana1og (непознат)
Публикувано10.06.03 11:34



Сега се сетих....ще се снимам, след месец пак и ще сложа снимки тук за да се види това, за което говоря. Жалко, че не се сетих да се снимам месец по-рано, преди да почна да чистя.



Тема Re: Чистене + увеличаване на мускулната масанови [re: ana1og]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 11:39



Както казах, ако не спадаш към някоя от 2-те групи не можеш да ме убедиш, че успяваш да правиш едновременно и 2-те неща. Може да ти се струва така но в действителност не е.



Тема Re: Чистене + увеличаване на мускулната масанови [re: ana1og]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано10.06.03 11:42



Успех в чистенето и по принцип . Май си първия тук , който така подробно си описва режима и тн. Браво



Тема Re: Чистене + увеличаване на мускулната масанови [re: ana1og]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 11:44



Няма лошо, дай снимки ама те са субективно нещо. По-добре иди си измери процента на мазнините някъде. Тогава може да ти повярвам



Тема Re: Чистене + увеличаване на мускулната масанови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор ana1og (непознат)
Публикувано10.06.03 12:06



Имам шивашки метър, който показва, че обиколката на талията ми намалява, докато другите растат. Мисля, че е достатъчно.
А и принципно нямам за цел да те убеждавам в каквото и да е. Достатъчно ми е да се кефя от това, което постигам. Няма лошо да си критичен. Просто споделям личният си опит.



Тема Re: Чистене + увеличаване на мускулната масанови [re: beastie]  
Автор ana1og (непознат)
Публикувано10.06.03 12:07



Благодаря. Да ти се връща



Тема Re: Чистене + увеличаване на мускулната масанови [re: ana1og]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано10.06.03 14:15



Супер, наблягай само на гърба повечко :)

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Чистене + увеличаване на мускулната масанови [re: Bum-Bum]  
Автор ana1og (непознат)
Публикувано10.06.03 14:49



Достатъчно го тренирам, ама не ще да расте пущината От скоро правя мъртва тяга, защото имам дископатия и се пазех, но ми писна и я почнах. Да видим какво ще стане сега.



Тема Re: Чистене + увеличаване на мускулната масанови [re: ana1og]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано10.06.03 21:16



и аз съм така - не ми върви гърба .




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.