Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 30.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Izvesno e: Vie ste care na muskulnata masaнови  
АвторNlKOM (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 23:56



OK vie ste care na svalqneto i svalqneto na telesna masa tova e vseizvesno
sram ne sram mislq da vi pomolq za pomosht
az sam na 20 god 168 sm i realnoto mi teglo e okolo 60-65 kg no poradi red pri4ini /problemi/za otritsatelno vreme stignah do 50kg v bliskata sedmitsa nesam se meril ma mai sam gi i podminal s tendenciqta da me vpishat v 4ervenata kniga na iz4ezvashtite vidove
molbata mi e: da mi prepora4ate na4in po koito da si varna kilogramite
kakvi vazmojni na4ini ima
koi spored vas sa nai dobri
iskam da vi popitam i za proslolutite anabolni steroidi kakvo predstavlqvat kak deistvat ........ imat li strani4ni efekti ....kakvi sa te ako imat
kakvo predstavlqva kreatina za kakvo sluji ....kak deistva .......strani4ni efekti ima li .....kakvi sa te
hranitelni dieti ............................
vsi4ko kakvoto smetnete 4e shte mi svarshi rabota
Blagodarq vi predvaritelno Shte sam vi mnogo blagodaren



Тема Re: Izvesno e: Vie ste care na muskulnata masaнови [re: NlKOM]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано31.05.03 06:34



Значи единствения начин дъ си върнеш килограмите е да ядеш яко. Тренираш ли? Ако не почвай, с тежки тежести по 6-7 повторения.
За анаболните стероиди по-добре не питай - тренирай няколко години, постигни каквото можеш, пък после мисли и за това. Ще си преебеш здравето.



Тема Re: Izvesno e: Vie ste care na muskulnata masaнови [re: NlKOM]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 08:38



konsultirai se s lekar - tvoeto mai e bolestno systoqnie



Тема Re: Izvesno e: Vie ste care na muskulnata masaнови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторNlKOM (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 08:49



Ami ne ne treniram no naistina se zamislqm po vaprosa
i se 4udq kak da zapo4na
imam predvid s nakakva opredelena programa
a za programite vaobshte si nqmam i na ideq za kakvo stava vapros
napalno sam neuk vav teq neshta za tva se obrashtam kam vas opitnite i madrite za savet



Тема Re: Izvesno e: Vie ste care na muskulnata masaнови [re: DEFLEPPARD]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано31.05.03 09:25



хаха :)




Тема Re: Izvesno e: Vie ste care na muskulnata masaнови [re: NlKOM]  
АвторAngermeans (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 11:41



Недей и да се интересуваш какво представляват анаболните стероиди !
В твоя случай наистина най-добре първо се посъветвай с лекар, преди да започнеш каквото и да било. Иначе за яденето ясно - трябва да ядеш доста - яйца, мляко, кашкавал, сирене, много месо (най-хубаво пилешко или пуешко) и въобще продукти богати на белтъчини и мазнини (недей да се тъпчеш с въглехидрати).
А за креатина - Creatine Monohydrate е биоактиватор, който се използва за добиване на "взривна" мускулна сила, възстановяване и стимулира образуването на маса. Не взимай повече от 5г дневно (30мин преди тренировка, а в дни в които не тренираш - 5г сутрин на гладно). Аз съм 90кг и пак силно се двоумя дали да взимам още 5г след тренировка и дали има смисъл изобщо.
За това с какво да пиеш креатина има много идеи, но според мен практиката показва, че е най-добър този начин - купи си глюкоза на прах (струва 3-3.50 на кг. ако не се лъжа) и си прави такова сокче (50-60г глюкоза в 200-250мл студена вода). Гребваш една чаена лъжичка креатин с леко връхче (като за 5г), слагаш си я в устата и пиеш (защото креатина никога не се разтваря 100% в течноста и така губиш от него).

Много добра комбинация от суплементи за сериозен ефект (това обаче само ако имаш малко повече $$ да заделиш) е креатин, л-глутамин и аминокиселини в разклонена верига ВСАА. Макар, че за глутамина пише да се взема две дози по 5г дневно, а за аминокиселините 5 таб. преди и 5 таб. след тренировка, аз ти препоръчвам да вземаш 5г. креатин преди тренировка и 3г. глутамин и 5 таб. (даже 3-4 като се имат предвид килограмите ти) ВСАА след. А в дни в които не тренираш - 5г креатин и 1-2г глутамин сутрин на гладно.

Бе суплементите са много, ама знай, че най-важни са правилната тренировка, яденето, почивката и меракът



Тема Kreatin .......нови [re: Angermeans]  
АвторNlKOM (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 13:32



mersi ti mnogo za saveta -bih iskal da te popitam ako razbirase znaesh kakvi
sa strani4nite deistviq na kreatina zashtoto kakto se kazva v dneshno vreme nishto ne e bezplatno i nishto nese polu4ava bez mnogo trud i pot na 4elo



Тема Re: Kreatin .......нови [re: NlKOM]  
Автор 1OOkg (познат)
Публикувано31.05.03 16:24



creatina e napalno bezopasen i zatova se i prodava svobodno navsqkade po sveta



Тема Re: Kreatin .......нови [re: NlKOM]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано31.05.03 16:51



kreatina se raztvaria naj-dobre v topla voda.
Niama stranichni dejstvia, osven che po-nekachestvenia zadyrja voda ne tam kydeto triabva (v muskulite), a mejdu kletkite, koeto te pravi leko otekyl, no pyk she si vzemesh hubav creatin i niama strashno. Namali malko kafeto samo i kolata, tva e.

some things never change, and some do

Редактирано от gal на 31.05.03 16:51.



Тема Re: Kreatin ....... [re: gal]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано31.05.03 20:43



toplata voda ne go li precakva ? az go pieh s voda sus staina temperatura ... ne mi e bilo problem 4e ne se raztvarq , a ot druga strana kato se "raztvori" ne se li razpada do kreatinin ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.