Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 05.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Неприятен проблемнови  
Автор bluefan (builder)
Публикувано29.05.03 21:14



Значи не знам дали е ставало дума за това преди,но искам да споделя нещо неприятно което забелязвам.

От 1 година и половина тренирам усилено и постигнах голям напредък.От този преждевременен разтеж обаче ми са се появили някакви червени черти точно под мишниците.Не са много големи,но като се загледам в тях приличат на някакув малък кръвоизлив.После ми обясниха ,че били някакви си стрии и не се махали,а си оставали така завинаги.

Някой да има подобен проблем или да знае нещо по въпроса? Има ли как да се махнат и ако няма ще излизат ли още ?



КУПАТА Е СИНЯ

Тема Re: Неприятен проблемнови [re: bluefan]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 01:18







Тема Re: Неприятен проблемнови [re: bluefan]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано30.05.03 12:01



Мда, стрии са си и си остават завинаги. Виж в архива на "аеробика и фитнес" имаше дискусия относно тях, нещо допълнително, което мога да те посъветвам е да взимаш вит. Е, твърди се, че предотвратява появата им.

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Неприятен проблемнови [re: bluefan]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 12:59



Dam,t'va sa strii,az imam ot predmi6nicata,prez cqlata ruka otvutre i brytalni strii pod mi6nicite,na krakata su6to imam.Vit. E ne mi pomogna,ni6to ne mi pomogna,dano pone da izbeleqt po-burzo.



Тема Re: Неприятен проблемнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 13:21



Исках да кажа






Тема Re: Неприятен проблемнови [re: bluefan]  
Авторkakaздpaвka (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 19:42



Помага крем с витамини, ама преди да са се появили стриите, след това няма сми. Като решиш да качваш маса е добре да правиш масаж вкл. и поради тая причина.



Тема Re: Неприятен проблем [re: bluefan]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано30.05.03 20:25



Ako ne se lyja krema se kazva Cortitubex (ima go v aptekite-tretira belezi)-izbledniavat i leko se izravniavat, nikoga niama da izcheznat, no shte sa pone 50% po nevidimi. Pravi si masaj sys stiagasht krem sled dush (kato Nivea Q10 primerno), za da gi izbegnesh.

some things never change, and some do


Тема Re: Неприятен проблемнови [re: gal]  
Автор bluefan (builder)
Публикувано30.05.03 22:23



дамммм имам един приятел лекар по тези работи.До колкот ми обясниха стриите никога не изчезват,но могат да избелеят и да не се виждат...



КУПАТА Е СИНЯ

Тема Re: Неприятен проблемнови [re: bluefan]  
Автор ZeppeR (Гоооооо6кЪууууу)
Публикувано31.05.03 02:45



ахахаха
малко си се преебал
тва е от растеж....цепи се кожата.
тия стрии си остават.
е така е и 1 от моя клас...... има ръка към 50 сигурно вече... ама има и стрии...

whocaresifmyspacebarisnotworking?!?


Тема Re: Неприятен проблемнови [re: bluefan]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано31.05.03 06:28



Личат си и като избелеят. Стават по-бели от кожата. Може да пробваш да се печеш на слънце, може и да помогне да не си личат толкоз /след като избелеят/, но не мога да ти гарантирам.


Аз имам такива по задника /съвсем сериозно/, защото напоследък много съм сложил там, и няма как да си го печа на слънце. Единствения начин е да ида на морето на нудистския плаж, но като ходя чак до морето няма да ходя да гледам увисналите топки на някой дядка, или увисналите мръвки на някоя баба. Пък и не си личи толкоз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.