Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 26.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Дайте акъл на един начинаещ, моля.нови  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано23.05.03 16:06



Здравейте.
Ще ми се да почна да се занимавам с вдигане. Цел: висок съм 194 см и тежа 98 кг. Напоследък, поради прекомерно заседналият ми начин на живот съм почнал да трупам по шкембака. Искам да премахна тлъстинките, да кача по ръце, крака, гърди и т.н. като запазя сегашните си килограми или съм около тях (не ми се ще да ставам повече от 105 кг. обаче). Нямам за цел да ставам 140 кг терминатор, нито да ставам културист. Просто ми се ще да пооформя телцето и най-вече да се натоварвам физически, за да се чувствам по-добре.
Та въпроса ми е можете ли да ми помогнете със съвет какво да ям, какво да пия, подходящи упражнения и колко ще ми струва. Не искам да постигна "съвършеното" тяло за 2-3 месеца, а смятам да си се занимавам постоянно с това, за да се подържам във форма.
Сигурно имам и много други въпроси, но нека да започна и ще ви питам:))



Тема Re: Дайте акъл на един начинаещ, моля.нови [re: Red_Brigades]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано23.05.03 16:37



3 тренировки седмично, тренираш цялото тяло с базови упражнения. Има десетки системи. Ама за да ти е най лесно почваш отгоре надолу. Гърди (аз поне винаги първи ги правя) Бицепс, трицепс, рамене, гръб. Мъртва тяга, клекове. Повдигане на пръсти за прасците. Коремната преса е накрая.
Като гледам структурата ти предполагам, че по 3 серии с 12 повторения ще са ти ОК. Трябва да е тежко пич. Така че последните да са ти трудни. Все пак гледай да са чисти, по важно е , отколкото да е по-тежко. Не изоставяй качеството заради количеството. Намали храненето. Яж 6 пъти на ден. Наблегни на белтъчините.
В дните когато не си в залата тичай, ходи в планината, а бе спортувай нещо, което те кефи , само да е аеробно.
Това е за начало. След 3 месеца, хем ще видиш резултати, хем вече ще поназнайваш повече и няма да е нужно някой да пише романи тука :))))
Успех.



Тема Re: Дайте акъл на един начинаещ, моля.нови [re: Red_Brigades]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано23.05.03 20:53



ami kato za na4alo po4ni da trenira6 s tejesti 3 puti sedmi4no s programa za na4inae6ti . hraneniqta gi pravi v rejim . opredeli kakuv telesen tip si ) ekot- , mezo , endomorf) i izpolzvai preimu6testvata mu , kato izbqgva6 lo6ite strani. programata , hraneneto i kardoito e mnoo vajno da sa suobrazeni s tova . ne ska4ai na zoba ot sega . moje da zabavi6 i suplementite . vij dokude 6te stigne6 s pravilno hranene i trenirovka . razgledai tablicite za sudurjanieto na hranitelnite produkti v bb-team.org i fitbg.hit.bg - tam 6te pro4ete6 v koe kakvo ima . posle 6te uspee6 da opredeli6 spored teloslojenieto si kolko % ot dnevnata dajba da ti e beltu4ini , kolko vuglehidrati i kolko % maznini. gre6ka e da bqga6 100% ot mazninite . v na4aloto 6te ima6 po-burzi rezultati . trqbva postoqnstvo i stimul . gre6ka e pretreniraneto - 4esto se sre6ta . ne byrzai - hubavite ne6ta stavat bavno . vajno e da razbere6 4e za hubavo tqlo ima edna maksima ( 4esto q izpolzvam ) : Silata ne e cel a sredstvo . taka 4e ne ska4ai da buta6 200 leg a nablqgai na 4istoto izpulnenie s pulen obhvat na dvijenieto . ne qj po mnogo navednuj a po-malko no 4esto. za bb e dobre 5-7 hraneniq na den . sled 18:00 izbqgvai da qde6 prostio vuglehidrati ( obraboteni i sladki) . zakuskata e mnoo vajna . kupi si i vitaminki . za sega tva e.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема а годините?нови [re: Red_Brigades]  
АвторЧъkи (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 22:26



тях си пропуснал, все пак има разлика между 16 и 26



Тема Re: Дайте акъл на един начинаещ, моля.нови [re: Red_Brigades]  
Автор bluefan (КУР ЗА СТОИЧКОВ)
Публикувано24.05.03 00:12



като за начало:викай 3 пъти:кур за цска



КУПАТА Е СИНЯ

Тема Re: Дайте акъл на един начинаещ, моля.нови [re: bluefan]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано24.05.03 04:25



добре е за начало!

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: Дайте акъл на един начинаещ, моля. [re: bigbro]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано24.05.03 06:53



Много даже. Може и да му дойде акъла така.



Тема Re: Дайте акъл на един начинаещ, моля.нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано24.05.03 08:41





BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: Дайте акъл на един начинаещ, моля.нови [re: bluefan]  
Автор Red_Brigades (Луд)
Публикувано26.05.03 09:37



Eх, сине, сине....
Кога ще порастнеш:))))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.