Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 02.07.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: M_H]  
Автор bluefan (builder)
Публикувано30.05.03 22:27



аааа сарказъм било значи :)))))))))) Тогава да попитам по друг начин:КАКВО ВЗИМА ?



КУПАТА Е СИНЯ

Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: bluefan]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 12:31



Kreatin,protein i aminokiselini na Musashi :)))



Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: M_H]  
Автор bluefan (builder)
Публикувано31.05.03 12:56



:)))))))



КУПАТА Е СИНЯ

Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: M_H]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 14:26



Използвай тая -
Или някоя друга, че човек де да знае кво точно имаш предвид



Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 16:05



Misleh,4e 6te se razbere i bez emoticon-ka...



Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: M_H]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано31.05.03 19:02



До къде ще стигне сарказмът?
Я ми кажи приятелю М_Н.. нужно ли е да споменавам стероидите? Нима те са 90% от всичко необходимо за успех в спорта? Ако мислиш така,ОК.
Чувал ли си за някой постигнал това което описвам за този срок (дори при употреба на стероиди)? Не?
Опитвам се да помогна във форума, дето повечето от хората не знаят какво е креатин, как се пие, с какво се комбинира...
Някой дори не знаят как да тренират. Какво получавам в замяна? Сарказъм? Ти да не мислиш, че извличам някаква полза от цялата тази работа,а? Много по-лесно ще ми е да не се занимавам с щутотии..., да оставя хората да си правят с 5кг дъмбел по 35 повторения, и да очакват супер просперитет.
Разбира се някои са невероятни капацитети в тежката атлетика.. знаят повече от мен за биохимията, но ги нямат резултатите... защо? Защото не искат.. Айде бе! Знаят, зобят, но няма резултати.. и си намират оправдания...
Мога да предизвикам кой да е от тук.. назобен.. колкото иска да зоби.. да тренира.. ако иска 1.. 2.. 3.. дори и 10 години..
Пичове.. на 93кг лично тегло лежанката ми е 215кг.
Ако мислите, че това се дължи само на зоба, зобете.. мога само да ви пожелая успех.

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov

Редактирано от bigbro на 31.05.03 19:16.



Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: bigbro]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 20:41



"Я ми кажи приятелю М_Н.. нужно ли е да споменавам стероидите? Нима те са 90% от всичко необходимо за успех в спорта? Ако мислиш така,ОК. "

Sled kato si re6il da spodelq6 kak trenira6 Bobi,kazal si kakva dieta spazva,napisal si i syplementite i t.n. spored men e suvsem v reda na ne6tata da spomene6 i steroidite.Nikoga ne sum kazval,4e himiqta e osnovnoto ne6to v toq sport.Az osven 2 blistera napozim drygo ne sum pil,6te bude glypavo da tvurdq,4e bez himiq ni6to ne stava,sled kato az samiq nqmam golqm opit sus steroidite.

"Опитвам се да помогна във форума, дето повечето от хората не знаят какво е креатин, как се пие, с какво се комбинира... "

To4no zastoto naistina ima takiva hora,koito she si pomislqt,4e s kreatin,protein i amino za 4 meseca she stanat jivotni,a ako ne poly4at jelanite rezyltati nai-mnogo da se otkajat ot bb.
Bravo za lejankata,na men li4no mi e nai-slaboto yprajnenie.



Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: M_H]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано31.05.03 21:08



"Az osven 2 blistera napozim drygo ne sum pil,6te bude glypavo da tvurdq,4e bez himiq ni6to ne stava,sled kato az samiq nqmam golqm opit sus steroidite."

Сподели тогава какво постигна с тези 2 блистера. Аз явно съм пропуснал, ако си споменал за резултата от системата...

"Bravo za lejankata,na men li4no mi e nai-slaboto yprajnenie"

Благодаря. Между другото.. днес станах 3ти на републиканското по лег, просто защото зверски ме боляха ръцете от тежестите които вдигах при подготовката.. всеки ден...

ТУК няма да споделям за стероиди, особено на хора които не познавам..., които не знаят как да се хранят.. как да тренират.. и какво всъщност искат да постигнат.
(мисля, че го бях споменал преди..нали?)

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: bigbro]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 21:14



"Сподели тогава какво постигна с тези 2 блистера. Аз явно съм пропуснал, ако си споменал за резултата от системата"
Postignah pnevmoniq,drygo ne.Bolestta mi pre4e6e da treniram,ybiva6e mi apetita i v kraina smetka samo zatlustqh,sega mislq da si vzema 2-3 blistera bioanabol,prez lqtoto pone me sumnqva da se razboleq pak.S tiq malki dozi ne si pravq iljyzii,4e 6te postigna nqkakvi golemi rezyltati,prosto malko za otskok i 3-4 kilca.

"Благодаря. Между другото.. днес станах 3ти на републиканското по лег, просто защото зверски ме боляха ръцете от тежестите които вдигах при подготовката.. всеки де"

Da ti e 4estito



Тема Re: Проект Боби : Месец ЧЕТВЪРТИнови [re: bigbro]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано31.05.03 22:17



Е не се връзвай така бе, по-спокойно я раздавай. Все пак имаме право и на майтап в клуба.
Освен това никой не е писал, че успеха на Боби се дължи САМО на химията, просто имаше намеквания , че си е помогнал. Иначе ясно, че ако не знаеш как да тренираш и как да се храниш, ако ще и да се скъсаш от зобене, пак няма нищо па постигнеш, даже ако не разбираш резултата ще е по-лош, отколкото като си почнал.
Обаче и на мен не ми се вярва за 4 месеца да качи близо 30кг без химия, но щом като казваш, че е чист, вярвам ти.



П.П. нали беше писал в bb-team, че си зобил, и то яко. /не се обиждай/
П.П.1 Честито за бронза.

Редактирано от XPAБPИЯ CBИHAP на 31.05.03 22:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.