Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 04.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Ginekomastiq!Helpнови  
АвторEmo342 (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 23:12



Ot 2 sedmici piq prohormoni kombinirani s tribestan i krizin.
Wupreki towa zurnata na gurdite mi zapochnaha da se zacherwqwat i da me bolwt.
Towa li sa priznacite na ginekomastiq?
Kak da se predpazq? Blagodarq.



Тема Re: Ginekomastiq!Helpнови [re: Emo342]  
АвторNaKotioBabata (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 02:24



Muci, niamash griji.
Prosto shte se izpupchish. Moje i da sa nachinania na strii , demek nacepvane na kojata mejdu mishnicite i ramenata. Tova se dulji na prekaleno burz muskulen rastej , demek posledstvie ot steroiden cikul osobeno , ako ti e purvi. Opishi po-konkretno kakva tie bolkata, no po princip ne ti preporuchvam da se dopitvash do amatiori kato nas. Hodi vij lekar. V Bg tova si ostava evtin variant. Namen tazi sedmica, v ponedelnik sled mnoooooooogo tejka trenirovka za cici po vreme na rabota mi se prusna nosa. Niakakuv kruvonosen sud. Ciala rana mi napravi. Ne spria da teche kruv v produljenie na 30 min. Otidoh na lekar i mi izmeriha kruvno 212 na 170. Kato imash predvid che moeto kruvno po princip e 110 na 70. Spriah fitnessa ot togava. Daje uspiah da se napia dva puti podred snishti i dneska. Sega sum na gradus i bolezneno iskren. Surbiat me rucete. Utre iskam da bluskam za grub, ama mai shte se subudia po-mudur ot sega i shte go otloja. Zabravi za himiata.



Тема Re: Ginekomastiq!Helpнови [re: NaKotioBabata]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 10:30



212 na 170 ... ti trqbva da si umrql ve4e bre...
na teoriq tova mai ne e vyzmojno dori...



Тема Re: Ginekomastiq!Helpнови [re: Emo342]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 10:31



heheheh
idi n alekar!!!!
ako i ne toi ne ti pomogne...
idi na drug!!!
ako i toi ne ti pomogne...
rezni si onaq rabota, napravi si o6te dupka i si pusni dylga kosa... az 6te ti podarq gotino 4ervilo :P)



Тема Re: Ginekomastiq!Helpнови [re: Emo342]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 12:00



Какви са тез прохормони? Какви дози взимаш?
Това което трябва да няправиш е следното - хвърляш кризина, спираш трибестана (не че от него са симптомите но да вземаш трибестан по време на цикъл са най-глупаво похарчените пари за които можеш да се сетиш) и си купуваш Tamoxifen.
А и след като виждам, че понятие си нямаш от химия, най-добре спри и прохормоните. Проблемите ти ще се решат по-бързо.



Тема Re: Ginekomastiq!Helpнови [re: Emo342]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано12.05.03 11:09



ako nqmas drugi problemi- kruvno, surcebiene i t.n. ne spirai s prohormonite a prosto si kupi Tamoxifen ot aptekata, pii kato na4alo 2x1 i si svirkai :))
prohormoni v doza po- golqma ot 100mg dnevno mislq 4e ne e redno da se vzimat, ako gi previshavas po- dobre napravo si vzemi bionabol

nonya bizzz


Тема Възможно енови [re: DEFLEPPARD]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано12.05.03 12:52



Виждал съм кръвно 220 горна граница..

= Nobilitas Obligat =


Тема Re: Възможно е [re: Lancelot]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано12.05.03 14:41



to i leoparda na tam e trugnal s taq zob i tova pluskane :))))

nonya bizzz


Тема Re: Ginekomastiq!Helpнови [re: Bum-Bum]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано14.05.03 07:12



zabravi da mu kaje6 da si zadeli pari za peruka i epilator za obeskosmqvane....



Тема Re: Ginekomastiq!Helpнови [re: DEFLEPPARD]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано14.05.03 11:17



nali, ako zaradi 100mg prohormoni trqbva da si zadeli pari za peruka i epilator kolko li trqbva da si zadelil ti sled 400-te miligrama istinski hormoni, i to ot nai- gadnite?

nonya bizzz



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.