Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 13.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Obezmasleno sirene?  
АвторDj (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 00:05



Znaete li kade v Sofia moje da se nameri obezmasleno sirene?
I eventualno drugi dieti4ni hrani pohodq6ti za bodybuilding-a, primerno ka4estvena izvara?



Тема Re: Obezmasleno sirene?нови [re: Dj]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано03.05.03 01:55



Ммм...обезмаслено сирене...това звучи като деликатес...направо ми потекоха лигите



Тема Re: Obezmasleno sirene?нови [re: Dj]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано03.05.03 12:22



takova nesto ne sum vijdal nikude. predi v edno magazin4e na rakovska prodavaha obezmaslena izvara i dosta 4esto si kupuvah, no q sprqha stoto proizvoditelq ne bil ot sf i mu izlizalo dosta skupo da q kara do tuk, qvno ne se e kupuvala mnogo...
v dieti4nite magazini ima soevo sirene i kaskaval, no tova ne stava za qdene, otvratitelno e ...

nonya bizzz


Тема Re: Obezmasleno sirene?нови [re: Dj]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано05.05.03 13:46



Obezmaslenoto sirene e fakt navsiakyde drugade, no ne i v BG.
Az si kupuvam tofu (soevo, ne osobeno vkusno), obezmaslena izvara (ot vseki goliam supermarket mojesh da si kupish) i meko obezmasleno sirene (kato krema izglejda), ima go v po-golemite supermarketi, nemsko e i e v malki kutii kato Philadelphia cheese gore dolu. Ima okolo 2% maznini, mnogo priatno na vkus, mislia okjolo 2.50lv niakyde (Fittline se kazva).



Тема Re: Obezmasleno sirene?нови [re: gal]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано05.05.03 18:05



gal, proiznesi se molq te i po vuprosa za otslabvaeto i natriq :)))))

nonya bizzz


Тема Re: Obezmasleno sirene?нови [re: Bum-Bum]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано06.05.03 00:46



ne si li kazah tejkata duma veche v drug posting, kydeto Hristo obiasniavashe che sireneto e naj-evtiniat iztochnik na beltychini
btw she trenirame li tazi nedelia?



Тема Re: Obezmasleno sirene?нови [re: gal]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано07.05.03 12:35



az imah vpredvid edna druga tema "vredna li e birata" :)))
mi az mai ste sum tuk, taka 4e moje da napravim edna trenirovka, ako iskas moje da idem pri ivo vuv olimpiq?

nonya bizzz


Тема Re: Obezmasleno sirene?нови [re: Bum-Bum]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано08.05.03 01:51



stava:)
pusni edva belejka koga, az utre sym v premier, ama ne prechi pri ivo v nedelia:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.