Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 13.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Fit.cult.bg - mneniq, opitнови [re: Mилeн]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 22:18



"Ако падна в склад за ядрени отпадъци например:))"
Все пак,като го намериш тоя склад,не ни забравяй и нас-момчетата с които си обменял опит и т.н.,ами кажи къде се намира,че да ходим и ние да скочим вътре.



Тема Re: Fit.cult.bg - mneniq, opitнови [re: M_H]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 19:21



Абе ти се майтапиш, ама веднъж, като бях малък, с едни приятели си играем в двора на една изоставеа фабрика, по едно време двама решават да се изпикаят и започват да поливат една метална врата. А до вратата забит знак за радиоактивност и пише "Опасно за живота - спазвай 10 метра дистанция!"

п.с. за тези, които искат да гонят Арнолд - фабриката все още си седи в квартал Дървеница, (символично) близо до някакъв институт за ракови заболявания.



Тема Za fit.cult.bgнови [re: Mилeн]  
Автор Libertado (Gentleman)
Публикувано29.04.03 19:55



Pi4ove,
mojem samo ґda sujaliavame ,4e saita spria-tolkova svej beshe.Moga da vi kaja ,4e sistemata za hranene raboti na sto prozenta-za tri sedmici sleznah ot 92kg na 84 bez zaguba na masa ili na sila.V saita imashe i niakoi malki neto4nosti ,no kato tzialo behse super-mojeh samo da go preporu4am.

NE PO-GOLEMITE IZIAJDAT PO-MALKITE,PO- BURZITE PO- BAVNITE


Тема Re: Fit.cult.bg - mneniq, opitнови [re: Mилeн]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 21:30



Някой не поджапа ли малко в някоя зелена локвичка?



Тема Нещо зелено, лепкаво и гадно, с нежна светлина....нови [re: M_H]  
АвторMилeн (Нерегистриран)
Публикувано01.05.03 18:22



Ами не, само пикаха през полуотворената ръждясала врата, която водеше към мрачно подземие. След това се носеха слухове, че определени индивиди от компанията изпускали меко сияние на тъмно, но не са потвърдени.
Майтапа настрана, винаги ме е дразнело безумието на американските филми, които се чувстват задължени да представят всяко отровно вещество като зелено, ако е радиоактивно трябва и да свети, а киселините димят. Отровните вещества наистина имат всякакви цветове, но интересното е, че зеленият се среща може би най-рядко. Радиацията е невидима и няма нищо общо със светлината, а солната и сярната (както и много други) киселини спокойно могат да бъдат взети за вода. Почват да димят когато ги изпиеш:))
Май се отклонявам от основната тема на клуба, но карай - ще ми простите.



Тема Re: Fit.cult.bg - mneniq, opitнови [re: Kpeйз]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано01.05.03 18:38



това показва че не четеш внимателно :)))
аз тренирах по тази система и качих маса на дръдния кош, а свалих в ръцете (където и без това ми е проблема) и раменете.

nonya bizzz


Тема Re: Fit.cult.bg - mneniq, opitнови [re: Bum-Bum]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано01.05.03 21:01



men puk rucete mi durpat a izostava grudniq ko6 :)

Луд съм , мамо ! Ям паркет !



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.