Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 11.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Biceps-kriv ili prav lostнови  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 21:21



Kakva e razlikata?Na kolko vreme se smenqt?



Тема Re: Biceps-kriv ili prav lostнови [re: M_H]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано18.04.03 04:25



Няма разлика. С който ти е по-удобно.



Тема Re: Biceps-kriv ili prav lostнови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 07:58



Nqma li nqkva razlika v oformqneto ili v natovarvaneto na bicepsa?Kazvat,4e bicepsa burzo privikval kum yprajneniq i trqbvalo da ima raznoobrazie.



Тема има разлика [re: M_H]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано18.04.03 08:18



Бицепса много се влияе от положението на китките при сгъването. Когато си с крива щанга - товариш брахиорадиалиса и брахиалиса повече. Това са мускули, които започват от външната част на лакътя и преливат един в друг, като завършват в рамото. Но когато развиваш брахиалиса, той придава обем на бицепса - избутва го нагоре, а и външната му част се оформя. Развитият брахиорадиалис ти дава чуден изглед на предмишницата особено.
С права щанга работиш повече за вътрешната част на бицепса - дългата му глава. Ето от тук идва "топчето" му (ако имаш такива сухожилия де). При мен лично с права щанга ме заболяват китките, затова правя с дъмбели, а и съчетавам тренировка за вътрешна и външна част на бицепса в едно. Но ти ако искаш ги сменяй (на седмица или на 1 тренировка)...

= Nobilitas Obligat =


Тема Re: има разликанови [re: Lancelot]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано18.04.03 09:40



Е добре де, ама виждал ли си някой да държи кривия лост по различен начин от правия? На мен лично китките ми са в същото положение.



Тема Re: има разликанови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано18.04.03 11:58



ima razlika, az ia useshtam vseki pyt kato smenia EZ losta s prav. POlojenieto na kitkata se promenia spriamo losta; struva mi se chast ot tova idva i ot debelinata. V zalata, kydeto treniram sa s razlichna debelina. Inache skoro pravihme edna programa za ryce na edin priatel i smenianeto na krivia s prav lost opredeleno pomogna za rasteja. V tozi duh incline dumbell curls (posledovatelno bicepsovo sgyvane ot naklon) sa novoto mi libimo uprajnenie.



Тема Re: има разликанови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано18.04.03 12:22



Е, ако не го държиш в кривините какъв му е смисъла на кривия, освен изяществото на формите



Тема Re: има разликанови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано18.04.03 12:43



ima i edin kriv lost s koito pravq frensko s koito moje da ti zastanat rucete taka 4e dlanite po4ti da gledat edna kum druga .... uff typo go kazah ama za brahialisa e super .

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Biceps+tenis laketнови [re: M_H]  
Авторkakazdravka (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 15:27



И двата лоста са бая "травматични", особено ако имаш и странично натоварване в ежедневието (травматолозите казват че мишката и клавиатурата също са източник на постоянно напрежение в китката или лакета) Май дърпане на кабел отдолу не преразтяга сухожилията. Е не е баш като лоста, но дали не може да се редуват?



Тема Re: Biceps+tenis laketнови [re: kakazdravka]  
АвторNaKotioBabata (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 15:53



Po princip praviat lost natovarva poveche kitkite i predmishnicite. Ako niamash problemi s kitkite ili bolki po protejenieto na predmishnicite po-dobre pravi s prav lost. Az lichno imam takiva problemi taka che si pravia biceps s kriv lost i s dumbeli. No kakto i da go pravish s kriv ili prav lost, triabva da gledash laktite da sa ti maximlano priblijeni do torsa i da pravish pulni amplitudi v raztiganeto i svivaneto. Demek pri svalianeto na shtangata da izpraviash maximalno rucete nadolu i bavno. Sreshtal sum mnogo hora , koito kato praviat biceps gledat da natovariat s kolkoto se moje poveche tejesti i ne vnimavat da praviat dvijenieto pravilno kato si poklashtat torsa kato metronomi. Ronnie Coleman, edin ot kulturistite s moje bi nai-dobria biceps, spodelia , che za bicepsut ne e zaduljitelno da se bluska s niakakvi maximalni tejesti-chistotata na dvijeniata i broiat povtorenia e opredeliasht. Vupreki esteticheskoto mu znachenie bicepsut si ostava maluk muskul , po-maluk dori i ot tricepsa




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.