Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 28.09.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Помощ с програманови  
Автор Everlast (Pothead)
Публикувано01.04.03 23:34



Здравейте на всички.

Искам да си направя програма предимно за горната част на тялото.Играя футбол постоянно,тичам редовно,така че искам да наблегна на гърдите,ръцете,гърба...Вярно ли е че е достатъчно всяка основна мускулна група да се тренира само веднъж седмично?Не искам да ви затормозявам да ми изписвате подробно какви упражнения трябва да правя,просто искам да знам накратко по колко пъти седмично трябва да тренирам,кои мускулни групи,етс.

Висок съм 178 и тежа 70кг.Имам спортна натура и съм си доволен от тялото,просто искам да кача още 5-6 килца.

Мерси много



Тема Re: Помощ с програманови [re: Everlast]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано02.04.03 08:29



Засега започни да тренираш всяка муск. група веднъж на 5 дни. После ако видиш, че не се възстановяваш за толкова бързо, разтегли повече почивката. Висок ли си? СЛаб ли си? Кажи , че по-точно да ти се препоръча тип тренировка. По принцип не разделяй бицепс и трицепс в отделни дни - прави заедно ръцете. Аз гърди и гръб правя в 1 ден, но не ти го препоръчвам (очаквам да ме разпнат тук сега). Гърди и рамо прави заедно, примерно, друг ден - Гръб и ... да речем коремни преси. Най-примерно
Айде, успех

= Nobilitas Obligat =


Тема Re: Помощ с програманови [re: Everlast]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано02.04.03 11:00



predpolagam 4e kakto pri pove4eto futbolisti rycete ti izostavat . syvetvam te da gi trenira6 v edin den sys superserii (biceps/triceps) 3 uprajneniq po 3 serii 8-10 povtoreniq . na purvo vreme e napulno dostaty4no da trenira6 vsqka muskulna grupa 1 put sedmi4no , ako sled vreme zabeleji6 4e ne6to izostava moje da probva6 i dva puti no zasega nedei.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Помощ с програманови [re: beastie]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано02.04.03 20:15



dobre de, az dokolkoto razbrah toi sega ZAPOCHVA. Ako pravilno sym chela tolkova godini nachinaeshtite ne trenirat za nishto drugo v nachaloto osven za sinergia, koordinaciq, i t.n. Kakvo mu e na tri pyti sedmichno, po 2 uprajnenia za muskulna grupa i trenirovka za cialoto tialo. V nachaloto nikoi ne stiga do otkaz, niama ogromni natovarvania, kakto i triseti superserii i t.n. Poveche ot 72 chasa mejdu trenirovkite ne sa nujni. Tva se pravi po-kysno. Byrzata rabota, sram za majstora v tozi sluchai. Tva e moeto mnenie, ako mislite che sym old school, okay.



Тема Re: Помощ с програманови [re: beastie]  
Автор Everlast (Pothead)
Публикувано02.04.03 20:37



Zdrasti,

Napalno si prav za racete,pravia koremni presi i ticham vseki den i izvednaj se okaza che koremnite muskuli i krakata sa mi v neveroiatna kondicia,dokato gornata chast na tialoto,v chastnost gardite i racete,neshto izostava. I predi sam treniral s tejesti i mislia che tialoto mi se vazstanoviava barzo..Shte e dostatachno li ako treniram gardite i ramenete samo vednaj v sedmicata?Az si misleh neshto kato:

Ponedelnik/Petak - Gardi i Grab
Sriada - Race

Tova struva li vi se realistichno?



Тема Re: Popravkaнови [re: Everlast]  
Автор Everlast (Pothead)
Публикувано02.04.03 20:39



Ponedelnik/Petak - Gardi i ramene
Sriada - Race i Grab



Тема Re: Помощ с програманови [re: Everlast]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано02.04.03 21:06



hm - edin den gurdi i ramo , edin den gryb & trapec , edin den ryce bih pravil az no tova e moe mnenie.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Помощ с програманови [re: gal]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 01:34



Ми олд скуул си, разбира се Не знаеш ли, че нашите мускули са много по-различни от тия на хората живели преди 100г . Сегашните мускули ако не ги удариш с 20 суперсерии хич няма и да си помислят да растат. Вземи прочети някое списание да разбереш за какво става дума



Тема Re: Помощ с програманови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано03.04.03 17:23



tuk samo leko se prokashliam(bolna sym malko, ne za drugo) i te prashtam ti da chetesh, ne spisania razbira se...pone si dopusnal che moga da cheta...tva me radva do izvestna stepen.



Тема Re: Помощ с програманови [re: beastie]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 20:56



Vseki kazva 3 uprajnenia po 3 serii. Zashto 3 uprajnenia po 3 serii a ne 4x2 ili 2x4? Kakvo stava, ako napravish 1 uprajneie po 9 serii?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.