Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 28.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Oveseni qdkiнови  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано04.04.03 13:45



hapvate li , kak gi prigotvqte i kakvo vi e mnenieto za ovesenite qdki?

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Oveseni qdkiнови [re: beastie]  
АвторMakaveli (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 19:38



Ami lichno az gi hapvam chesto!
Vzimam si ot tezi na "familia Nikola".....
Parvonachalno gi nakisvah v priasno mliako,no rezultata ne mi haresvashe na vkus,zatova spriah....
Spored men ako niamash vreme nai-dobre stavat s kiselo mliako(otnachalo mi zvucheshe gadnichko,no na vkus e OK),no za raznoobrazie stavat SUPER s iaica-Barkash gi s niakolko iaca(saotvetno ako sa poveche ot 2-samo beltacite) i gi parjish na tigan(nai-dobre sa bez maznina na teflonov tigan!)Kato stanat gi vadish,slagash malko maslo i med ili sladko po vkus.....da ti e sladko...



Тема Re: Oveseni qdkiнови [re: Makaveli]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано04.04.03 20:34



sigurno ti vikat Uti mersi za receptata.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Oveseni qdkiнови [re: beastie]  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 21:14



Samo znam che sa mnogo vkusni!



Тема Drugoнови [re: beastie]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано04.04.03 21:32



Az syshto gi nakisvam v mlqko (ili voda). Posle se svarqvat s mlqkoto dokato omeknat. Slagam im i malko orehi ili stafidi, stava mnogo hubavo za zakuska. Koito iska moje da si gi podslajda s med, ama kato ima stafidi - ne trqbva. Kupuvaite malko po-skupi4kite, 4e sa po fini i sa po-vkusni, po-lesno se svarqvat.
ne sym opitval da si gi pravq soleni

= Nobilitas Obligat =


Тема Re: Drugoнови [re: Lancelot]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 07:31



ne mersi..
predpo4itam svinsko... dori iza zakuska hehe



Тема Re: Drugoнови [re: Lancelot]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано05.04.03 21:05



qko stava s plodovo kiselo mlqko da se razburkat , posle da posedqt malko da omeknat i sa gotovi . dnes za sefte hapnah i sym mnoo dovolen. 6e probvam i sys stafidi da gi smesq.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема ;)нови [re: beastie]  
АвторMakaveli (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 22:12



E Uti chak ne mi vikat,no vse pak mersi
Hubavo,che ti e haresalo s kiselo mliako,no vtoroto deto ti go predlojih men lichno po-mi dopada.....kolkoto do ovesenite iadki,iavno vsichki tuk si kupuvat finni,no az goreshto vi preporachvam smesenite na "familia Nikola"(vreme za reklama)-za men sravnenie nemoje i da ima taka che i vie probvaite.Edno kilo struva kam 4lv,no si ima vsichko-oveseni iadki,stafidi,bademi,orehi,susheni plodove osven stafidite(kaisii,mango,banani i dr.) v povecheto ima i kornflex,koito podobriava vkusa.



Тема Re: ;)нови [re: Makaveli]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано05.04.03 22:29



eeeeee super trqbva da si zema takiva smeseni . az imam sega ot taq marka ama samo 4isti oveseni qdki bez dobavki.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: ;)нови [re: beastie]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано06.04.03 03:34



aide i az da kaja. Nali imam strah ot mnogo vyglehidrati-vinagi si vzimam chisti iadki (familia nikola naistina sa naj-dobri ot bgskite) i posle gi dookrasiavam s razni blagini. Predi si gi nakisvah vecher v obezmasleno mliako, posle mi omryzna i zapochnah da gi slagam v mikrovylnovata s voda za okolo 2 minuti i posle im dobaviam fystycheno maslo i mlako stafidi. Finite sa chudesni na palachinki s beltyci i malko protein na prah. Kato niamam vremem miatam 2 shepi v blendera s mliako i polovin banan, malko pshenichen zarodish, susam, protei( kakvoto vkusno i polezno ima pod ryka) i byrkam sheik. Ne e zle. Probvali li ste pshenichenite i eldenite iadki-malko raznoobrazie. I Nestle Fitness ne e zle.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.