Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 20.09.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Мускули и мазнини  
Автор Бekc (Verfuehrer)
Публикувано26.03.03 20:00



Здравейте на всички последователи на бодибилдинга!
Искам да ви питам да ми дадете един съвет. Моята ситуация е следната: започнах да се занимавам с бодибилдинг през 1999 г. , но по една или друга причина спрях. Нямах никакво време нито за тренировка , нито за достатъчна почивка. Сега обаче реших да подновя тренировките , тъй като работните ми смени са много удобни и ми остава време за всичко. Но понеже не съм тренирал от толкова време ( с епизодични изключения ) и сега имам много да наваксвам. Най-вече що се отнася до мазнините. Натрупал съм много около областта на корема и задника. Направил съм си програма , която в общи линии е следната: тренировките са ми в понеделник , вторник , четвъртък и петък , като в сряда , събота и неделя почивам. Възможно ли е едновременно да правя тренировки за мускули и да свалям мазнини? Или трябва първо да се съсредоточа върху свалянето на мазнини и след това да започна със силовите тренировки. Защото така или иначе свалянето на мазнини предполага все пак някаква диета и лишаването от доста продукти , а от друга страна качването на мускули предполага 4-5 пъти ядене на ден и то разнообразна храна.
Сега наред с тренировките за мускули тичам всеки ден и правя коремни преси всеки ден. Не знам дали въобще съм предприел правилната стратегия. Ще съм ви благодарен да ми дадете някакъв съвет.
Благодаря ви предварително!



Тема Re: Мускули и мазнининови [re: Бekc]  
Автор Ravenlord ()
Публикувано27.03.03 00:01



Невъзможно е едновременно да качваш маса и да сваляш мазнини. Увеличаването на мускулната маса води и до увеличаване на мазнините.



Тема Re: Мускули и мазнининови [re: Бekc]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано27.03.03 08:05



spored men trqbva da re6i6 koe iska6 pove4e i da trenira6 za nego...
eventualno moje da probva6 da trenira6 edni muskuli za masa kato rytzete i a za svalqne na maznini da pravie6 aerobni uprajneniq koremni presi i drugi takiva..
no silno se symnqvam 4e 6te ima nqkakyv efekt..
po dobre si napravi pyrvo relefa posle muskulite 4e stavat po trudno i po bavno



Тема Re: Мускули и мазнининови [re: Бekc]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано27.03.03 11:03



za syjalenie ne moje hem tva v onova hem dushata v raia
.
Vij sega, ti shtom tolkova vreme ne si treniral i ne si se hranil celenasocheno dobre, sys sigurnost she zagubish maznini. Az bih napravila slednoto: poneje idva liato mi se struva che e hubavo da namalish malko mazninite, a muskulite i da ne se typchesh zverski pak malko pone shte ponabybnat. HUbavoto e che ne si treniral mnogo vreme i v nachaloto rezultatite sa po-byrzi, shte vijdash po-goliama razlika i tva shte te motivira. 4 dni v sedmicata e chudesno, napravi si krygovi trenirovki, s tiah se svalia naj-byrzo, sled kraja iako kardio pone 40-45 minuti na den, v nedelia se kateri po niakoia planina ili karaj kolelo iz prirodata ili si izvedi kucheto na razhodka za 2-3 chasa, no ne stoi da lejish v svobodnite dni. Napravi taka che na vsiako hranene beltychinite da sa poveche ot vyglehidratite, 1voto i 2roto iadene hapvai slojni vyglehidrati, vkliuchi si niakakva maznina kato leleno maslo(sutrin 1 lyjica na gladno), a pri 3to, 4to, 5to, 6to hranene (ili 8mo...zavisi kak si gi razdelil) namaliavaj vyglehidratite dokato nakraja piesh primerno edin shejk za vecheria. Vzemi si niakakv meal replacement, sega ima bylgarski soevo-mlechen Z2 pack, koito ne e losh...az si zamestvam poniakoga edno hranene s nego. Ne misli za tova koe ti raste i koe ti se smaliava, treniraj za da se chuvstvash dobre i bydi aktiven, muskulite she ponabybnat dori samo ot povecheto beltychini i noviat ti nachin na jivot. Za gramaden rastej ne e vreme, pyk ako tolkova iskash hrani se i treniraj za masa samo, no tva niama da ti garantira shtastlivo liato bez maznini



Тема Re: Мускули и мазнининови [re: Бekc]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано27.03.03 16:18



v predposledniq broi na muskuli i fitness ima edna takava programa na galin kolarov, vupreki 4e na men mi zvu4i malko sumnitelno cqlata taq rabota.

nonya bizzz



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.