Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 24.09.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bezplatno hranene i 1 mesetz ...  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 14:00



i 1 mesetz bezplatni trenirovki vyv fitnes zalata....
mdam tova mi se slu4i ...
ta zna4i istoriqta e slednata:
hvanah se na bas sys 6efa na zalata i o6te edno mom4e deto trenira tam 4e 6te izqm 14 qitza za po malko ot 1 4as - te ne vqrvaha i kazaha 4e e absurd a az go bqh pravel predi i taka se hvanahme na bas
otidohme v edna kry4ma pory4ahme vyprosnite qitza i tova onova pokrai tqh - teplatiha masrafa..
izqdoh gi bez da se zatrufnqvam osbeno mnogo i spe4elih basa - napraviha mi bezplatna karta za 1 mesetz za fitnes zalata
ravnosmetkata e bezplatna ve4erq i bezplaten abonament za 1 mesetz...


kakvo 6te kajete ?:))



Тема Re: bezplatno hranene i 1 mesetz ...нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано23.03.03 16:32



E dobre de.Kvo mu e trudnoto da izqdesh 14 qica za po-malko ot 1 chas.Az moga i poveche da izqm, ama ne iskam shtoto mnogo gaz shte izlezne ot mene.



Тема Re: bezplatno hranene i 1 mesetz ...нови [re: *******]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 07:14



mi ne znam - te re6iha 4e e mnogo trudno ...
dano i za polovin pile taka da si mislqt...



Тема Re: bezplatno hranene i 1 mesetz ...нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано24.03.03 10:44



ne znam ti s kakvi hora obshtuvash, az ne poznavam nikoi, s koito da trenirame zaedno koito da ne moje da iziade 14 iaica i za po-malko ot 1 chas da en govorim za pileta (i na men edno ne mi se opira sled trenirovka) a sym 50 kg



Тема Re: bezplatno hranene i 1 mesetz ...нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор bluefan (синфен)
Публикувано24.03.03 11:32



Абе пич то повече от 2 яйца на ден е вредно бе :))))))))))

СИНИ ШАМПИОНИ


Тема Re: bezplatno hranene i 1 mesetz ...нови [re: bluefan]  
АвторNaKotioBabata (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 12:06



Tova s ne poveche ot 7-8 iaica sedmichno veche ne e aktualno. Daje navremeto biah na krachka na se razboleia ot tuberkoloza i lekarite mikazaha , che triabva da se tupcha s iaica. Iadoh po 4-5 iaica dnevno , a biah12 godishen. Edinstvenoto , koeto e za preporuchvane e , da ne se prekaliava s jultucite, prosto zashtoto sudurjat mnogo maznini. DEFLEPARD, tova za basa s 14-te iaica nishto ne e. Az onzi den si pliosnah 10 iaica na tigana s edna goliama konservena kutia riba ton i prosto ne gi usetih koga gi iziadoh. Az ako biah na miastoto na shefa na zalata , v koiato trenirash shtiah da se hvana s teb na bas za 20 tulumbichki. Ako iziadesh 20 tulumbichki e togava veche te priznavam. Problemut e ne v tolkova v kolichestvoto ,emi v tova che sa super sladki i shte triabva da gi poemash s niakakva technost i tam shte ti se razkaje igrata. Predlagam go na teb ,zashtoto kato gledam v tozi forum ti se vodish za "mistur zdravo hapvane".



Тема Re: bezplatno hranene i 1 mesetz ...нови [re: DEFLEPPARD]  
Авторreality (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 12:27



По reality tv даваха състезание по надяждане и специално за яйцата - спечели един, който изяде 33 за 3 минути.

Най-много ме впечатли един, който изяде към 5 килограма майонеза - пак за 3 минути
и един японец, който тежеше 69 кг. (другите бяха от 120 нагоре), който изяде 35 хот-дога - за 3 минути.....



Тема Re: bezplatno hranene i 1 mesetz ...нови [re: reality]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 15:38



Aaa,mom4e,ti me ybi.Tiq qponci sa lydi.Az gledah 1,deto qde6e nekuv mozuk i tancyva6e.Be6e kato hilka,a izqde nai-mnogo.4ydq se kude go subirat tva qdene.



Тема Re: bezplatno hranene i 1 mesetz ...нови [re: DEFLEPPARD]  
АвторMилeн (бивш Жopo) (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 19:00



Ония са били балъци, яйцата лесно влизат. Относно количеството - наистина не е хубаво да се ядат много, а се смята, че повече от ДВЕ НА СЕДМИЦА вече не е полезно. В едно яйце има поравно белтъчини и мазнини - по седем грама, но от мазнините много голяма част е холестерол, затова и се омастяват кръвоносните съдове и черния дроб. Ако ги ядеш заради белтъчините...

3 яйца = 21 гр. белтъчини, 21 гр. мазнини (с голям процент холестерол)
200 гр извара = 34-35 гр. белтъчини, под 1 гр. мазнини
200 гр пилешко или риба = 40 гр белтъчини, има-няма 2 грама мазнини
Виждаш, че не е особено ефективно и полезно да се тъпчеш с яйца. Има един нормер обаче - всичките мазнини на яйцето са в жълтъка, при което ако ядеш само белтъците, се получава доста добре. Тогава обаче излиза доста скъпичко...

А за яденето - най-голямата изродщина, която се е случвала с мои познати, е с една хилка, която изяде една тава тлъсти мазни гадни баници тип "подметка" за по-малко от 40 мин. Е това който го направи - поклон.
А после като отиде до тоалетната да не си наблизо;)





Тема Re: bezplatno hranene i 1 mesetz ...нови [re: M_H]  
Авторreality (Нерегистриран)
Публикувано24.03.03 22:53



e точно същият японец (и аз го гледах с мозъците как танцуваше, ама това беше по-късно на нещо като финал) изяде и най-много хот-дози (топеше ги във вода - и после ги нагълтваше като боа и пак танцуваше...

ядоха и други гадости - например телешки език, топки на бик, много гадно беше с маслото - един изяде 70 парчета по 100 грама (7 кила) - също за три минути естествено... мен ми стана лошо да го гледам

абе всякакви ги има




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.