Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 12.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vyprosнови  
АвторZhivko (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 14:24



Zdr
Imam sledniq vypros.Znachi ot 1 sedmica pochnash usileni trenirofki ta iskam da pitam dali tova koeto go pravq e dobre i ako ne kakvo d apromenq.
Znachi pyrvo vdigam prez den po 1 chas i 45 min. ( tova sa 10 uprajneniq po dve za gardi, biceps, triceps, gryb, ramene i 100 koremni presi)
Za preparatite : vzimam po 1 sup. lajica kreatin i amino kiselini (BCAA) na Mushahi predi i sled trenirofka, a kogato ne treniram syshtoto samo vednyj sutrin na gladno.
Za qdeneto :
1.sutrin qm 3 beltaka,50 gr. oveseni qdki, 1 filiq pylnozernest hlqb i piq po edna kofi4ka mlqko za piene
2. za obqd 2 beltaka, 3 filii pylnozyrnest hlqb namaz s izvara , 2-3 varena kartofa,
nqkakvo file ot meso vyrho filiite
3. sledobqd : 1-2kartofa vareni i plodove
4. za ve4erq qm 2 filii pylnozyrnest hlqb , zelenchukova salata, plodove,meso - teleshko, pileshko,bqlo ot riba, ili chisto svinsko
Systo taka piq po 1 kutiq naturalen sok na den
Emi tova e kajete kak e i spored vas ste imali efekt.
Blagodarq predvaritelno



Тема Re: Vyprosнови [re: Kpeйз]  
АвторZhivko (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 16:34



Zhachi iskash da kajesh 4e programata q biv ataka li?



Тема Re: Vyprosнови [re: Zhivko]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано06.03.03 23:14



samo 10 serii li pravi6 za 4as i 45 min? tva e mnogo malko - trqbva po-intenzivno.
hraneniqta ako moje da sa 5-6
vzemi si (ako ima6 kinti ) protein i glutamin.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Vyprosнови [re: beastie]  
АвторZhivko (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 00:17



Ne ima predvid 10 uprajneniq po 3 serii



Тема Re: Vyprosнови [re: beastie]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 01:36



Стига сте лъгали хората да си дават парите за глупости. За мускула от глутамин файда няма. Това е доказано, не говоря от името на приятел, който има братовчед, който пък е чел каталога на мусаши и видял оттам, че глутамина е Божи дар.



Тема Glytaminнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 07:58



Toi glytamina ne be6e li za da ne se svalq myskyl pri intenzivni trenirovki,osobeno kato 4isti6 sa mi kazvali,4e trqbva da se vzima,ina4e za ka4vane mai ne stava



Тема Re: Vyprosнови [re: Zhivko]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 08:01



Moje6 malko da namali6 kreatina spored men,Ako si vzimal pove4e ot sedmica po 2 sypeni lujici na den,moje6 da namali6 do 5-6 grama dnevno



Тема Re: Vyprosнови [re: M_H]  
АвторZhivko (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 13:58



Dobre ima hora koito me savetvat da radelq trenirofkite n amuskulni grupi. a ne kakto e sega vsichki ednovremenno. Spored vas koe e po-dobro i vqrno li e 4e nisto nqma da napravq taka kakto sym sega s edna trenirofka za vsichki ednovremenno(pone taka me ubejdavat).



Тема Re: Vyprosнови [re: Zhivko]  
АвторZhivko (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 14:00



Iskam da vi kaja oste nesto trqbva da se ima predvid 4e ne pochvam ot nulata i predi 1 god. sym vdigal, no ne redovno(posle sprqh za polvin) ta vse pak ne sym novobranec(vdigam ot leg s 70kg seriq)



Тема Re: Glytaminнови [re: M_H]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 16:58



90% от глутамина се "губи" из червата. Ако имаш запек или некви такива проблеми е идеален но не и ако искаш да качиш/запазиш мускулна маса




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.