Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:35 26.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема puknete se ot qd....нови  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 18:09



sled vsi4kata himiq deto q ispih i sled vsi4koto typkane deto go typ4eh s hrana i kakvo li ne i sled syvetite na vsi4ki da se spra i sled komentarite na pove4e ot polovinata ot tiq si4ki 4e trqbva6e ve4e da sym umrql ili 4e skoro 6te pukna....
predi 2 dena hodih da mi pravqt pylen meditzinski pregled i.....
NQMA MI NI6TO - NAPYLNO ZDRAV SYM!!!!!!!...e vqrno ekografa ni6to ne ot4ete pyrviq pyt ama posle kato go razdrusaha po4na da si risuva 4erti4kite po standartniq na4in...
taka 4e mojete da se puknete ot qd 6toto sym stanal kato hlebarkite - organizma mi previkva kym vsi4ko za nula vreme i to ne mi vredi!!!:PPP)))))
e vqrno malko sym kysogled ama tova e ot televizora ne ot himiqta
ina4e si imam i 4eren drob i bybretzi i vsi4ko si e kato novo :PPPPP))))



Тема Re: puknete se ot qd.... [re: DEFLEPPARD]  
Авторiako zob (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 21:49



ZOBIII ZOBI ZOBI IAAAKOOOOO
EVALATA ZOBI SI PAK AS SUM TI PRIVURZENIK I SOPHARMA SUSHTO



Тема Re: puknete se ot qd....нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 01:05



Аз като ти разправям, че 400мг бионабол дневно е малко ти мислиш, че ташак си правя



Тема Re: puknete se ot qd....нови [re: iako zob]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 10:22



aaaahahahahahah
ako SOPHARMA mi stanat i sponsori nqma se spra :P)



Тема Re: puknete se ot qd....нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано01.03.03 11:13



6e falirta gorkite .... po-dobre nqkoq 4ujda firma 4e da ne falirat bylgarskite... nakude otiva taq dyrjava !!!!!!!

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: puknete se ot qd....нови [re: DEFLEPPARD]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 13:21



Ave pi4, mnogo lyjesh.
V "Za i protiv himiata" kakvo si pisal, a sega kakvo pishesh?

"v zakliu4enie moga da ti kaja 4e himiqta pomaga malko no malko, i vredi mnogo pove4e ..."

"moq syvet e da ne pribqgva6 do himiq s neq ni6to ne stava po lesno - pak trqbva da se poti6 zdravo vyv fitnes zalata
ili ako pribegne6 do himiq tova da e samo ako si v zastoi pone 2 mesetza i vidi6 4e bez neq ne moje6 da nabybne6 pove4e otkolkoto si dosega
ako si raste6 bez himiq kolkoto i bavno da e po dobre si trenirai i hapvai zdravo i raz4itai na prirodata i hranata za6toto 6te si siguren v tova koeto si napravil a s himiqta nikoga ne moje6 da si siguren kak to4no 6te ti podeistva i ako ima6 rezultati do kolko 6te gi zadyrji6 ( ne moje da ne si 4uval izraza "torba s laina" )...
prosto ostavi himiqta kato posledniq ti i nai ot4aqn hod kogato vijda6 4e si stignal na maksimuma na vyzmojnostite si i ne moje6 da se razviva6 pove4e bez neq....
ina4e ako se razviva6 bez himiq i si raste6 poleka leka e pylna glupost da pribqgva6 do neq!"

Hayde vsi4ko dobro.



Тема Re: puknete se ot qd....нови [re: DEFLEPPARD]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 16:42



Като говориш за зоб защо не се посъветваш с някоя студентка по фармация или с който и да било медик, чиято област има допир със спортната химия - да видиш какво ще ти каже? Аз нямам НИКАКЪВ опит с химията, но отрицателните ефекти от анаболите не са предмет на дискусия в медицинските среди - те са факт!
Не е речено, че ефектът ще дойде веднага - може да има сериозно забавяне, не е речено и че ще се разпаднеш, ама с учебника по медицина не се спори, приятелю. Мажду другото един от ефектите е понижаване на потентността след определен брой годинки:))))) Организмът свиква да му даваш изкуственмо мъжки хормони и отвиква сам да си произвежда.... Според мен не си струва никак, ако ще и за 70 см бицепс.



Тема Re: puknete se ot qd....нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор bluefan (синфен)
Публикувано01.03.03 20:49



Така си мислиш ти ,че не ти вреди...и аз сега ше зобя малко ама малко,колкото от 40 бицепса да ми стане 45 нищо повече


СИНИ БОГОВЕ НИЕ СМЕ С ВАС !

Тема Re: puknete se ot qd....нови [re: bluefan]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано01.03.03 21:48



skromno...

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: puknete se ot qd....нови [re: bluefan]  
Автор ToViDebne (spy N1)
Публикувано02.03.03 13:51



батка,с малко няма да стане......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.