Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 28.04.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Za i protiv himiata  
АвторXuMuKa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 18:18



iskam da predloza tema koiato mnogo zivo me interesuva neka vseki si kaze mnenieto za anabolii ,steroidi ili hormonalni preparati ako ima niakoi koito e polzval takiva neka si kaze mnenieto zasluzavalo li si e i kakvi reziltati e imal
as lichno ot dvumesechen kurs s Bionabol si dignah bitzepsa s 6sm. i grudnata obikolka s 9sm.
kazete si i vie mnenieto



Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: XuMuKa]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 18:39



Ne izpolzvam absolyutno nikakva himiya, sledia do miligram hranata koyato poemam (proteini, vitamini, etc.), treniram s golemi tejesti i may sym porasnal malko po-ve4e ot teb. Protiv sym absolyutno vsiakakva himiya.
Da ti razkaja edin slu4ay.
Kogato biah student (predi mnogo godini) imashe edin deto polzvashe himiya. Ne znam v kakvi koli4estva i kakvi raboti e vzimal, no edin den go gledam da sedi na stylbishteto v studentskite obshtejitia. Pitam go kak e. Vika mi: Ostavi ostavi, 4ernia drob zaminal. Polzvashe himiya samo ot niakolko meseca.
Ina4e pi4a porasna dosta byrzo i bez mnogo trud, no dobri rezultati se postigat i bez himiya.
Vsi4ko dobro.



Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: XuMuKa]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 18:52



pozlval sym amerikanski anabol - s nego si vdignah navremeto rykata ot 28 na 31 mai ili ne6to takov abe6e ama e malko skypi4yk i go zarqzah predi vreme ( to a znikoga ne sym bil redoven s himiite de )

ruski anabol - mnogo sila i malko po malko masa - no ne uspqvam da gi zadyrja sled kato spra seriqta obiknoveno se razbolqvam ot grip ili ne6to takova i svalqm vsi4ko

bylgarski anabol - nikakyv efekt dori i svalih ot silata si

klenbuterol sirop - nikakyv efekt

orotzitam - nikakyv ili mnogo slab efekt no az vzeh samo 6 ampuli i go sprqh

kreatin - vzimah konski dozi ama mi se navlajni prah4eto i muhlqsa zatova go sprqh ot raz i se razbolqh malko sled tova - ne pomnq da e imalo nqkakyv efekt

proteini - probvah edni na universal mislq 4e bqha MASS GAIN + o6te hilqda drugi 6turotii kato aminokiselini vyglehidrati i ne pomnq o6te kakvo no togava tykmo bqh zapo4nal da treniram i to neseriozno ka4ih okolo 5 kg no ne znam dali be6e zaradi tqh ili prosto za6toto togava tykmo po4vah....

tripestan alfa - edinstveniq efekt e 4e ti se e*e i 2 ne vijda6 napravo...

ob6to vseto kato si napravq ravnosmetkata v momenta imam pove4e sila otkolkoto mi se polaga no masata mi ne e koi znae kolkoi razmerite mi ne sa kato na himik - ot tzqlata rabota mi ostana samo silata i to ne tzqlata a 4ast ot neq

ot tzqlata rabota za okolo 2 godini trenirovki sym ka4il okolo 20 sm grydna obikolka 10sm na rykata ( zapo4nah s 26 sega e 36 ) kato tzqlo okolo 10kg masa i mnoooogo sila
(sprql sym s himiqta ot okolo 2 mesetza a ina4e prez tiq 2 godini sym vzimal po 1 max 2 mesetza sled koeto prekysvam za minimum 2 mesetza i posle pak i t. n. )

6te ti napi6a na osnovnite uprajneniq do kyde sym dokaral sys silata - pyrvo s kolko kilograma sym po4nal po kolko povtoreniq posle kolko mi e rekorda i sled tova formata mi v toq moment:

lejanka - 30kg-8povt. -> 85kg-8 -> 80kg-7
myrtva tqga - 35/8 -> 160/1 -> 140/1 ( ama sym q zarqzal otdavna )
skotovo s lost - 10/8 -> 40/8 -> 35/6
skotovo s dymbel - 7/8 -> 21/8 -> 15/8
lejanka s tesen hvat za tritzeps - 20/8 -> 65/8 -> 60/8 ( i tova sym go zarqzal otdavna )
frensko razgyvane - 10/8 -> 40/6 -> 40/6
sgyvane s lost ot stoej za bitzeps 15/8 -> 40/6 -> 35/6

na nqkoi uprajneniq razlikite ot max postijenie i momentna forma sa frapira6ti za6toto sym go pravil gre6no i posle sym namalil dosta tejestite i ve4e go pravq pravilno ( skotovite sgyvaniq )

v zakliu4enie moga da ti kaja 4e himiqta pomaga malko no malko, i vredi mnogo pove4e az li4no nqmam nikakvi zdravoslovni problemi ot neq v momenta ( skoro bqh na pylen pregled ) no na pove4eto hora im se razbiva tzeliq organizym ot tiq himii ( 4eren drob, bybretzi, syrtze, kryv... )



Тема i o6te ne6to...нови [re: XuMuKa]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 19:00



moq syvet e da ne pribqgva6 do himiq s neq ni6to ne stava po lesno - pak trqbva da se poti6 zdravo vyv fitnes zalata
ili ako pribegne6 do himiq tova da e samo ako si v zastoi pone 2 mesetza i vidi6 4e bez neq ne moje6 da nabybne6 pove4e otkolkoto si dosega
ako si raste6 bez himiq kolkoto i bavno da e po dobre si trenirai i hapvai zdravo i raz4itai na prirodata i hranata za6toto 6te si siguren v tova koeto si napravil a s himiqta nikoga ne moje6 da si siguren kak to4no 6te ti podeistva i ako ima6 rezultati do kolko 6te gi zadyrji6 ( ne moje da ne si 4uval izraza "torba s laina" )...
prosto ostavi himiqta kato posledniq ti i nai ot4aqn hod kogato vijda6 4e si stignal na maksimuma na vyzmojnostite si i ne moje6 da se razviva6 pove4e bez neq....
ina4e ako se razviva6 bez himiq i si raste6 poleka leka e pylna glupost da pribqgva6 do neq!



Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: XuMuKa]  
Автор vittto (непознат)
Публикувано27.02.03 19:20



Колегата преди мен беше много изчерпателен.
Лично аз разсъждавам по същия начин- не мисля, че си заслужава.Протеини, аминокиселини-да!Аз имам много добър ефект от протеините на МЛО и Мусаши-има съвсем ново поколение протеини, които са малко по-скъпички, но много по-добри.
Фат-бърнъри и Л-карнитини-незнам дали се изчистих добре от тях или от аеробиката.
Трибестан-на мен ми даваше страхотна сила/както и другия ефект/ и се чуствах добре.
Браво за другото, Дефлепард!
На мен специално не ми се иска да пъпчасвам и да мириша гадно!
Най-важното нещо е храната! Най-важното!В списание "Олимп" намирам много добри схеми на хранене, както и в нета!Пак там добре е обяснено почти всичко около препаратите.
Има и други начини, които са не толкова ефектни, но с повече труд резултата ще е супер!



Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: XuMuKa]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано27.02.03 22:01



ne sym polzval himia i po princip sym protiv . ( pod himiq razbiram steroidi anaboli i tn . suplementite ne gi broq kum lafa "himiq" ) . v momenta polzvam za sefte suplement - creatine monohydrat . ot kakto sum po4nal da treniram sum ka4il 23 kilograma masa ( otnositelno 4ist sym kato muskulatura ) i 13 santa na rykata . mislq 4e i bez himiq moje , no idva moment kogato 4ovek stiga do zastoi - po4nah da se zamislqm po nqkoi vyprosi koito predi ne sum s4ital za tolkova vajni i osyznavam 4e e neobhodimo 4ovek da ima kultura na hranene - da znae i sledi tova koeto poglu6ta - taka moje da se izbegnat katabolnite procesi ili da se svedat do minimum ( tova e deistvieto an pove4eto "himii" ) . kato se sledi hranata se namalqva ka4vaneto na maznini i moje da se kontrolira relefa (donqkude) .
s4itam 4e zdraveto e mnogo vajno i za da se napompa6 za lqtoto pri risk da stane6 razvalina do zimata ne si struva.

Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: Za himiqtaнови [re: beastie]  
Автор viper (непознат )
Публикувано28.02.03 08:29



тренирам с малки и големи прекъсвания от 10години
още на 17 вече без тренировки размерите ми бяха долу горе добри
ръст 178 тегло от 76 - 80 кг, ръка 38 гръб-гърди 117, талия 80 - 84, бедра 58 - 60, прасци винаги зле 36 - 37. сега пак съм почти толкова, понеже от 8 месеца нищо не съм вдигал, започнах преди две седмици и теглото ми е вече 84 кг, ръката 39,5; гръб 120, бедра 60..... талия 90,
смятам че химията може да е от полза
против съм стероиди и средства стимулиращи хормоналната обмяна , но съм привърженик на нехормоналните препарати като КЛЕНБУТЕРОЛА, RETIBODROL 150, и подобни
по отношение на креатина съм доволен, но както него така и другите суплементи ги намирам като прости добавки на които не може да се разчита изцяло
протеина си е храна, а пък от трибестана нищо не става поне с ниските дози, все пак си е билка .
истината е в желязото, яденето, генетиката и малко...... но без рискове
С ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ И РАЗМЕРИ ЗА ВСИЧКИ БИЛДЕРИ



Тема Re: XuMuKa...нови [re: XuMuKa]  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 10:36



Ot kade se kupuva tozi Bianabol i kolko pari e?



Тема Re: XuMuKa...нови [re: *******]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано28.02.03 11:37





Луд съм , мамо ! Ям паркет !


Тема Re: XuMuKa...нови [re: *******]  
Автор Centurion ()
Публикувано28.02.03 12:23



От всяка аптека, струва около 5 лева.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.