Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 27.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: XuMuKa...нови [re: beastie]  
АвторXuMuKa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 12:24



mnogo tenks za otgovorite vi do tuka taka pone moga da sravnia moite rezultati s drugi zashtoto as lichno ne poznavam hora koito da ne zobiat ili da ne sa zobili i mi e trudno da pretzenia kakvo moze da se postigne puk i ne sum zobil v ogromni kolichestva i zatova sigurno ne sum postignal po golemi rezoltati (no i chernia drob si mi e OK) za kolegata deto pitashe ot de da si kupi "Bionabol" moze da si go zakupish printzipno ot vsiaka apteka ako ti go prodadat zashtoto se izpisva s zulta rerzepta no as lichno si go kupih svobodno bez da me pitat koi sum i za kvo mi e..... vaznoto e da znaesh kak da go priemash zatova te suvetvam kato go kupish otidi do lichnia si lekar ili pitai niakoi koito e zimal as lichno go zimah na 15ml. (tova sa 3 tabletki) i to samo 3 puti sedmichno s 150grama protein kato dozata mi beshe 2 tableti predi trenirovka 1 sled ,no kakto kazah niamah osoben napreduk samo 3sm na rukata za edin mesetz i 4sm na gurdi
shte se radvam da vidia oshte mnenia che da znam kakvo da promenia v trenirovkite si



Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: beastie]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 12:32



abe ti si ka4va6 leka poleka i ne si v zastoi ne ti trqbva daje i kreatin mene ako pita6



Тема Re: XuMuKa...нови [re: *******]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 12:39



bylagarskiq go ima po aptekite i e sravnitelno evtin mislq 4e be6e okolo 7 leva za opakovka ( 5mg - 40 hapa )

ruskiq se namira po trudno tyrsi go ot hora koito se zanimavat s himii fitnes i takiva ne6ta - s edna duma hora ot bran6a tzenata mu tuk e 68 leva za 100 hapa 5mg

amerikanskiq tuk vyv varna go vnasqt nelegalno s korabite koito idvat ot iujna amerika i trqbva da ima6 poznati za da si go nabavi6 ( na men li4no mi go nose6e edno mom4e ot moq klas - okolo 35-40 leva za 40hapa po 5 mg )

za nai bezvreden i s nai golqm efekt se vodi amerikanskiq a na drugiq polius e bylgarskiq , ruskiq e ne6to sredno no ot nego kato 4e li se ka4va nai mnogo sila, no ne i mnogo masa
no kato tzqlo bylgarskiq e golqm bokluk i ne ti trqbva vaob6te...
ima sy6to taka i ukrainsko prozivodstvo i o6te edin gospod znae v kolko dyrjavi gi pravqt kato pove4e imat drebni razliki v systavkite si
( naprimer bylgarskiq e methandienone a ruskiq methandrostenolon )

no s koito i da e ako si vzeme6 vzemi si i carsil ili liv52 ili ne6to drugo podobno za 4erniq drob za carsil-a spetzialno znam 4e se vzimat po 2 hap4eta na vsqko 1 anabol
( ako vzima6 po 2 anabola - 4 carsila, po 3 anabola - 6 carsila i t. n. )



Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: DEFLEPPARD]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано04.03.03 17:47



поправка- американски бионабол НЯМА. производството му там е забранено доста отдавна. т.е. ползвал си нещо, което някой ти е казал че е американски бионабол.

nonya bizzz


Тема ЗАнови [re: XuMuKa]  
Автор bluefan (синфен)
Публикувано04.03.03 20:07



но....да не се прекалява


СИНИ БОГОВЕ НИЕ СМЕ С ВАС !

Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: Bum-Bum]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 01:15



moje bi trqbva6e da uto4nq iujna amerika-> argentina ( ne sym mnogo siguren ama mai ot tam be6e... 6te pitam pak za vseki slu4ai )



Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: Kpeйз]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 01:19



koi ti kaza 4e sa 4isti i istinski ?
zanesi proba ot tiq proteini i kreatini v nqkoq laboratoriq da gi izsledvat i togava kaji 4e sa 4isti - ako sa 4isti, za6toto az li4no sym 4uval 4e dori i v produktite na musashi i universal ( a i edin gospod znae na koi o6te ) ima anabolni ve6testva....
dokato nqma6 rezultatite ot tiq izsledvaniq nedei da tvyrdi6 sys sigurnost 4e sa 4isti.... spored men ne sa



Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: Kpeйз]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано05.03.03 01:30



Musashi opredeleno pokazaha shto e to reklama i kak ima pochva u nas
Trudno e obache da se setish za chujd produkt, koito ne e po-dobyr(chesto i po-izgoden)ot prehvalenite Musashi. Za chisto i nechisto, ako vzemem da si nosim i ovesenite iadki v laboratoria, koga she trenirame? L-carnitina sme go obsyjdali mai veche, ne razchitaj mnogo na nego. Za kreatina dve mnenia niama.



Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: DEFLEPPARD]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано05.03.03 10:10



taka moje, a za bulgarskiq neznam kak si 4ak puk svalil kg ot nego, az li4no ka4ih dosta.

nonya bizzz


Тема Re: Za i protiv himiataнови [re: Kpeйз]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 16:21



Коя фирма точно имаш предвид? Мусаши ли? Ако става въпрос за техния креатин съм 99% сигурен, че е качествен и без да го давам на изследвания. При цена от 150 кинта за кило, би трябвало да са пълни идиоти за да продават боклук. За сравнение, в Америка, качествен креатин можеш да си намериш за около $30 на кило.

Виж за протеините им, би ми било интересно да видя изследвания макар че и те не са особено евтини.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.