Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема BUM BUMнови  
Автор viper (непознат )
Публикувано15.02.03 16:43



БРАТО ПИШИ НЕЩО ЗА СЕБЕ СИ - ТРЕНИРОВКИ ПОСТИЖЕНИЯ СТЕРОИДИ ДИЕТИ



Тема Re: BUM BUMнови [re: viper]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано17.02.03 11:38



blagodarq za interesa :)))))))
treniram ot 10- tina godini (s nqkolko prekusvaniq)
pravil sum obsto 3 steroidni cikula (ako ne se broi purviq v kazarmata "a la DEFLEPARAD"- po 5mg dnevno za 20 dni)
purviq mi cikul bese 6 sedmici s max 25mg bionabol + 1 ampula deca (po 1/2 na tretata i 4etvurtata sedmica) predi tozi cikul bqh 80kg, s okolo 41 ruka (bqh vzimal zverski dozi kreatin okolo 2 meseca). za tiq 6 sedmici ka4ih adski mnogo, no i qdqh kato razpran, stignah do 45.5cm raka, 76cm bedro, 130+cm grub. na lejanka postijeniqta mi vinagi sa bili mnogo loshi (100- 110 v nai- dobriq slu4ai), zaradi travma na lakuta. na klek imah 170x7, tqga ne pomnq ve4e no nad 200, ramenni presi 100- 110, grebane za drub 120 (ili nqkude tolkova ne pomnq suvsem to4no)
na sledvastiq cikul resih da pravq relef (ganabol+test.propionate+deca) bese super, imah okolo 40cm ruka no cqlata vuv fibri, samo 4e vzeh da jiveq s edno momi4e i taka i ne dovurih cikula daje, sprqh go na 5-tata sedmica.
sega v momenta sled 2god na 4isto zapo4nah sus seriozna sistema (~1g sedmi4no bionabol+deca+omnadren) za rezultatite ste pisha kato svursha, no obsto vzeto ne sum mnogo dovole (sustoto mojese da go napravq i s 1/3 ot tazi doza)
a v4era kato ne uspqh da drupna za grub 6 puti taka izritah stangata 4e sega paleca mi e s4upen i mai ste zabravq da klqkam pone mesec. taka 4e mai nai- golemiq efekt ot udarnite dozi himiq e varhu nervite :)))))

nonya bizzz


Тема Re: BUM BUM [re: Bum-Bum]  
Автор viper (непознат )
Публикувано17.02.03 15:46



много си химизиран , мен ме е срах да зобя, само се изкушавам от кленбутерола
ти кво ше кажеш
иначе сега започвам да вдигам отново, понеже досега мързелувах.



Тема Re: BUM BUMнови [re: viper]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано18.02.03 10:27



koito go e strah ot me4ki da ne vliza v gorata, nali znaes :))))
klenbuterola nqma da ti pomogne da ka4is masa (ako tova e celta ti) puk i se predpolaga 4e moje bi e dosta vreden za surceto
v jananov gledah naskoro Androstendienon 60 caps za 30lv. tova ti e za 2 meseca. na men li4no mi deistvase super, vsi4ki misleha 4e sum se nazobil.
drugoto mislq 4e go znaes (kreatin+glutamin)

nonya bizzz


Тема Re: BUM BUMнови [re: Bum-Bum]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 13:18



> v jananov gledah naskoro Androstendienon 60 caps za 30lv. tova ti e za 2
> meseca. na men li4no mi deistvase super, vsi4ki misleha 4e sum se nazobil.

Де факто точно това си направил - назобил си се. Androstenedione-то не е аминокиселина, че да го водиш за суплемент. То си е баш зоб.



Тема Re: BUM BUMнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано18.02.03 14:17



ima nesto takova (osobeno ako ides i pitas vuv musashi) no tova 4e mojelo da se sravnqva s deca- ta za men sa pulni tapotii.
moje bi az ne razbiram dostatu4no, no nali e proizvedeno ot nqkakvi rasteniq (sladki kartofi nqkakvi i razni palmi) a az neznam da ima rastenie koeto da proizvejda testosteron ili ot koeto da moje da se izvle4e testosteron.
vij ako kara tqloto ti da go proizvejda v po- golqmo koli4estvo tova ve4e e drug vapros.
androto mislq 4e se prevrusta v tqloto na testosteron, no dali toi efekt na prevrustane e vreden ili ne ne moga da kaja

nonya bizzz



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.