Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 17.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тия американци ме разбиха  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано31.01.03 07:11



Чета една американска страница и тамо пише следните неща - че най-важни били не протеините, а въглехидратите, защото без въглехидрати протеините не можели да се "залепят" на мускула и даже можело да загубиш мускулна маса. Естествено пише да ядеш въглехидратите с протеини.
Пише преди тринировка да пиеш/ядеш протеин (не пише нищо за въглехидрати). Протеина освен че изграждал мускул давал и енергия.
След тренировката казват да ядеш въглехидрати (за протеин не пише, но може би защото се подразбира).
Абе изобщо... американска му работа.
Смятам обаче да опитам по тоя начин, защото американчетата може да са тъпички, но са напред в тоя спорт. Ще ви кажа какво е станало.



Тема лесно им е ...нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор Lancelot (Knight)
Публикувано31.01.03 08:35



Тях ако ги оставиш , ще са на 24-часова протеинова диета. Ами да , дава енергия и протеина, ама не идва ли малко скъпичка да е от белтъка, а не от въгл. .. Да де , те могат да си позволят енергията им да е от белтъка Ама ний сме по-красиви ...

= Nobilitas Obligat =


Тема Ми, мноо са ми смешни...нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 10:31



Това не е открито от никой, това си е биохимия. А техните открития звучат направо смешни, жалки, на фона на високите им технологии...



Тема Re: Тия американци ме разбиханови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор KAБEЛДЖИЯTA (Технолог)
Публикувано31.01.03 11:21



Ами брачед кво ти пука за ония от Америката - забъркваш след тренировка протеинчетата със шекер . Или комфитюр. Па нй добре с мед. Ето ти хем протеин, хем шекер да го лепел за мускулите


Цигани пеят и се смеят и кебап цвърчи


Тема Re: Тия американци ме разбиханови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 18:05



as licno si papam po standartnata programa prez denq nabivam povecko vagl., sled fitnesa neposredstveno zadulgitelnoto menu ot 300gr pileshko s mngoo oriz. i posle do kraq na vecerta qko hrana bogata na proteini...
dedaznam, probvai ako iskash samo na kartofi, oriz i pasta i posle ste kagesh kuf e efekta



Тема A?нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторNikoi (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 10:12



1.Kombinaciqta ot proteini i vyglehidrati nqma li da smuti malko stomaha.
2.Ako trenirash vecher bi triabvalo da vnimavash da ne prekalish sys sladkoto predi liagane zashtoto vmesto da se lepne po muskulite shte se lepne drugade i togava naistina shte si lichi....



Тема Re: Ми, мноо са ми смешни...нови [re: Osogovetz]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано05.02.03 08:15



еми... американци!



Тема Re: Тия американци ме разбиханови [re: KAБEЛДЖИЯTA]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано05.02.03 08:19



Къв "шекер" бе момче? ШУГАР се казва туй, еееей! Сега сме натовци, пък и страницата е американска. Дай да сме по в крак с времето.
Иначе така както го казваш по-добре да е нещо лепкаво, че да лепи... че пробвам с С-200.



Тема ами кво да ти кажанови [re: Kotio]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано05.02.03 08:22



засега съм много доволен, и при мен работи много добре. Американската програма ми действа. Значи съм сбъркал мястото, където съм се пръкнал
А сега сериозно - много добри резултати имам, но след малко промени, общо взето смесица между мойта си програма и американската. Скоро ще обясня всичко надълго и нашироко, но сега нямам време.



Тема Re: A?нови [re: Nikoi]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано05.02.03 08:25



1 При мен тая комбинация не смущана стомаха въобще.
2 Не тренирам вечер, но ям сладко /не много/ след вечеря, което е горе-долу преди лягане. Не съм усетил да се лепи другаде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.