Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 08.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Programaнови  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 23:22



Privet ot men... dnes narpavih nestandartna trenirovka za gurdi, kazvam nestandartna zastoto zapocnah na legankata za gorni gurdi s lost kudeto se skapah i posle po usmotrenieto na edin covek vuv fitnesa mi, koito e edin ot malkoto spored men koito naistina znaqt kakvo pravqt, i nai-vagnoto zasto, reshih da si promenq ostatauka ot tren. mi za gurdi i da probvam upragneniqta koito toi mi kaza da probvam... t.e. lupover i flais. Moge bi ste si kagete ce sum lud zadeto ne pravq tezi upragneniq, no as dosega trenirah koncentrirano s bazovi upragneniq : leg , posle gorni gurdi s lost i posle gorni s dumbeli... nablqgam na gornite zastoto tam hich me nqma, naprotiv ima me ... dosta sum si hlutnal tam. Ta probvah as pulovera i flaisa i dosta dobre vleznaha, posle si narpavih tricepsa koito bqh zagrql s uprg. za cici. Po kusno se pozamislih malko nad fakta ce e hubavo da smenq malko upragneniqta, a susto taka e hubavo i da pravq nqkoi grupi muskuli po 2pati, zastoto precenqvam ce ne sa dostatucno razviti...i eto, edna nova programa se rodi v moita glavica, koqto ste q probvam ot ponedelnik natatuk i tai kato stranno zasto tolkova mnogo se entusiazirah reshih da q spodelq s vas... foruma de, imam gelanieto i tova e.
Znaci ste treniram 5dena v sedmicata, i ste pravq gurdi, biceps i tri x2/sedmica.

pon. - gurdi (leg, flais i pulover) - triceps
vtornik - ramo i biceps ( tazi komb. dobre mi vliza )
srqda - tqga, klek i prasec
cetv. - grub i triceps ( i tova dobre vliza )
petuk - gurdi ( leg na gorni gurdi, dumbeli za gorni i pulover ) - biceps.

Edinstvenoto koeto ne sum izprobval da pravq i koeto da ne ponasqm kato trenirovka zasega e gurdi - bicepsa... nadqvam se da moga da si napravq dobr biceps sled cicite. stiskaite palci
Tazi vecer samo tova mi e v glavata , neka mu se radvam, ce ne vsqka vecer se entusiaziram taka ludo
tova ot men pichove
suz drave



Тема Re: Programaнови [re: Kotio]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 13:30



moq tema bez reply pichove, tova ne moga da go ponesa
neka spodelq nabarzo ce ot 3 dena, t.e. otkakto napravih tazi sedmica cicite, tricepsa i bicepsa po dva pati a i smenih upragneniqta za poslednite, nabludavam stranen efekt...
ne ne mi stawa povece kura,
ne me i boli gyza kakto vinagi predpolaga parvo NaKotioBabata,
ne e i ot euforicnata treska ce mi nabligavat izpitite, zastrashitelno...
prosto imam cuvstvoto ce sum na 5ti den na bianabol.
sila imam dovolno, a nai strannoto vigdam kak muskulite mi sa porasnali za nqkoko dena, dewa nabubnal sum tuk i tam... prosto ne moga da povqrvam, ramenete, osobenno rucete i cicite ima podobavasta razlika... ne moga da spra da se gledam i da se razhogdam gol vnas... bah maamy
Kude nacelih kucoto hora?!? izvednug udvoenoto kolicestvo trenirovki s promqnata na upragneniqta i priemaneto na 250gr sredno proteini dnevno???
s drugo prosto ne moga da si go obqsnq...
ai dano produlgavam s tova tempo sledvastite 3 meseca
pozdravi i vi pogelavam da opitate ot moita banica, stryva si



Тема Re: Programaнови [re: Kotio]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 20:43



Според мен програмата ти е безумна, ама щом смяташ, че ти действа добре - дерзай.
Успех.
(ако те интересува мога да ти обясня - защо мисля така, но по-добре потренирай така месец-два за да си прецениш сам)



Тема Re: Programaнови [re: analog]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 00:28



analog, ei sega se vrustam ot ramo-biceps. mnogo dobre
interesno mi e da razbera zasto mislish ce programata mi e bezumna.
Kofti sucetanie na muskulni grupi li spored teb, prekaleno natovarena? ili nesto drugo ? ili vsicko navednug...
dosega 4 meseca pravih predimno bazovi upragneniq za kacvane na masa, kacih ot 63kg na 178cm do kum 70kila. moge da sum 72max vece...
sviknah s bazovite upragneniq, predi sedmica li kolko vece, smenih upragneniqta.
tolkova dobre mi doide, nali ti kazvam cuvstvam se "nabubnal" ot 3 dena, as li si vaobrazqvam ili naistina vigdam gurdite i rucete mi po golemi ?!?
nqma ot kakvo drugo da e .. sled dadena trenirovka cuvstvam treniraniq muskul napregnat i vazbuden do 3iq den... ot 4iq den natatuk samo trupne da mu doide reda pak sled 3 dena, celi 3 dena :(( kak da ne go natovarish 2i pat...
kagi ti kakvo mislish po vaprosa, ste mi e interesno da razbera i drugi mneniq.
as zasega go cuvstvam mnogo dobre
puk ste vidim
aide i da se pazite



Тема Re: Programaнови [re: Kotio]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано24.01.03 10:50



ami v momenta si entusiaziran - nqma ni6to po-hubavo ot tova . potrenirai taka - vremeto 6te pokaje dali ti deistva dobre . sam trqbva da si preceni6.

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Re: Programaнови [re: Kotio]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано24.01.03 11:15



4udno mi e samo kak uspqwas da prawis kraka i tqga w edin den.

nonya bizzz


Тема Re: Programaнови [re: Kotio]  
Автор Moldi ()
Публикувано24.01.03 12:43



Най-добрия начин да разбереш колко си набъбнал е да използваш метър и то един и същ при всиако мерене. Както и да го правиш по едно и също време и в едно и също положение на мускула (отпуснат или стегнат). Иначе според мен е напълно нормално да имаш развитие за тези месеци, които си в залата.



Тема Re: Programaнови [re: Kotio]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 17:58



Ами наистина е страшно натоварена. Някъде беше писал, че ръката ти е 35-36 см. и на този етап на развитието ти мисля, че е много рано да тренираш 5 пъти седмично. Аз тренирах по 3 пъти докато не направих 42см ръка. Второ: ръцете ти реално са натоварени всеки ден и нямат време да се възстановяват. (а мускула расте докато се възстановява, а не когато го тренираш) Това, че ги чувстваш напълнени с кръв реално няма нищо общо с растежа. Съвсем нормално е в началото да напредваш бързо,а после нещата да се забавят и то доста, тук е момента, в който не трябва да се изхвърляш или разочароваш, а да продължиш да тренираш ситематично и упорито. Ако започнеш да тренираш прекалено много няма да има ефект, даже може да се върнеш назад. (аз съм свалял 15кг. от щангата за бицепс поради тази причина). Имай търпение и резултата няма да закъснее. Съветвам те да тренираш не повече от 4 пъти седмично, (четох някъде, че си хапваш добре), спи, взимай суплементи и.... това е.



Тема Re: Programaнови [re: analog]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 22:22



privet na vsicki,
analog as otkakto zapocnah si treniram po 5 pati sedmicno, sega prosto smenih malko upragneniqta, koeto si trqbva na izvesten period ot vreme i dynamizirah malko povece trenirovkite za da treniram ruce i gurdi po x2 pati.
zasto? usestam ce rucete ne gi natovarvam dostatacno s edna trenirovka, kamo li puk s fakta ce gi treniram i tqh kato treniram vsicko drugo. te prosto sa mi slaba grupa, nqkoi nesta se razvivat po brzo, drugi ne... opredeleno ste gi stimuliram.
i go usetih vednaga... nqma kakvo da si merq rukata vseki 2 dena za da vidq ima li razlika. as go vigdam i go usestam. susto taka smqtam ce 42cm si e mnogo, za moite predstavi si e mnogo i mislq ce tesi 42cm za ruka ne sa kriterii za opredelqne na broq na trenirovkite v povece ot 3...
ti si go pravil taka, as opredeleno ne se izhvurlqm i razocarovam ot tova ce rukata mi ne raste vmomenta, vigdam ce tq ne raste zarazlika ot drugoto, zatova ste q stimuliram... budi performanten i trenirai kacestveno, puk budi i sistematicen i turpeliv... togava rezulatite nqma da zakusneqt. nqmam namerenie da treniram po 1 nacin po x1/sedmicno v produlgenie na 1 godina za da vidq razlika v rucete si.
na moq nacalen etap i sakata rucicka 36cm, razvitie se postiga za nqkolko meseca ako trenirash i se hranish kakto trqbva... ne e nugna cqla godina za da vidish 2 cm otgore.
ot druga strana cuvstvam ce muskulite mi si pocivat dostacno kato gi ostavqm po 3 palni denonostiq ... mislq ce 7 e premnogo.
nikoga ne otivam na trenirovka s oste "trupnesht" muskul...
ste produlga taka i ste vidim, to skoro ste si pokage, sled 1 mesec vece ste znam kak mi idva tazi trenirovka...
pozdravi i merci za mneniqta



Тема Re: Programaнови [re: Bum-Bum]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 22:34



Bum-Bum kraka i tqga pravq po sledniq nacin v 1den.
Parvo zagrqvam krustta i krakata na mqsto. posle zagrqvam s 2 leki tqgi.
sled tova pravq 3 serii s tegki kilogrami. krai.
pocivka 5min.
pravq 2 dulgi serii s malki kilogrami prasec dokato kaca do 100kg.
sledvat 3 serii prasec s po tegki kg. krai.
pocivka 3min.
otivam i zagrqvam kolenata si 5min na velogometur. za kleka mi e osobenno nugno zastoto me bolqt i pukat ako ne sum zagrql dobre.
dovurshvam razgrqvkata s 2 po leki serii na kleka dokato kaca kilogrami, sledvat 3 serii klek s nad 100kg. krai.
vece sum umoren. pocivka 3min.
otivam na mashinata za raztqganeto na liceviq bedren muskul. pravq seriq s 1krak raztqgane, posle s drugiq, zavurshvam s 2ta kraka sustite kg. 2 ili 3 serii taka. krai.
vece sum skapan.
taka pravq klek i tqga v edin den. ne moga da gi razdelq, ne mi se hodi 6i den na fitnes, pocivka si trqbva susto.
pozdravi




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.