Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 22.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: tricepsнови [re: beastie]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 16:24



Ееех, ше ма уморите с тия списания...току виж сте измислили нова анатомия
Трицепса изпълнява една единствена функция - разгъва ръката в лакътната става. И за да стане това участват всичките глави. Много ми е интересно по колко различни начина можете да си разгънете ръката, така че отделните глави да участват в различна степен. Щото мойта ръка се разгъва само по един начин - отгоре-надолу (грубо казано). Ако вие можете да си мятате предмишниците наляво и надясно, дайте да ви спретнем един цирк - голема пара ще изкарате
Основната разлика между упражненията е до каква степен изолират трицепса, а не коя глава натоварват. Това че си мислите че 15 серии френско е по лошо за трицепса от 15 серии всичките с различни упражнения си е ваш проблем.



Тема Re: tricepsнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано16.01.03 16:41



a polojenieto an kitkite? razli4niq ygyl? spored men ima golqma razlika

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Re: tricepsнови [re: beastie]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 00:55



Различен ъгли? Аз мога само под един ъгъл да си разгъвам ръката
Единственото влияние на различните "положения на китките" е, че едната глава на трицепса се разтяга повече но това не значи, че се натоварва повече. В противен случай стречинга щеше да прави чудеса с хората



Тема Re: tricepsнови [re: Kotio]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 10:27



Na mene rukata mi e nai-dobre razvitata "grypa" .Ne znam,prosto mi vurvi.Za triceps pravq 1 i su6to ne6to ot masa vreme i rukata produljava da mi raste,a i da se cepi...
2 serii zagrqvka s malko kilca na skripec + 3 tejki serii na skripec
3 serii lejanka
3 serii s dumbel zad glava(s dve ruce)
3 serii frensko (leki4ko za izpompvane)
Ne ne ne6to koi znae kvo taq programka,ama na mene mi vur6i rabota



Тема Re: tricepsнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано17.01.03 11:30



e az popne gi 4ustvam mnohgo razli4no

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Re: tricepsнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано17.01.03 13:27



toq posting po- dobre go iztrii stot vaobste ne si prav
tricepsa (Triceps Brachii) e triglav muskul, koito svurzva ramenata kost i lopatkata s predmishni4nata kost (ulna). Trite glavi na tricepsa sa strani4na, sredna(mejdinna) i dulga ili "Lateral, Medial, i Long"
strani4nata e tazi koqto dava taka jelanata "podkovoobrazna" forma na tricepsa.
tova razbira se ne zna4i 4e drugite glavi ne trqbva da se trenirat .
pri trenirovkata na tricepsa obsto vzeto vaji praviloto "po- tqsnoto e po- dobre" (ne se hilete

pri presite na mashina (razguvane s kabel) rakata ne trqbva da se otpuska pove4e ot vodoravnoto polojenie sprqmo poda (ina4e sledva mnogo losh tendinit)
pri frenskoto razguvane ili razguvaneto s dumbel nad glava lakuta trqbva da so4i napred, a ne na strani (t.e. predmisnicite da sa usporedni)
pri povdiganeto ot leg s tesen hvat laktite trqbva da se dvijat maximalno blizko do tqloto a stangata da se spuska malko nad srednata 4ast na gurdite.

nonya bizzz


Тема Re: tricepsнови [re: M_H]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 14:48



merci za mnenieto i suvetite na vsicki.
tazi sedmica ste se experimentira zdravo s tricepsa da vidq koi uprag. nai dobre ste gi pocuvstvam. Vece pone imam golqm izbor.
i se pazete



Тема Re: tricepsнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 14:47



Значи по същата логика и за бицепса няма значение хвата, кривите лостове ги правят ей така - да са по интересни.



Тема Re: tricepsнови [re: analog]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано17.01.03 15:06



mi da si pazqt horata kitkite

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Re: tricepsнови [re: Bum-Bum]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 15:36



Сори, ще трябва да накараш модератора да го изтрие щот вече му мина срока на мнението
Хубуу, да речем, че не съм прав но не виждам какво си направил ти за да докажеш обратното. Добре че си постнал "устройството" на трицепса ама това и аз го знам. Това което се надявам да ми обясниш е как аджеба става тоя фокус да правиш упражнения които натоварват предимно една от главите след като трицепса отговаря за едно единствено движение, което винаги се изпълнява по един и същи начин, в една и съща посока, под един и същи ъгъл.
Това не е рамо че да го движиш под различни ъгли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.