Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 09.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Taka ne sam se smql otdavna  
АвторTsetso (Нерегистриран)
Публикувано11.01.03 14:22



Za nmogo godini na vsi4ki mom4eta v kluba i osobeno na tezi koito mi otgovoriha na temata-1 po-stranen i nepriqten problem.
V4era si treniram v zalata za final malko kraka kogato idvat 2 UNIKALNI OBRAZI v zalata i razpravqt na instruktora"Nie tuka 6te trenirame"-tova be6e samo na4aloto.Sabli4a se parvo ediniq i az kato liubopiten-novi v zalata dai da gi vidq kakvo mogat i kolko sa golemi.Neka zapo4na sas sa6testvenoto:
1.Parviq ima6e NAI-OGROMNATA NESARAZMERIMOST na tqloto kqto sam vijdal-seriozno.Otgore be6e ogromen-ratse,gardi,grab abe vsi4ko.Rakata mu be6e kato na profesionalen kulturst.Otna4alo si pomislih taka do kato ne si svali dankite i tuk zapo4na parvata portsiq smqh-Pedstavete si ~ 195 sm maj s raka nad 50(100%) ogromen otgore s 4eren,laskav,satenen klin i KRA4ETA kato na leko nadebelqla manekenka.Smazah se-znam 4e nakoi ne pravqt kraka ama bedrata da sa ti 2 pati po-malki ot ratsete-tva ne go razbiram
2.Vikam si tva be6e-da ama ne.Vliza vtoriq-gol do krasta ~ 170 sm i NE4OVE6KI KOSMAT vse edno be6e izlqzal ot zoologi4eskata-neznam no az nikoga ne bqh vijdal vejdite na nqkoi da sa saedineni i po 4eloto nqkoi da ima kosmi ?!?!?!
3.Varha na sladoleda-az ve4e sam na praga na pripadane ot smqh kogato ediniq me vika.Otivam az i toq mi razpravq"Vijdam 4e ni gleda6 i mnogo ni zavijda6 za telata(salzi v o4ite mi) no mnogo trqbva da raboti6 za takiva tela sega s batko ti 6te zastanem do ogledalata a ti 6te ni snima6"Pri koeto zastavat do ogledalata i s poza "Nakade e plaja" gi snimah.
Neznam oba4e na men ne mi se be6e slu4valo da polu4a muskulna treska ot smqh.Kajete i vie ako ste sre6tali takiva tipove v zalite.



Тема Re: Taka ne sam se smql otdavnaнови [re: Tsetso]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано11.01.03 21:11



Tsetso - pozdravqvam te - tav e moje bi nai-svejata tema vav cluba otkakto az vlizam - 6te pomislq i 6te ti kaja - seki ima takiva slu4ai :) privetstvam ideqta za takava tema

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Re: Taka ne sam se smql otdavnaнови [re: Tsetso]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано12.01.03 13:48



Ей ама и ти си един...не можа ли да ги накараш да се снимаш заедно с тях (уж за спомен) и да постнеш снимката тук



Тема Re: Taka ne sam se smql otdavnaнови [re: Tsetso]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано12.01.03 16:15



predpoti4am da imam 50 ryka i 50 bedro otkolkoto da imam 30 ryka i 50 bedro.. nali se se6ta6 te kato sa stanali zdravi otgore ako iska6 moje da po4nat da si pravqt klekove i krakata im byrzo 6te navaksat 6tom sa tolkova slabi i sigurno ne sa trenirani vaob6te... za tova 4e kraka mu bil 2 pyti po malyk ot rykata tova e absurdno az v 6 klas imah 50sm bedro....
evala na horata 4e sa stanali gramadni otgore... ako imat akyl v glavata 6te po4nat sega da pravqt i kraka... pyk ako nqma6 tehen si problem ama az vikam da ne im se prismiva6 dokato ne napravi6 rytze kato tehnite... prosto nqma otgore na kakvo



Тема Re: Taka ne sam se smql otdavnaнови [re: DEFLEPPARD]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 11:13



Цел на билдерите е хармоничното тяло. Тялото трябва да има правилни пропорции те са по важни от размерите сами по себе си. Затова тези, които изглеждат като излезли от анимационен филм са ебати смешниците.



Тема Re: Taka ne sam se smql otdavnaнови [re: analog]  
Авторtomi (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 04:46



az sum suglasen s analog.
edno harmonichno izgradeno tqlo moje da priwleche poweche ineresa ot neshto nepropocionalno grozno koeto pokazwa che chowek ne e rabotil prawilno i uporito.
shte dam edin primer kwo mi se sluchi minalata sedmica.
az sum s malki razmeri samo 65 kilograma teja (predi da zapochna bqh 53, a usm stigal i do 68,5), edna wecher moi priqtel dowede nowoto si gadje (koeto widqh za pruw put togawa) da prisustwa na nashta trenirowka i na onaq pi4ka shtqha da i iztekut ligite po men zashtoto milsq che sum proporcionalno razwit i me gledashe s edin jaden pogled cqlata wecher :))
az i se oplakah che poradi strukturata mi shte e trudno da stana 'gowedo' i tq mi kaza 'Ne ti trqbwa da stawash gowedo - jenite ne hareswat muja da e gowedo a hareswat muskulestite muje'



Тема Re: Taka ne sam se smql otdavnaнови [re: tomi]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано14.01.03 13:25



emi muskulestite muje ne sa li goveda :)))))
te vsi4ki taka razpravqt, no kato vidqt nqkoi s 50 raka v relef i im izka4at o4iye, ina4e vikat 4e ne haresvali

nonya bizzz


Тема Re: Taka ne sam se smql otdavnaнови [re: Bum-Bum]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 14:40



Съгласен съм, че е готино да имаш 50см ръка, но съгласи се и ти, че ако гръдната ти обиколка е 95см, а бедрото 50см е по-добре ръката ти да е по-малка, щото иначе ще изглеждаш смешен.



Тема Re: Taka ne sam se smql otdavnaнови [re: analog]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано14.01.03 16:45



predi ima6e nekvi universalni uj tablici za merki i tn ....
po-vajno e kak izglejda 4ovek a ne kak sa mu merkite

Anaboli , 6tangi i rasizym - zdrav e tvoqt organizym !


Тема Re: Taka ne sam se smql otdavnaнови [re: beastie]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 16:56



Факт безспорен, но все пак трябва да е спазено някакво съотношение +/- някакви проценти




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.