Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Molia kajete....нови  
Авторentusiast (Нерегистриран)
Публикувано04.01.03 20:35



ta treniram ot 3 meseza i vse o6te sam mnogo zapalen pia protein na Musaschi shin ho .ve4ev po4eti ste svar6a vtora kutia. ta vaprosi. iskam da ka4a muskulna masa.Po kolko pati na sedmi4a triabva da treniram stoto niakoi mi kazvat po dva a drugi po edin. Kade e istinata. I mojeli kam proteina na Musaschi da vzimam i edin evtin sruva okolo 10 kinta /kg.Pi6e soev protein s sadarjanie na beltak ot 95%.Stoto sam u4enik i ne hapvam mnogo,e hapvam ama ne dostata4no.teja 69kg na 172 rast , ama iskam da ka4a oste malko. e tova eza sega . ste sam dovolen na otgovori.



Тема Re: Molia kajete....нови [re: entusiast]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано05.01.03 00:47



Кви са тия 1-2 пъти седмично ве пич
Принципно се почва с 3 пъти, но аз почнах веднага с 5 дневен сплит (1 мускулна групна на ден веднъж седмично) и имах доста добри резултати. След като си минал 3 месеца може да почнеш по тая програма. Ако си заинтересован, ще ти направя една, само ми дай малко данни как си тренирал досега. Дай ми и малко размери и ми кажи коя група според теб ти изостава.
Сега за протеина. След като имаш пари да си пазаруваш от "Мусаши" по-добре си пий само техните продукти. Според мен са най-добрите, а този соевия....първо ше си развалиш вкуса на другия и второ има 95% протеин, ама друг път! Съмнявам се и 50% да има. Абе да ти кажа и без протеин ше минеш. От личен опит ти казвам. И аз като теб в началото пиех разни боклуци та ми излязоха сякви обриви и гадости, пък вече половин година нищо не съм пил и съм си чист и ми е гот, пък и си качвам стабилно .
Най-важното - не бързай! И ръцете ше станат 40 и гърдите 120 и така...всичко с времето си. Нищо не казваш за химията, ама аз ше ти кажа. Първо стигни поне 90% от максимума на тялото си и тогава, ако все още искаш да растеш може да се обърнеш към иглите и хаповете.




Тема Re: Molia kajete....нови [re: entusiast]  
Автор Mad Dog ()
Публикувано05.01.03 02:09



Обикновено се започва с 3 тренировки седмично, след като си тренирал поне 3 месеца, можеш да минеш на 4 пъти седмично.Що се отнася до протеина, най-добрият е тоя в пържолите.



Тема не енови [re: Mad Dog]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано05.01.03 08:54



най-добър е този в яйцата, после всички ги слагат различно - млякото, рибата, пилешкото...



Тема Re: Molia kajete....нови [re: entusiast]  
Автор****************************** (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 17:51



Ami az si treniram vseki den.E ne vseki den ama pochti.Kogato mi skimne si treniram po 30-45 minuti.E malko pochvat da me boliat muskolite ama se trae.Obache ne se natovarvam mnogo mnogo.Sia ima hora deto trenirat po 1 put v sedmicata ama te po 1-2 chasa s mnogo natovarvane.Az sam si vzel edin kombiniran ured na koito niama tejesti ami si vdigam tejestta na tialoto i ima razlichni stepeni.Mnogo mi pomaga.Polzvam go ot 1 mesec i bicepsa mi e s 1 sm poveche.



Тема Re: Molia kajete.... [re: entusiast]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 19:13



Тренирай 4 пъти седмично. протеина на мусаши го пий веднага след тренировка, а е добре и преди лягане. соевия протеин върши работа като добавка през останалото време, обаче ЯЖ. Задължително си купи креатин, а ако имаш повечко кинти си вземи и аминокиселини.
Успех



Тема Re: не енови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор Mad Dog ()
Публикувано07.01.03 01:58



Аз имах предвид протеина в естествените продукти, естествено ако иска да дава пари за много скъпо соево брашно, то си е негова работа.



Тема Re: Molia kajete....нови [re: Jacket]  
Авторentusiast (Нерегистриран)
Публикувано11.01.03 19:19



blagodaria za savetite. kato kazah 1-2 pati na sedniza imah predvid za muskulna grupa. ama zabravi6 da go napi6a TAKA 4e IZVINIAVAITE. tova s proteinite ste se postaraia da go napravia .ne 4e imam pari ama za edna kotia mese4no moga da otdelia. Mnogo sam zle v gardite.a za merki ne snam ne sam gi meril . osven rakata 36



Тема otgovor.нови [re: Jacket]  
АвторN@idmeN (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 20:34



mi pi4 glei sa,az li4no treniram 3 puti sedmi4no.
ako iska6 da ka4i6 kila niama nujda da spazva6 pone za sega nikukvi dieti.
predi niakolko meseca kato trenirah vku6ti pieh protein;SUPER MASS;
za dve sedmici ka4ih 5 kilograma.
pieh po 1 -2 supeni lujici predi i sled trenirovka i ima6e rezultat.
drug na4in malko po- gaden e s ;BIO ANABOL; po 1 hap4e 1 4as predi trenirovka
no triabva da pie6 i karzil za 4ernia drob.
e kazvam ti sled renirofka 6te iziade6 celia hladilnik.
uspeh pi4.



Тема Re: otgovor.нови [re: N@idmeN]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано13.01.03 23:20



Кви са тия съвети за бионабола?
Като ше се взима химия се прави програма (цикъл), а не се пие по едно хапче преди тренировка. Недей така, че ше вземе някой да те послуша и после ше реве
Засега не му трябват такива работи на пича. Съмнявам се, че и след година ще му потрябват. Ако тренира качествено, няма да има нужда от химия.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.