Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 09.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тренировка 1  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано21.12.02 20:14



Тренировка 1 - гърди, рамена .

Упражнение № 1 - вдигане от лежанка

70 кг - 2Х12 повторения

80 кг - 2Х6 повторения

90 кг - 2Х3-4 повторения

100 кг - 2Х1-2 повторения

107,5кг - 1Х1 повторение

+ 70 кг - 4Х12 повтерения

Упражнение № 2 - разтваряне на дъмбели за делтовидни рамена


22,5 кг - Х3 повторения

17,5 кг - Х6 повторения

15 кг - Х12 повторения

12,5 кг - Х15 повторения

7,5 кг - Х15 повторения

3 кг - Х20 повторения

! - Пирамидата се изпълнява три пъти !


Упражнение № 3 - раменна преса с щанга(тесен лост).

50 кг -2Х6-8 повторения

60 кг - 2Х4 повторения

65 кг - 2Х2 повторения

70 кг - 1Х1 повторение


Упражнение № 4 - придърпване на скрипец отпред

70 кг - 2Х12 повторения

80 кг - 2Х10 повторения

90 кг - 2Х6 повторения

100 кг - 2Х4 повторения

110 кг - 2Х2 повторения

120 кг - 2Х1 повторение-до половина

130 кг - 1Х1 повторение-една трета изпълнение

+ 70 кг - 4Х12 до отказ повторения


+Велометър 300 калорий,горещ-леден душ 15 минути .


Витамин Е 50-250 мг, Трибестан 30 мг, Витамини Б-комплексХ3 хапа.

Общ хранителен режим -

Сутрин - сирене, мляко . Обед - месо-кюфтета пържоли !БЕЗ ХЛЯБ!. Вечер - 1 литър студено мляко .


Алексеев



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от File99 на 21.12.02 20:19.</EM></FONT></P>ssgestaponkvd@hotmail.com

Редактирано от File99 на 21.12.02 20:21.



Тема Re: Тренировка 1нови [re: File99]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано21.12.02 20:49



ne e li malko mnojko?

Hey man you know I'm really okay
The gun in my hand will tell you the same


Тема Труд, труд и само труд !нови [re: beastie]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано22.12.02 18:24



Бая е, но успехът идва само с много всеотдаен труд, здрав и кървав труд под лежанки, скрипци и не на последно място над дебелите книги ...






Алексеев

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от File99 на 22.12.02 18:25.</EM></FONT></P> СДЕЛАНО СССР

Редактирано от File99 на 22.12.02 18:27.



Тема Re: Труд, труд и само труд !нови [re: File99]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано22.12.02 21:50



t`va sas skripeca e za grub.
Tranirovka 1 - gurdi i ramene????? ?!?

Hey man you know I'm really okay
The gun in my hand will tell you the same


Тема Re: Тренировка 1нови [re: File99]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано23.12.02 07:11



Липсват ти яйца в диетата, а те са отличен източник на протеин. Препоръчвам ти за закуска няколко варени яйчица, или за обяд или вечеря едно омлетче



Тема Скрипеца е отпреднови [re: beastie]  
АвторFile99 (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 17:34



Скрипец е отпред, а упражнението за което говориш е зад врат и в тренировка2, която е за гръб .



Тема Да, прав си - но яйцата развалят тенътнови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано23.12.02 18:51



Да, прав си относно липсата на яйца в хранителният ми режим, обаче тук дилемата е да избирам между малко по-добра форма за сметка на тенът и
свежестта на лицето, които се губят и при консумация на богати на протейн храни и се наваксат с натурални сокове, ябълки, и повече изгорени калорий на велометъра .



Тема кой ти го каза тва бенови [re: File99]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано23.12.02 19:13



няма такова нещо. Поне аз не знам. Ама ми се струват глупости тва за тена и свежестта на лицето



Тема Опитнови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано23.12.02 19:41



Забелязъл съм още от преди 4-5 години, че при консумация на храни богати на протейн, на следващата сутрин лицето ми е по-бледо и пълно, докато ако например карам сутрин на две ябълки и едно кафе, съвсем тънък обяд и Тренировка 1, макар че свят ми се вие ... добивам изключително свеж вид, но разбира се за сметка на физическата форма в смисъла който имате в предвид .



Тема Re: Скрипеца е отпреднови [re: File99]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано23.12.02 21:06



mi i otpred da e - pak za gryb e .
ako e grebane e za grub i trapecovidni i deltovidni muskuli ( tav li ima6 previd po ramo?) ako e s 6irok hvat pred gyrdi ( presdaun ) e za dolna 4ast na gyrba .


Hey man you know I'm really okay
The gun in my hand will tell you the same


Тема Re: Опитнови [re: File99]  
АвторNaKotioBabata (Нерегистриран)
Публикувано23.12.02 23:14



Shto se otnasia do iaicata , moga da te uveria , che ako im iadesh samo beltuka nishto niama da ti stane. Vuosbte niama da imash problemi s tena i kojata. Az iam 10-na iaicheni beltuka na den i tena si mi e mnogo dobre , daje sled trenirovka stavam chervendalest i zdravo -izlglejdasht. Tova koeto moje bi suzdava problem pri iaicata e jultuka, makar che ne mi se viarva mnogo. Da ne zabraviame che v jultuka na iaicata sushto ima mnogo proteini , no puk ima mnogo maznini, koito ne sa polezni. Vari si iaica , mojesh da iadesh po deset beltuka na den i nishto niama da ti stane. Naprotiv tova e chist protein i shte stanesh oshte po zdrav. 10 beltuka ti praviat okolo 80 grama protein , koeto e pochti polovin dajba proteini za edin za edin 80 kilogramov mladej , koito iska da stane goliam.



Тема Това за белтъканови [re: NaKotioBabata]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано25.12.02 16:45



Същите съвети относно белтъка съм получавал не един не два пъти, иначе аз съм само 69 кг и не искам да качвам маса или да правя релеф - просто искам да повиша силата си спрямо това тегло .



Тема Re: Това за белтъканови [re: File99]  
АвторNaKotioBabata (Нерегистриран)
Публикувано25.12.02 17:39



Tova hubavo , ama ne zabraviai, che silata i masata v kulturizma sa pravoproporcionalni. Ne mojesh da stoish na edni i sushti kilogrami i sushtvremenno da evoluirash na tema sila. Malko e nelogichno. V takuv sluchai nabliagai na poveche vuglehidratni hrani kato makaroni i oriz, tzarevica i vsiakakvi drugi zurneni nadbavki. Te sa nai-dobria iztochnik na energia i sa bavni zahari. demek niama da ti se lepnat kato mazninki. Ako vse pak tursish samo povishavane na silata bez da mrudnesh na vunshen vid, ti preporuchvam da zarejesh fitnessa i da pochnesh da se zanimavash s ioga.



Тема Re: Това за белтъканови [re: NaKotioBabata]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано25.12.02 22:16



>Ne mojesh da stoish na edni i sushti kilogrami i sushtvremenno da evoluirash na tema sila

Това не е вярно. Силата може да се развива и без да качваш килограми. Естествено, ако вземеш двама човека с еднакъв тренировъчен стаж и еднаква подготовка се предполага, че по тежкия ще вдига повече но това не значи, че не можеш да увеличваш силата без да растеш на килограми.



Тема Re: Това за белтъканови [re: NaKotioBabata]  
Автор CherniqМодератор (редник)
Публикувано25.12.02 22:21



silata i masata v kulturizma sa pravoproporcionalni - po golqma glupost ne bqh chuval naposleduk

23.VI.2003 УВО


Тема Re: Това за белтъканови [re: Cherniq]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано26.12.02 15:10



mnoo qsno 4e ne e vqrno

Hey man you know I'm really okay
The gun in my hand will tell you the same


Тема Бях 67кг, станах 92 кг, сега съм 69кгнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано26.12.02 18:24



Аз бях едно човеченце с тегло 67 кг, 50 кг единица от лежанка, на един шамар живот дето се казва, но със страхотна злоба и само за осем месеца качих до 92 кг лично тегло и единица от лежанка 102,кг - само със здрави почти ежедневни тренировки, много спортна злоба и ядене - това беше през 1998ма в казармата ...Ръката ми от 35 см стана 43 см, гръдната нарастна до 122 см, чувствах се като машина .
Но с оглед на комерсиалният живот след УВО се видях един дебел 92кг, нисък под 170см и слаб за теглото си с тази 102,кг единица дебил, като взех решение да сваля всички излишни мазнини от мен, като запазя до колкото е възможно физическата си сила и мощ,орелефявайки се в максимална степен, какво се получи на практика ? През пролетта на 2000 година измених тренировките от такива за релеф тоест базирани предимно на 6 серии по 12 повторения , към още по-интензивни с използване на велометър след тренировка като успоредно с това спрям да вечерям и въобще изключих хрюбът от диетата си завинаги . За да не се допусне спекулация само ще уточня че само в последната фаза от качване на маса 80-92 кг, която продължи от януари до април-май 1999г. съм взимал протейн в продължение на около три месеца и към то май 2000 година -една година след това бях отслабнал до около 83 кг- на това ниво от 83 кг променяйки радикално тренировките с включване на велометър, започване на строга диета изхвърляща хляб и забраняваща вечеря, която продължава до ден днешен успешно аз свалих до края на лятото точно 10 кг и бях 73 кг тегло . Есента на 2000 година без да качвам лично тегло запазвайки се на 73 кг възстанових физическата си сила до 100 кг единица от лежанка, катоде факто и де юре въпреки загубата на десет килограма към началото на 2000та и 19 кг към началато на 1999та аз продължавах да задържам почти еднакво силово ниво с незначителна загуба от 2 кг на лежанка и напредък в други упражнения като скотово сгъване, скрипец и разтваряне на дъмбели за рамена . Реално това, което загубих освен теглото си бе физическата мощ, като в интерес на обективността дължа да отбележа че на 92 кг тегло правих без проблем 25 повторения със 70 кг от лежанка, а на 73 кг това вече беше невъзможно .
Последните две години играя играта на увеличавам физическата си сила като тя премерена на лежанка достига почти 108 кг и успоредно с това да пазя теглото си в рамката на 69-73 кг . Значи се получава, че през 1999та съм вдигал плюс 10 отгоре на теглото си, а сега вдигам почти 38 кг отгоре ! Да не говорим че в всички останали упражнения съм отбелязъл качествен и количествен прогрес, като за тази цел мога да отпечатам в този форум всичките си тренировки, упражнения и таблици от края на 1998ма до сега откъдето ще стане ясна цялата тази "метаморфоза" . Тази стратегия базирана на ниско лично тегло и контрастиращи физически показатели като например 115 кг чукове, гонене на 60 кг скот, 70 кг единица на раменна преса се постигат с изтощителни тренировки завършващи задължително с аеробна активност, комбинирани с още по-изтощителни диети до умопомрачение . Де факто мускулатурата получава сериозна обработка, след което велометъра и горещите-ледени душове изчистват мазнините, а липсата на вечеря и неоупотреба на хляб лишават организмът от възможността да натрупа мазнини . В най-голямата си крайност съм горял 1004 калорий на велометъра за 85 минути като съм свалил 2 кг на място, в този порядък на мисли съм тренирал и на една ябълка и две кафета на ден всичко на всичко . В най-големият си недостатък е че така както организмът се лишава от възможността да трупа мазнини, така и се лишава от ценните храни с които да гради мускулна маса . Разбира се студът, пиенето на студено мляко под режим и вечерните домашни тренировки преди излизане оказват своето положително влияние, но стратегически това не води до качествено ъпгрейтване на изградената мускулатура, като е необходима една строго фокусирана диета изготвена от компетентен специалист и употреба на препарати като Трибестан а Макс-Стак заедно с неизменните витамини като Е, б-комлекс и прочие . Такъв един стегнат режим би могъл да ме изведе нагоре към 110 кг от лежанка, но за стане това постижение реалност преди това трябва да вдигна 60 кг на скот, да правя 25 повторения на лоста и 100 лицеви опори без проблем - за да набера нужната за 110 кг физическа мощ и вътрешен интензитет .


Няма нищо по-красиво от 69 см талия, на 110 см гръдна и добре оформени рамена .



Тема Re: Това за белтъканови [re: beastie]  
АвторNaKotioBabata (Нерегистриран)
Публикувано26.12.02 19:27



E , hubavo , mnogo sum prost ,"razbirachi". Samo che shte moje li niakoi da obiasni na Ivanushka glupaka zashto v silovite sportove i vuv full-contakt sportovete ima razdelenia po kategorii. Ako silata i masata niamaha nishto obshto , zashto vuobshte sportistite shte si igrait da poddurjat edni i sushti tegla. Ili moje bi horta , koito navremeto sa gi izmislili tezi neshta i te sa bili prosti i v dneshno vreme prosto nie prostite produljavame da se prudurjame kum tezi pravila. Tova , che vseki v zalichkata e vijdal niakakvi harbaleti da vdigat niakakvi tejki shtangi ili obratnoto-batko-zdravkovci da se muchat pod 110 kila ot lejanka ne znachi,che triabva da zakleimiavame, che muskulnata masa niama nishto obshto sus silata. Tova , che File99 se e podlojil na drakonovi merki tialoto si i che e postignal takiva rezultati -evala , drugo ne moega da kaja. Tova, che mu predlojih da probva s ioga ne e ebavka v nikakuv sluchai. Zanimaval sum se s ioga kato maluk i sum vijdal nishto i nikakvi na vid hora da praviat fizicheski uprajnenia, koito malko hora mogat da postignat , kolkoto i da se razdavat vuv fitness zalite. No tova sa redki sluchai , kasaeshti hora, koito sa dostignali pochti maximuma na vuzmojnostite, koito voliata, tialoto i kilogramite im pozvoliavat. Malko sa izmejdu nas tezi , koito ia uspiavat da upotrebiat ia ne 60 procenta ot fizcheskia si kapacitet. Ne se pritesniavam dali pak shte kajete , che razpraviam pulni gluposti ili ne, ne mi puka. Aide i da se pazite



Тема Re: Това за белтъканови [re: NaKotioBabata]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано27.12.02 21:17



Ама никой не ти казва, че нямат нищо общо. Само че не е вярно и че вървят ръка за ръка.



Тема Re: Това за белтъканови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторNaKotioBabata (Нерегистриран)
Публикувано27.12.02 21:23



Dobre de , priznavam si greshkata. Lapsus Lingua.



Тема Re: Да, прав си - но яйцата развалят тенътнови [re: File99]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано30.12.02 16:16



Кво, кво се губи? Аз перкам средно 50 гр. 92% протеин + поне една пържола дневно + разни други източници всеки ден и не съм забелязал някаква загуба ...

Редактирано от Spidercho на 30.12.02 16:26.



Тема Re: Това за белтъканови [re: NaKotioBabata]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано30.12.02 17:32



Тц-тц-тц ...
От 4-5 месеца се занимавам с фитнес и по-заблуден спорт не съм срещал. Всякакви теории, всякакви специалисти.
Добре, че усетът ми ме спря там където ме спря, че щях да се лутам иначе и вероятно вече щях да съм напсувал цялата тая работа с щангите. А тя работата с щангите си е супер!

Вече повече от 4 и половина месеца качвам СИЛА с постоянна скорост. От месец и половина не съм качвал лично тегло (за 3 месеца тялото ми поради шока от новото ми начинание качи 3 кг от паника), а днес дори отктих, че ми е избягал един килограм покрай бобените празници (тялото ми е разбрало, че паниката е била неоснователна). А вчера вдигнах по-тежко на 3 от упражненията ми.

Та явно йога ще да съм станал



Тема Леле!нови [re: File99]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано30.12.02 17:46



Леле! Имаш луда воля!
И все пак не смятам, че тая мъка е необходима. Вярвам, че има доста по-оптимизирани пътища.

Аз преди правех 25 набирания (сега не виждам смисъл да се пробвам, трудно се навивам да правя над 5 повторения ), а на лежанка сигурно съм вдигал 40-50 кг - няма пряка връзка между двете упражнения.

Желая ти да достигнеш целите си!



Тема Re: Това за белтъканови [re: NaKotioBabata]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано30.12.02 18:03



Категориите са нужни, защото един камион ще премаже къща докато едно Порше няма да успее, въпреки че е по-бързо и дори по-мощно. Ако не ме разбираш ще поясня с друг пример, сега се сетих за това.

Силата и масата имат нещо общо, но то е МНОГО ДАЛЕЧЕ от право-пропорционална зависимост, за която ти говориш.

Това, че някакви хърбалети вдигат повече от разните плондери означава, че владеят силата си, за разлика от плондерите.

Част от йога е да овладееш силата си. А силата е в мозъка.

Да това са редки случаи (хърба да е по-силен от плондер), защото масово се тренира неефективно (неправилно) и се запазва разликата в природните даденсти. Да, логично е по-големият мускул със същото качество като на по-малкия ще е по-силен.

Според някои източници, 50% от потенциалната сила е невъзножна цел за съзнанието.



Тема Re: Това за белтъканови [re: NaKotioBabata]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано30.12.02 18:08



Мда, аз малко съм се изказал в последствие, но няма да се трия



Тема Re: Това за белтъканови [re: Spidercho]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано30.12.02 20:48



btw - znaimaval si se s yoga ?

Hey man you know I'm really okay
The gun in my hand will tell you the same


Тема Първо е волятанови [re: Spidercho]  
Автор File99 (оперативна 1ца)
Публикувано11.01.03 20:36



Първо е волята, после е генетиката и накрая вече са медикаментите, които обаче изключая трибестанът, който е просто една билка никога не съм смял да взимам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.