Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 12.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Към всички във форума!нови  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано10.12.02 15:35



Теми и менения с нецензурно съдаржание ще бъдат незабавно цензурирани! В крайни случай гореспоментатите ще се изтриват!
Моля,придържайте се към добрия тон!
ДОКАТО съм модератор в този клуб,няма да позволявам обиди към
когото и да било от форума!
Съжалявам,че има хора които ме подтикнаха да прилагам крайни мерки!

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема добър тон ?нови [re: bigbro]  
АвторФeн (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 16:04



Какъв добър тон изискваш при положение, че в тоя клуб простотията взема връх - RoadRunner е най-*** нещо!Момченцето, което слуша DEFLEPARD - също се скъса да ръси простотии, е едвам прохожда в спорта.
Но защо да мълчиме на наглеците, не е ли по-добре да ги застреляш от упор, а добрия тон...., не сме на официална вечеря....А ако нещата поизлязат от релси, карай....поне е смешно.
П.С. Не бързай да защитаваш Е.Рангелов, той изръси доста глупости в книгите си и списанието си.Хората(някои от тях, разбира се), който следят от 10 г. творчеството му не го вземат вече на сериозно.Въпреки, че има доброто желание, идеалист е, допуска да пише неща дето не трябва:
1. съвет за вземане на стероиди( в една от книгите му)
2.Куп фактологически грешки
3.Куп правописни грешки
4.Повече снимки на мацки от "Плейбой"
и т. н. да не изброявам



Тема Re: добър тон ?нови [re: Фeн]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано10.12.02 16:27



Не. В никакав случай не го защитатам. Аз не съм съгласен с много от
нещата които пише!
Иначе аз не мога да изгоня никой от клуба. много ми се иска този клуб да просперира. Точно за това налагам цензура...макар много от хората да ме намразят. Всичко е възможно..
Не бих си позволил да използвам туй (М) накрая на ник-а ми,за каквито и да било лични изгоди! Ако това стане някой ден съм готов да понеса най-остри критики.Последствията от това мое деяние - също!
Ако започнем да се псуваме, дали това ще помогне за добрите впечатления от културизма и хората занимаващи се с този спорт?

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: добър тон ?нови [re: bigbro]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано10.12.02 21:15



ami ako 6e se psuvame dai po-dobre da napraim edin tyrkal i si4ko da se opravi

Hey man you know I'm really okay
The gun in my hand will tell you the same


Тема Re: добър тон ?нови [re: beastie]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано11.12.02 02:00



Zdraveite
ako me pitate men moderatora e prav trqbva da se gonqt vsichki prostaci vednaga ,
ako poglednem neshtata ot pravilnata gledna tochka se predpolaga che sled kato imame PC v kushti sme malko po inteligentni ot obiknovenni karucari , i sushto taka che hodim po zalite da vdigame jeleza ne oznachava che trqbva da psuvame nalqvo i na dqsno prosto tova govori dosta losho za nas samite i sum siguren che edin umen chovek vinagi moje da nameri nachin da dokaje mnenie bez da psuva nali ??? obratnoto dokazva che choveka nqma nishto obshto s kulturata i inteligentnosta .
E tova e ot men
Mitko



Тема Re: добър тон ?нови [re: Mumko]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано11.12.02 19:08



Точно така Митко!
Обясни го по-точно от мен...виждам,че сме на едно мнение

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: добър тон ?нови [re: bigbro]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано11.12.02 21:56



mi taka e . pone 95 % ot horata tuka ne im e do nekvi takiva prostotii ama ima i zikliu4eniq , za tav 6e tyrpim....ili nz

Hey man you know I'm really okay
The gun in my hand will tell you the same


Тема nqmai griji :)нови [re: bigbro]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 05:58



mi taka de...



Тема Re: добър тон ?нови [re: Фeн]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 06:00



q spodeli kakvi gluposti sym drynkal ? edinstvenoto koeto kazvam i tvyrdq sa ne6ta koito sym isprobval sam na sebe si i spodelqm rezultatite! ela me ubedi 4e drynkam gluposti sled kato sa se slu4ili s men samiq



Тема Re: добър тон ? [re: DEFLEPPARD]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 06:04



i o6te ne6to ne misli6 li 4e e po dobre da vqrva6 na sebe si, na sobstveniq si organizym i na sobstveniq si opit kolkoto i da e malyk toi otkolkoto da pro4ete6 knigata "x" v koqto s vsqkakvi vyzmojni nau4ni termini i na4ini 4e ubejdavat v ne6to i sled 1-2 mesetza da pro4ete6 knigata "y" v koqto po sy6tiq na4in te obejdavat v absoliutno obratnoto na tvyrdeniqta v knigata "X"
ami kak 6te komentira6 fakta 4e Arnold 6vartzeneger osydi edin nemski doktor za statiqta mu v koqto toi e pi6el prosto 4e himiqta e vredna za organizma ?... i to v GERMANIQ!
.............
adi da te vidim sega




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.