Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема himiq... [part 2]нови  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 07:30



abe az toq forum osnovno go bqh napisal ( pyrvata 4ast de ) za da si spodelite opita i mnenieto ... si4ki se izvydhte tuka nqkvi ogromni kvadratni i super zdravi pi4ove i nikoi ot vas ne e vzimal ni6to.. aide kajete go pak i nqma da spra da se smeq do kraq na jivota si



Тема Re: himiq... [part 2]нови [re: DEFLEPPARD]  
АвторNaKotoiBabata (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 23:12



Suglasen sum , che po-goliama chast ot zdravite momcheta s iziaven bluskacheski vuneshen vid sa vzimali niakakva himia.No vse pak ima i izkluchenia. Kakto znaem , izklucheniata potvurjdavat praviloto , a ne go otrichat. Lichno az sum bil svidetel na sluchai, v koito hora v ramkite na edna godina normalno izglejdashti , daje slabi, uspiavat da postignat mnogo hubavi rezultati s telata si. Tova obiknoveno stava s pravilno trenirane , kachestveno i kolichestveno hranene. Demek predi da pochnem da bluskame kakto triabva e neobhodimo da prochetem i malko literatura po vuprosa i ako e vuzmojno da imame dobur suvetnik v liceto na chovek sus seriozen staj pod shtangata. Chovek do 55-60 godishna vuzrast moje da razviva fizikata si , bez maitap. Tova shte reche , che ako edin 55 godishen bluska v produljenie na 5 godini, na 60 shte e postignal hubavi rezultati za vuzrastta si. Tova mi go e kazval prepodavatel po fiziologia. Iskam da kaja, che chovek vinagi moje da postigne poveche ot tova , koeto e postignal do momenta. Estestveno si ima tochka na nasishtane-demek maximum , koito naprimer footballistite dostigat na okolo 28 godishninata si, lekoatletite sushto gore dolu na tazi vuzrast ili malko po-rano. Ta iskam da kaja Defleppard, che ako trenirash pravilno i seriozno v produljenie na 4-5 godini, ako se hranish pravilno i vzimash suotvetnite suplementi( niamam predvid himia, a proteini , aminokiselini i creatin )niama nachin da ne si chast ot grupata na zdraveniacite i da niamash hubavo tialo. Predi vsichko da ne zabraviame, che kulturizmut e sport i kato vseki sport, toi iziskva postoianstvo volia i seriozen podhod.



Тема Re: himiq... [part 2]нови [re: NaKotoiBabata]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 07:33



tuk si prav...
v moqta zala ima edin deto za 1 godina postigna tova koeto normalno se postiga za 3 dori i pove4e godini i nie vednaga mu lepnahme prqkora "anabol4o" hehe... ama 4oveka naistina ni6to ne e vzimal i samo s qdene napravi vsi4ko tova... samo deto nakraq na pyrvata godina zapo4naha problemite sys syertzeto i zapo4na da otslabva s bqgane i t. n. ... toi pred o4ite mi stana ot nihelitest v ogromen...
no takyv 4ovek sym vijdal edin edinstven v zalata deto treniram ( a sym treniral osnovno v 2 zali - v smisyl 4e sym hodil v prodyljenie na nqkolko mesetza redovno v edna i sy6ta ) i poznavam dosta hora koito trenirat... no samo tozi porasna taka izvednyj - iskam da kaja 4e tiq slu4ai sa dosta redki
za suplementite kato proteini i kreatin sym ubeden 4e ako qm dostaty4no moga prespokoino da si gi nabqvam s hranata i nqma smisyl ot tqh...
za starite hora sy6to sym syglasen ( vednnyj vidqhm es biestie edin staretz s bqla kosa i ve4e sbry4kana koja... ama ima6e super gotino tqlo napravo ni ostanaha o4ite na nego e be6e minal 60-te 100% )



Тема no... [re: NaKotoiBabata]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано11.12.02 07:35



za himiqta si prav 4e ima iskliu4eniq koito bez himiq sa napravili golemi i silni tela... no kakto sam kaza tova sa iskliu4eniq a tuk mai samo az sym iskliu4enieto koeto e vzimalo himiq spored dumite na vsi4ki koito pi6at... vij na biestie mu vqrvam za6toto sme zaedno vseki den i go znam 4e ni6to ne vsima ( no i e ne e stanal "bat zdravko" o6te )
ama za drugite... koi e iskliu4enieto sled kato vsi4ki kazvat 4e ni6to ne vzimat ?
v tova kakvoto i da kaje6 ne moje6 da me ubedi6 koe e vqrno i koe ne ( to i az ne moga da znam koe e vqrno de )



Тема Stiga S TAZI HIMIAнови [re: DEFLEPPARD]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано14.12.02 04:48



Zdravei def lepard , stiga s tazi himiq nemoga da razbera naistina li ne razbra che i da vzimash himiq shtom ne rastesh bez neq nama da razstesh i s neq . Imai vpredvid che nie horata ne sme praveni ot matrica i sme razlichni do edin kolkoto i da ti pomagat mnogo hora sus suveti ti si choveka koito shte si pomogne SAM .
Istinata v Kulturizma e che vseki opoznava tqloto si sam i vseki si pravi sobstvena programa po mqrka taka da se kaje , moqt suvet e da ne se zanimavash s himia zashtoto si s dosta malki razmeri vse oshte a nai dobre prez 2-3 meseca smqnqi nachina i metoda na trqnirovka dokato zapochnesh da namirash tochniq podhod kum vsqka muskulna grupa , da ti dam primer : az naprimer kolkoto i da ti e chudno treniram s ne mnogo golemi tejesti (iskam da kaja che za moite 187cm i 97kg pravq seriite ot leg s 90kg samo i ne slagam poveche nito gram) no gi pravq bavno i do dolu (mnogo bavno) obshto vzeto absolutno vsichko gledam da pravq ot gore do dolu ( naprimer ramene ostavqm losta da mi se opre do ramenete i sled tova bavno nagore ,poradi koeto go pravq samo s 60 kg i nqmam interes da slagam poveche ) zashtoto po hubavo uprajnenie ot chistoto bez lashkanq i stranni dvijeniq nqma .
No sus tova iskah da ti kaja samo che za da napravish golemi muskuli trqbva da tursish nachina sam ,vinagi smenqi trenirovkata ako nqma efekt dokato ne namerish nachina .
E dano ti pomogna
Mitko



Тема Re: Stiga S TAZI HIMIAнови [re: Mumko]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано14.12.02 11:18



tva za ramoto deto puska6 do dolu e opasno za rotetornata grupa

Hey man you know I'm really okay
The gun in my hand will tell you the same


Тема Re: Stiga S TAZI HIMIAнови [re: beastie]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано14.12.02 14:50



Zdravei Naistina moje da e taka ne sporq no vse pak beshe edin primer ,i zaradi tova ne slagam mnogo kilogrami zada ne napravq nqkoq belq , a mejdudrugoto 3 puti v sedmicata pravq streching ( rastqgane ) i trqbva da ti kaja che e super sled ,tova e neshto koeto lipsva na mnogo hora , e az vse oshte sum kato durvo i doli dosta no NO PAIN NO GAIN ha ha ha .
Ta koeto iskah da kaja s moeto predishno mnenie e che vseki trqbva da si tursi sam nachina da raste i ako ne si pomogne sam s tova nikoi nqma da mu pomogne .
Mitko



Тема ...нови [re: Mumko]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 05:04



ti vaob6te ne si razbral tzelta na postinga mi...
iskah da vidq koi osven men v toq klub bi si priznal 4e e vzimal ili 4e vzima himiq...
i rezultatite sa o4ebiini - POSTINGA E VIDQN OT 107 4OVEKA ( do tozi moment ) i edinstveno NAKOTIOBABATA KAZA NE6TO PO VYPROSA - 4E NE E VZIMAL HIMIQ....
sega ela i mi kaji 4e az sym edinstveniq himik tuka....mnogo mi e stranno kak taka 107 pyti e otvarqn postinga a dosega samo ti nakotiobabata i biestie ste napisali ne6to, biestie nqma nujda da pi6e za6toto sym vseki den s nego i go znam kakvo pravi ( ne e vzimal ni6to dosega ) no za ostanalite ne znam i sym 100% siguren 4e nai malko 50% ot potrebitelite v toq klub sa himitzi... ama nikoi osven mene nqma6e doblestta da si kaje - tova sa izvodite koito si pravq



Тема Re: ...нови [re: DEFLEPPARD]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 14:37



ne e do doblest, a do izvodi.



Тема Re: himiq... [part 2]нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор non_anon (lyubopiten)
Публикувано16.12.02 03:18



ja dajte akyl na bednite - kak da turna tuka edna kartinka (po temata e)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.