Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 29.09.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Vaprosнови  
АвторTricky (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 22:51



Mom4eta imam seriosen problem.Ot 2 i polovina godini se zanimavam lybitelski s bodibilding.Predi 8 meseza vidqh,4e kojata na mqstoto kydeto svyshvat gyrdite i po4vat rameneta e po4nala da se zepi.Obrazyvaha se neshto kato sinini.Kazaha mi,4e tova sa strii i,4e ne mogat da se mahnat i az trqbva da se primirq.Taka i napravih,no naskoro tezi sinini po4naha vse pove4e da se uveli4avat i tova zapo4na da me pritesnqva seriosno.Poqviha se i na bizepsite.Ne znam kakvo da pravq-iskam da prodyljavam da praktikyvam lybimiq si sport,no me e strah da ne se uveli4at oshte.Dopitah se do hora ot fitneszalata,no ne poly4ih ubeditelen otgovor.Po4ti vsi4ki sa edinodyshni,4e tova e svyrzano s uprajnenieto vdigane ot leg.Nqkoi kazvat,4e tova e taka zashtoto muskulat raste i nqma kakvo da se napravi.Da,no tova zna4i,4e zqloto mi tqlo trqbva da se nasini za da moga da uprajnqvam bodibilding.Drygi kazvat,4e pri4inata moje da e v tova,4e poneje v posledno vreme sym mnogo zaet i treniram rqdko(1-2 pyti sedmi4no),a vypreki tova trenirovkite mi sa tejki i intensivni,toest spored tqh kogato sym angajiran i nqmam vazmojnost da poseshtavam redovno zalata,trqbva da treniram po-leko.Nqkoi me syvetvat da pravq po rqdko uprajnenieto vdigane na shanga ot leg.Molia vi kajete vasheto mnenie.Ot kakvo to4no se poly4avat tezi strii,kak trqbva da si promenq trenirovkite,taka,4e da ne se uveli4avat ve4e poly4ilite se strii,s kakvi kremove da gi maja,trqbva li da izpylnqvam po rqdko vdigane ot leg?Mnogo shte sym vi blagodaren ako otgovorite na tezi vaprosi,zashtoto naistina ne iskam da se lishavam ot udovolstvieto da praktikyvam nay-hubaviq sport.



Тема Re: Vaprosнови [re: Tricky]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 00:06



striite se polu4vat ot prekomerno rastqgane ili svivane na kojata ako ne ti e elasti4na kojata ( i az sym taka )
dosega ne sym vidql nikoi dori da se opitva da gi lekuva tiq ne6ta...
edin priqtel ima6e strii ( to i az imam de ) i za nqkolko mesetza mu minaha i ni6to ne si li4i ve4e ( mai gi maje6e s nqkakyv krem ana sym siguren )
vyv vsqka apteka 6te ti kajat kakvo da si vseme6... trqbva da pita6 tam
az sy6to imam strii na gyrdite ednoto ramo i bitzepsite no ne mi puka za tqh iskam da porasna...samo deto ne mi otdava no kakto i da e...
mislq 4e mogat da se izlekuvat , moje da ide6 i na kojen lekar da se konsultira6



Тема Re: Vapros [re: Tricky]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано06.12.02 00:50



ima niakoj kremove specialno po tvoia problem,no za sazalenie ne sam gi polzval... idi v niakoia apteka i pitaj. horata shte ti preporuchat. Az imam strij po ramenata, po racete.. po gardite.. niakoi priateli imat i po krakata. tova e rezultat ot hipertrofiata na muskulnata takan.ako kremovete pomagat,to se samniavam che shte izbegnesh strijte....

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.