Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема himiq...нови  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано01.12.02 23:01



eto tuk e mqstoto vseki da napi6e vsi4ko koeto mu e minavalo prez uma po toq vypros da go obsydim... kakto i opita koito ima :)
az li4no sym vzimal nqkolko ne6ta i mnogo moga da govorq za tqh ( samo pitaite ) samo 4e kato si napravq ravnosmetka vinagi se slu4va ne6to ili se razbolqvam nakraq il ne6to takova i ot tiq himii dosega ne sym imal nikakva polza... edinstveno malko pove4ko sila i tova...:(



Тема Re: himiq...нови [re: DEFLEPPARD]  
АвторKotio (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 23:17



e kvo tolkova si vzimal , kolko vreme, kak si go vzimal , no nai parvo mi kagi ot kolko vreme trenirash



Тема Re: himiq...нови [re: Kotio]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 12:18



ot 2 godinki treniram ama pyrvata bqh neseriozen, ot vtorata ne sym istyrval trenirovka mai :)
probval sym bylgarski amerikanski i ruski anabol
klembuterol
orocitam
proteini
kreatin
aminokiselini
za drugo ne se se6tam sega...
no ne sym vzimal ni6to v prodyljenie na pove4e ot 2 mesetza ( malko skypi4ko mi idva i zatova )



Тема Истината...нови [re: DEFLEPPARD]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 14:11



Ти си луд.Как може да взимаш такива работи.Химията е смърт!А на 17г. анаболи...И си тренирал само 2 г...И бицепса ти е едва 35 см!Химия!Не се подвеждай - това е СМЪРТ!
Аз съм на 30 г., тренирам от 12г, бицепса ми е 45,5 см. и никога не бих се докоснал до тези неща!
Един петел на който са давани анаболи дига силовите си качества си с около 30 % - супер! Химия/без химия сила 130:100%.Той са бие 1-2 г. макс!Един чист петел се бие 4-5 г.! Химия/без химия живот 100:200-300%.
Избирай!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Истината...нови [re: Becko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 15:14



До известна степен съм съгласен с това което казваш но да сравняваш хората с петли, мишки, хлебарки и тем подобен дребен добитък е меко казано тъпо.
Едното няма нищо общо с другото и не очаквай да убедиш някого да не използва химия чрез тоя пример с петлите.



Тема Re: Истината...нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторBecko (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 16:49



Не е тъпо.Хората в медицината го правят вече 100г.Даже и протеините ги оценяват, като експериментират с мишки - справка PER(Protein Efficiency Ratio)!Може процентите при мишки,коне,свине,крави и хора да са различни, но тенденцията понякога е смразяващо поучителна.А за убеждаването - не убеждавам никого, само казвам истината.Ако ти смяташ, че е допустимо един 17 годишен тийнейджър да приема стероиди, значи си заблуден.А всеки е свободен да прави със себе си каквото си ще!



Тема Re: Истината...нови [re: Becko]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 18:41



Пич много си прав за това което пишеш. Аз съм на 30г. Спортувам от 12 годишен. 7 години бях професионален спортист. Взимал съм всякаква химия. Нищо добро не получих в замяна-няколко рекорда една по значима титла и това е. Всичко е в забрава отдавна. А пораженията които са ми нанесли хаповете и особено стероидите скоро ще се покажат. Моят съвет към по младите от вас е - НЕ ВИ Е НЕОБХОДИМА ХИМИЯ. Освен ако не се готвите за олимпиада, разбира се. Ако все пак сте много амбицирани мога да ви кажа една рецепта-много ефикасна и много безвредна с наличие на анаболни стероиди.



Тема Re: himiq...нови [re: DEFLEPPARD]  
Авторtroy (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 18:44



Пич много си прав за това което пишеш. Аз съм на 30г. Спортувам от 12 годишен. 7 години бях професионален спортист. Взимал съм всякаква химия. Нищо добро не получих в замяна-няколко рекорда една по значима титла и това е. Всичко е в забрава отдавна. А пораженията които са ми нанесли хаповете и особено стероидите скоро ще се покажат. Моят съвет към по младите от вас е - НЕ ВИ Е НЕОБХОДИМА ХИМИЯ. Освен ако не се готвите за олимпиада, разбира се. Ако все пак сте много амбицирани мога да ви кажа една рецепта-много ефикасна и много безвредна с наличие на анаболни стероиди.



Тема Troy!!!нови [re: troy]  
АвторNaKotioBabata (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 19:14



Troy, zaintriguva me s tazi recepta. Az lichno se zanimavam s fitness ot okolo dve godini , no super neseriozno i s mnogo prekusvania. Demek malko sum zazdravial , no bez vidim vunshen efekt.Tuy kato sum student vuv Francia i tuk naistina e trudno da si pozvolish da iadesh zdravo , nishto che rabotia na vsichkoto otgore. Gubia glavolomno kilogrami prez uchebno/rabotno vreme. V godinata se vrushtam vednuj v BG za okolo mesec. Prez tozi period uspiavam sus zdrava bg mandja , gozbite na babata , mamata i t.n da kacha kum 6-7 kila za 3-4 sedmici. Tova liato kato se pribrah biah 69 kilograma na 187 santimetra. Mnogo biah otlslabnal. Taka che se hvanah za tri sedmici na fitness 4 puti sedmichno kato reshih da vzimam po 10 mg bionabol na den. Iadoh kato razpran. Po 5 puti dnevno , kato iziajdah po edno pile na den pochti polovin kilo oriz i po dve tri sosni porcii ot mestnite iastia na maika mi , koiato ne si popluva , kogato haka mruvki v tendjerata. Za da zapusha dupkite v chasovete , v koito ne iadoh , pieh po 6 kiseli mleka na den( ot nai-maslenoto 3.6%). Daje vecher kato izlizah s moita banda iz noshtna Sofia vsichki jmuleha vodka , a az si poruchvah po 4 airiana navednuj, shtoto ne iskah da riskuvam s chernia drob, zaradi bionabola. Ako shtete mi viarvaite , no za tri sedmici s tova tempo na iadene , trenirovki i po 10 mg bionabol na den uspiah da stana ot 69 na 80 kila, kato za primer v nachaloto na tezi tri sedmici praveh serii s 55 kila na lejanka i 70 max edno povtorenie. Nakraia praveh 5 povtorenia s 75 kila. Estestveno shtom se vurnah vuv Francia spriah da se hrania dobre , ne hodia na trenirovki obache vupreki vsichko vmesto da spadna na 69 kila svalih samo do 75. Sega pak pochvam fitness. vchera mi beshe tretata trenirovka. reshil da ne vzimam himia, no vse pak me zaintriguva s tazi bezvredna programka, ta ako moje da ia spodelish uv foruma , shte ti buda blagodaren.



Тема Re: Истината...нови [re: Becko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 00:45



Това че тийн + зоб = голяма простотия, никой не го спори (освен самите тинейджъри )
Просто историята с петлите няма никаква връзка. А пък с PER-а направо нацели десятката. Точно тоя коефициент от доста време го считат за безполезен именно щото е смятан при мишки и сега се оказва, че при хора няма никакъв смисъл да се използва. Ако държиш на петлите, предлагам да отговориш на следните въпроси:
1) По каква схема са зобили петлите - непрекъснато или са карали стандартните 2-3 месечни цикли и почивка след това
2) С какви стероиди са зобили - орални, инжекционни или комбинации от двете
3) Петлите оплаквали ли са се от гинекомастия, прекалено окосмяване (оперушаване ), световъртеж, полово безсилие и т.н.
Ако да, вземат ли се своевременно съответните предпазни мерки и проучва ли се защо на петела Гошо, примерно, не му влияе добре определен стероид

Такива ми ти работи....надявам се, че ми схвана идеята




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.