Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 29.09.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Трибестан - бива ли го ?нови  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 11:38



Здравейте!
Напоследък се замислям дали да не опитам и с трибестан. Това е единственото което не съм пил /изключвам и всякъкъв вид химия/.
Доколкото знам се извлича от наша билка и допреди няколко години беше почти невъзможно да го намериш у нас, защото всичко се изнасяше. Е сега вече го има, но не съм съвсем наясно с какво "помага". Това което знам /ако не греша разбира се/ е, че естествено повишава количеството на тестостерон в организма, от което предполагам, че следва по-бърэо въэстановяване и повишаване на работните тежести.
Иска ми се обаче да разбера и вашите мнения.



Тема Re: Трибестан - бива ли го ?нови [re: Jaiaks]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано19.11.02 02:34



Не го знам това какво е, ама ако е само за тестострона не взимай. Има много по-приятни начини за вдигане на тестостерон.
Иначе тестостерона служи и за още неща - за растеж например...



Тема Re: Трибестан - бива ли го ?нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор altav sum (непознат )
Публикувано19.11.02 08:55



a koi sa teq drugi neshta za vdigane na testosterona...
iskam i az da ka4a malko masa (okolo 5kg)
BEZ HIMIQ .........a da---samo s qdene ne moga zashtoto imam mnogo burza obmqna
i posledno tiq 5kg primerno moga li da gi ka4a na rucete i grudniq kosh 4e te izostawat srawnenie s krakata
10x predwaritelno ako nqkoi otgowori :)



Тема Re: Трибестан - бива ли го ?нови [re: altav sum]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 12:35



Ако си с метаболизъм като моя - много бърэ и ако си екзоморфен/надявям се, че съм го написал правилно/ тип костно - мускулна структура, трябва да си най-щастливия човек при положение, че качиш 5кг. като цяло. И то не по-рано от 4-5 месеца сериозни тренировки и задължително с помоща на протеин, аминокиселини, креатин и гейнери. Без химия разбира се - там не съм компетентен.
А пък какви са тези по-приятни начини за естествено покачване на тестостерона и аз не се сещам!



Тема Абе как не се сещате бе...нови [re: Jaiaks]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (мисионер)
Публикувано19.11.02 19:21



секс, чекия... това са приятните начини... Сега да не се скъсате от чекии, ей. Просто като се празниш тялото възпроизвежда тестостерон.
А как разбирате какъв ви е метаболизма, каква ви е структурата и т.н.? Аз хич не съм по тая част.



Тема Re: Абе как не се сещате бе...нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано19.11.02 20:10



Добре написано, приятелю, но за съжаление не е вярно. Процеса е обратен - колкото по-високо е нивото на тестостерон толкова повече ти се е.. или в по-лошия случай ръкублудства. При спад на нивото на тестостерон в организма/независимо по какви причини/ изобщо няма да ти се ще.
Именно затова препарат като DHEA, те кара да гледаш като граничар в отпуск. Трибестана постига същия ефект, но по естествен път/така поне казват/ и има някаква логика, защото се прави от билка - оттам идва и името му.
Не съм запознат много добре с ефекта му спрямо нашия спорт и тъкмо затова отворих тази тема.
Сега относно типовете структура - те са три основни и са описани във всяка по-свясна литература.
Не съм сигурен дали ще напиша правилно наименуванията, но ще се опитам.
Първият /моя тип/ - Екзоморфен - тънки кости, тънък гръден кош, бърз метаболизъм, много трудно покачване на мускулна маса /на мазнини още по-трудно/, единственото полезно - безпроблемен релеф.
Вторият - Ендоморфен - едри кости и широк гръден кош, но и доста сланинка, широк ханш, а понякога и тесни рамене, покачва бърэо и безпроблемно мускулна маса, но винаги съпътсвана с мазнини.
Третия - Мезоморфен - най облагодетелствения - широки рамене, тясна талия и ханш, добре развита мускулатура, бързо покачване на чиста мускулна маса и сила.
Разбира се това са три основни тип, но има хора които са "междинки" - най често между ендоморфен и мезоморфен.



Тема Re: Абе как не се сещате бе...нови [re: Jaiaks]  
Автор altav sum (непознат )
Публикувано20.11.02 09:02



leleee
che az togava kvo?? nqkuv izvunzemen li sum!!!
zashtoto az trudno kachvam no ako kacha to e muscul i maznina
ne moga da dobiq relef...
trqbva da stoq gladen 2 dena...a ot tova neshto otivat i musculite



Тема Re: Абе как не се сещате бе...нови [re: altav sum]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 12:24



Извънземни още не съм виждал, но ти определено имаш проблем от друго естество.
Качваш трудно, но повярвай ми не толково трудно колкото аз или други от моя тип структура. Предполагам, че си склонен да натрупваш мазнини, но това се преодолява. Имал съм периоди в които съм мечтал да кача 5кг. пък ако ще и да са чиста сланина.
Бих ти предложил два начина на хранене.
Първия - изключваш всякакви мазнини, приемаш възможно най-много белтъчини. А въглехидратите са само сложни и след 17ч. не приемаш и грам от тях. Така ще качваш предимно чиста мускулна маса.
Втория - караш я както досега, като се стремиш да натрупаш възможно най-много килограми /стремиш се да има и мускули в тези килограми все пак/ и напролет когато да предположим ще си доста по-силен съответно и по-мускулест, но и закръглен - тогава почваш една програма за изчистване. Няма как да не загубиш и мускули по време на изчистването, но ако програмата е добра голяма част от загубеното тегло ще е за сметка на мазнините.
Лично аз ти препоръчвам първия начин.



Тема Re: Абе как не се сещате бе...нови [re: Jaiaks]  
Автор altav sum (непознат )
Публикувано21.11.02 08:54



eee mersi choveche:))
i az se opitvam po purvata ama poneze hodq na daskalo i tam nqma hrani tolkova bogati na beltuci puk i nqmam mn. pari za dobavki...
ima li nekvi zamestiteli (da si nosq nqkva hrana ot nas?)
a inache sum nachinaesht oshte i sum 71kg...i se stremq da qm po okolo 170-180gr. beltuk na den:)



Тема Re: Абе как не се сещате бе...нови [re: altav sum]  
АвторJaiaks (Нерегистриран)
Публикувано21.11.02 11:44



Бих те посъветвал да си купиш аминокиселини на хапчета - удобни са за взимане навсякъде, дори и в училище. А и не са чак толкова скъпи.
Не е важно колко тежиш, а как изглеждаш и колко си силен.
Аз тренирам от 8г. и тежа 70кг., но колкото и нескромно да звучи релефа ми е почти перфектен. Тягата ми е 160кг.,а клякам 100кг., само лежанката ми не ме задоволява - 90кг., но има време дасе поработи и върху нея. За да стане човек като мен 85-90кг. трябва да е доста омазнен или пък ако е чист то ще е само с помощта на химия, но това ще е временно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.