Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво да ядем в дните, когато не тренираме?нови  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано06.10.02 22:01



Не знам какво се яде в дните, когато не се тренира, та реших да питам. За тренировъчните дни знам - час и половина преди тренировка /закуска или обяд, каквото се пада/ въглехидрати, а след това яко белтъчини /да се съберат по два грама и нещо на килограм телесно тегло/.
Предполагам, че и като не се тренира се яде горе-долу същото, обаче реших да попитам за по-сигурно.



Тема Re: Какво да ядем в дните, когато не тренираме?нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано06.10.02 22:08



абе аз спрях да се вживявам вече. Ям каквото ми харесва и каквото имам. Импровизирам си разни манджорета. Ям си и въглехидрати и белтъчки. Почти всичко си го правя с ориз и много зеленчуци. Като има слагам и месце. То по принцип в тия дни е най-добре месото (т.е. белтъците) да са повече...ама и така става. Абе яж каквото ти душа иска. Само не се тъпчи излишно в името на масата . Вечер все пак не е хубаво да се плюскат въглехидрати, щото не само, че ше ти се налепят където не трябва, ами може и да не можеш да спиш хубаво...




Тема Re: Какво да ядем в дните, когато не тренираме?нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторBibito (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 17:18



Emi kakvo da ti kaja.Az znam 4e ako ima6 masa za da trenira6 ne e nmogo hubavo da e povi6ava6.Ako tremera6 usardno kakto stana s mene cqlata tazi slaninka 6te stene muskolec.Na mene o6te malko mi trqbva.Emi kato ne treniram az qm:sutrin parvo si piq vitaminite(SupraVit ili Birena maq nai-ve4e)Slqd tova ponqkoga si hapvam PARVO plodat a sled tova i mngo leka zakuska.Az ponqkoga daje samo vitaminite si piq.Taka da obqt.Togava sa6to ne6to leko.Supi4ka, bob, oriz i drugi takiva.Slqdobed kam 3:30-4 sa6to ne6to.Dalo 6te e kompot ili filiq, ne6to ostanalo ot obqt ili ne6to takova.Na ve4erq pak ne6to s koeto da ne se naduvam.No nikoga ne piq dokato qm!Moje na den nai-mnogo 3-4 filiq hlqb.Vednaj sedni4no meso i riba e mnogo polezno ako pravi6 trenirovki za tricepsa.O na-nai hubavo e samo SUTRIN 2-3 surovi qica da gi izpie6.Te poddarjat muskola da ne spada!Tova e receptata koqto se izpolzva ako ima6 masa i iska6 malko da e povi6i6!No ako nqma6 masa:Edna sednica qde6 po malko(Kato tova koeto ti kazah po gore),a sled tova edna i polovina malko pove4e!Tova e ot mene!NA mene mnogo mi pomogna!Dabo i na tebe.Iskam da te pitam.Znae6 li nqkakvi uprajneneiq za koreme, rakata i krakata.I az znam mnogo mo ako moje kaji ne6to pak!Pi6i ni na e-mail:ltrr_asgr_bg@abv.bg BYEEEE MAN!!!



Тема Re: Какво да ядем в дните, когато не тренираме?нови [re: Bibito]  
Автор achko (the little one)
Публикувано08.11.02 17:50



be za6to seki dava akyl bez zna4enie dali razbira ot ne6to ili ne?



Тема Re: Какво да ядем в дните, когато не тренираме?нови [re: achko]  
Автор тyчo чyчo (издръжлив)
Публикувано11.11.02 12:40



Ааааа, недей така, Ачко! Виж колко е сладък Бибито...колко хубаво го обясни само, всичко си му разбрах...



Тема Re: Какво да ядем в дните, когато не тренираме?нови [re: тyчo чyчo]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 15:04



Много си прав, аз даже си записах следното в тетрадката ми с мъдри съвети:
>Vednaj sedni4no meso i riba e mnogo polezno ako pravi6 trenirovki za tricepsa
Абсолютно точно! Ако е за гърди може ябълки и круши да хрупаш но за трицепс е задължително месо. Но не повече от веднъж седмично



Тема Re: Какво да ядем в дните, когато не тренираме? [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано12.11.02 16:05



По два грама белтък ти е дневната дажба... не тая след тренировката. Тва посмъртно не може да го изядеш на едно ядене.
И що се отнася за посттренировъчния микс задължително протеин и въглехидрати - около 20-30 грама протеин и около 30% от дневната ти дажба на въглехидрато приемай след около час след тренировката.
А когатно не се тренира се яде яко... точно тогава мускулът расте - когато не тренираш.

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема MESO!!нови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор Бakшишa (ЕС БЕЙБИ)
Публикувано12.11.02 17:59



kak kwo
az samo meso qm batka
kogat treniram pak samo meso:)



Тема Кво месо?нови [re: Бakшишa]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано12.11.02 18:27



Пиленце ли? или прасенце??
А млекце, яйчица, броколи, картовки, царевичка, оризче, бобец, нещо по-народно нема ли??? Че само месце, дебела работата излиза.

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема Az po4ivam i otнови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
АвторM_H (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 19:57



kljopa4ka kato ne treniram.Hapvam si si4ko,kvoto mi se qde,a nai-4esto po4ti ni6to ne qm,6toto mi pisna da se tup4a ve4e




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.