Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 26.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Раменетенови  
Автор [Waerjak] (Lord)
Публикувано03.11.02 12:13



Здравейте хора,
не съм се занимавал с фитнес или боди билдинг, нямам и намерение да го правя...искам да ви питам обаче някой може ли да ми каже упражнение за рамене което да ги направи по "широки"...важното е ефекта да се получи...още веднъж само да кажа - целта е да постигна това без да ходя на фитнес а в домашни условия...
благодаря на всички които се включат...



Тема Re: Раменетенови [re: [Waerjak]]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 16:17



Аз пък искам да се придвижвам бързо из града но не искам да си купувам кола пък и не ща да давам кинти на алчни таксиджии. Помогни ми да си разреша проблема и аз ще ти реша твоя
В домашни условия може да се тренира само за тонус. Просто е пълна идиотщина да си мислиш, че ще постигнеш видим ефект без да ходиш в зала. Тва на първо място. Второ, тялото не расте на парче а "на цяло". Кога за последен път си виджал някой с 50см ръка и крака като пищялки. Не си, а няма и да видиш. Така че си избий от главата идеята да тренираш само за рамене. Тенираш всичко и наблягаш малко повече на раменете, тва е рецептата.



Тема Re: Раменетенови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано03.11.02 21:56



ъхъ, ъхъ




Тема Re: Раменетенови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор achko (the little one)
Публикувано03.11.02 22:11



abe da taka e ama po-kofti primer ne moja da dade6 ot krakata i rycete

az sym vijdal razni pi4ove s ryce po 45 i kraka kato pi6tqlki >>> prosto ne pravqt kraka

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: Раменетенови [re: [Waerjak]]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (Jerk!!!)
Публикувано04.11.02 02:28



По принцип можеш вкъщи да си правиш лицеви, ама ти препоръчвам да ходиш в зала. Има уреди, които не могат да бъдат изимитирани в домашни условия.
Можеш да си купиш гири, ама и това не ти препоръчвам, защото при сериозна тренировка качваш тежеста на всеки 2-3 седмици, а хич не е изгодно на 2-3 седмици да си купуваш нови гири.





Hey, when I say "Hussain" you say "Shady"



Тема Re: Раменетенови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор [Waerjak] (Lord)
Публикувано04.11.02 07:56



Напълно ми е ясно че не мога да постигна кой знае какво...просто попитах за упражнение...а всъщтност знаеш ли, аз си правя всеки ден лицеви опори от доста време и трябва да ти кажа че гърдите ми се оформиха прекрасно(без да ходя на фитнес или с някакви специални програми)...защо ли пък да не може и с раменете...?



Тема Re: Раменетенови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор [Waerjak] (Lord)
Публикувано04.11.02 08:05



е аз лицеви си правя нон стоп ама те не са ли упражнения за гърдите?
дойдохме си на думата - гирите не са проблем - в моемтна имам по 3 и по 5 кг но мога да си намеря всякакви! ти само кажи какво точно да правя с тях ?!?



Тема Re: Раменетенови [re: [Waerjak]]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 15:10



Да де, питаш за упражнение ама искаш и ефект. Затва и ти обяснявам, че ефект видим няма да има. Бих поспорил за това колко добре си оформил гърдите само с лицеви, ама айде, да речем че ти вярвам
Ето ти упражнения за рамене всякакви:


И пак ще ти кажа, освен ако проблема ти не е финансов, правиш голяма глупост като не ходиш да тренираш в зала.



Тема Re: Раменете [re: achko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 15:13



Искам снимки, искам снимки, моляяяя....



Тема Re: Раменетенови [re: [Waerjak]]  
Авторshelli (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 20:51



Ei,golqm pich si nqma shto.Mi to bez usilie kuv rezultat iskash da postignesh be?Lele muj s malki ramene UJASNO.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.