Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 18.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Pitanka  
Автор W r a n g l e r™ (off-road)
Публикувано16.10.02 05:51



abe zashto ne mi otgovarqte na predishniq vupros?

"che proteina pravi masa hubavo, ama vredi li po nqkakuv nachin na stomaha, promenq li metabolizma - pitam, shtot ne znam i iskam inteligentni otgovori. merci"

Ta, shte mi se razbazika li neshto ako zapochna da vzimam proteini i kak tochno trqbva da se procedira...?

i oshte edno pitane - to e mai sus zvezdchka, shtot do sega nikoi ne mi e otgovoril kategorichno - topul ili studen dush trqbva da se vzima sled bluskaneto?

Аз пилотирам Golf II GTi!


Тема Re: Pitankaнови [re: W r a n g l e r™]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано17.10.02 02:25



Няма да ти се прецака нищо от протеина, не вреди на метаболизма. Единствената опасност е да те хване разтройство, но това е първите два-три пъти като пиеш протеин, или първите 2-3 пъти като пиеш нов вид протеин.
Пий в началото /първите два-три пъти/ по малко, може да те заболи леко корема, после гълтай колкото ти душа иска.
За душа знам, че е добре да си вземеш горещ душ за мускулната треска, но не съм много компетентен.

======
Изберете DHL



Тема oshte pitaneнови [re: W r a n g l e r™]  
Автор W r a n g l e r™ (off-road)
Публикувано17.10.02 03:46



predi vreme lqvata mi ruka beshe obezdvijena za 40 dni (cqlata, zashtoto hrustqla na ramoto mi beshe otlepen) i sega ima vidima razlika v bicepsa (samo nego, zashtoto kapsulata mu beshe skusana). Inache drugite muskuli si se razvivat kato na dqsnata ruka - ne che bicepsa na lqvata ne raste, no prosto vinagi e po-tunuk ot drugiq. Ta vuprosa e kakva "sistema" da probvam, za da gi izravnq, shtoto taka me drazni.

Аз пилотирам Golf II GTi!


Тема Re: oshte pitaneнови [re: W r a n g l e r™]  
Автор XPAБPИЯ CBИHAP (терорист)
Публикувано17.10.02 03:53



Видимо ли е по-малък бицепса, или само обиколката му е по-малка и не се вижда? И на мен левия ми беше с 1см по-малък, съответно и по-слаб, но ги оправих като на десния му дадох 2 седмици почивка, а левия през това време го спуках от тренировка. Сега са равни.
Не знам за скъсаната капсула, внимавай с натоварването, да не направиш пак някой проблем. В тая област хич не разбирам, така че питай някой друг.

======
Изберете DHL



Тема Re: oshte pitaneнови [re: W r a n g l e r™]  
Автор achko (the little one)
Публикувано17.10.02 22:51



emi vij... nai-dobre 6te e da govori6 s doktor za tova kak da se vyzstanovqva6
toi 6te ti kaje fizioterapiq li da e... natovarvane s tejesti li...

ako e natovarvane s tejesti sys sigurnost trqbva da po4ne6 s mnogo ama MNOGO malki tejesti i postepenno da gi uveli4ava6 >>> nablqgai na osnovnite uprajneniq i predimno raboti sys 6tangi

kato za na4alo moje da pravi6 uprajneniq s malyk dymbel vky6ti (12 - 15 povtoreniq) i tejest kakvato ti e udobna

i e normalno muskula da atrofira kato e bil obezdvijen za golqm period ot vreme

napylno vyzmojno e nqkoi ot ne6tata koito sym ti napisal da sa absoliutno pogre6ni i vredni za teb zatova hodi na doktor

... po drugite ti vyprosi: proteina ne pre4i na metabolizma no moje da pre4i na stomaha >>> zatova vinagi si kupuvai ka4estveni produkti, pie se v zavisimost ot dnevniq ti priem na proteini s hranata, sled trenirovka az vzimam gore6t du6 >>> vqrno 4e qko mi se dospiva no ot studen mi e gadno

uspeh

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: oshte pitaneнови [re: XPAБPИЯ CBИHAP]  
Автор W r a n g l e r™ (off-road)
Публикувано18.10.02 01:50



vidima e razlikata - kato gi priblijish edna do druga

Аз пилотирам Golf II GTi!


Тема ne si me razbral...нови [re: achko]  
Автор W r a n g l e r™ (off-road)
Публикувано18.10.02 01:55



to otdavna mi beshe travmata i sega prosto leviq biceps e "edna krachka nazad" vinagi sled drugiq.
ne mi se iska obache da spra trenirovkite na desniq i da pravq samo s leviq.
Shte e dobre li ako pravq poveche serii na lqvata i po-malko na dqsnata ruka?

Za proteina se pritesnqvam da si preeba stomaha - dobre li shte e ako go priemam s druga hrana? A ako sled vreme spra da go vzimam, shte mi se e promenilo li izgarqneto?

Аз пилотирам Golf II GTi!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.