Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 18.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Републиканско по културизъм и фитнес 2002нови  
Автор Malena (мистериозна)
Публикувано16.09.02 09:22



Какво ще кажете за "обективното" съдийство снощи?



Тема Re: Републиканско по културизъм и фитнес 2002нови [re: Malena]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 11:45



Ima li systezanieto web site i ima li publikuvani snimki niakyde veche?



Тема Re: Републиканско по културизъм и фитнес 2002нови [re: Yossarian]  
Автор Malena (мистериозна)
Публикувано16.09.02 12:16



Федерацията ни няма сайт, за съжаление, и тя няма да публикува снимки. Ако някой от публиката, който е правил, прояви инициатива и ги пусне някъде, ще е добре



Тема Re: Републиканско по културизъм и фитнес 2002нови [re: Malena]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано16.09.02 14:38



ako namekvas za klasiraneto na dragani4ki, ne mislq 4e ima kakvo da se komentira prosto simetriqta dosta mu kucashe. edinstvenata korekciq tuk moje bi trqbvase da bude vuv 1- voto i 2- roto mqsto.
a kakvo ste kajete za relefa na shampiona pri nai- lekite

nonya bizzz


Тема Re: Републиканско по културизъм и фитнес 2002нови [re: Bum-Bum]  
Автор Malena (мистериозна)
Публикувано16.09.02 15:14



Да, съгласна съм, и според мен първото и второто място в тази категория би трябвало да се разменят (както, между другото мислеше и по-голямата част от публиката). Не съм професионалист, но според мен като цяло шампионът на 90+ беше по-подходящ за абсолютен. А при жени фитнес в категорията на Рената второто и третото място определено бяха разменени. Доста силно пловдивско лоби май...



Тема Re: Републиканско по културизъм и фитнес 2002нови [re: Malena]  
Автор CherniqМодератор (gangster)
Публикувано16.09.02 16:35



kvo da kajeme.....

imashe razni absurdi, ama kvo da se pravi


Shte mi lipsvate


Тема Re: Републиканско по културизъм и фитнес 2002нови [re: Bum-Bum]  
Автор CherniqМодератор (gangster)
Публикувано16.09.02 16:38



toq turchina beshe unikalen. neveroqten relef

v klasiraneto dosta me iznenada che preebaha lubomira i dadoha titlata na onaq durta i gadna plovdivchanka


Shte mi lipsvate


Тема Re: Републиканско по културизъм и фитнес 2002нови [re: Malena]  
Автор CherniqМодератор (gangster)
Публикувано16.09.02 16:41



stoilov li stana absoluten?
burzah i samo absolutnata kategoriq ne mojah da vidq


Shte mi lipsvate


Тема Re: Републиканско по културизъм и фитнес 2002 [re: Malena]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано16.09.02 17:44



I. Ivanov za vtori put gubi absolutnata republikanska titla zaradi edna i susta greska- slabi kraka v sravnenie s gornata 4ast na tqloto. I. Stoilov puk bese po- dobur i ot minalata godina- mnogo 4ist i obemen a mai bese i po- tejuk ot predi. ednistvenoto koeto razvalq obstoto vpe4atlenie e ogromniq glauteus (zadnik, guz i t.n...) vqrno bese mnogo iz4isten, no vupreki tova adski golqm, kato zastane v profil ili vurvi izglejda leko priveden. vuv fitnesa puk moje bi dadoha 2- roto mqsto na plovdiv4ankata zaradi izlu4vaneto (basi usmivkata !!!), koeto imase... onaq drugata bese kato edin bastun, dokato plovdiv4ankata bese udovolstvie da q gledas. a pri kulturistkite az bih dal 1- vo mqsto na 3- tata. bese mnogo iz4istena i imase mnogo hubava struktura. (btw vidqh q predi 2-3 meseca za 1- vi put i ne bese nisto osobeno, posle q vidqh edin den predi sustezanieto i mi padna shapkata napravo)

nonya bizzz


Тема Re: Републиканско по културизъм и фитнес 2002нови [re: Cherniq]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано16.09.02 18:03



Ми черен тя Люба Стефчева тоя път бая през просото беше минала...никакви крака и увиснал задник...нямаше просто как. Тя си е мислила, че няма да има особена конкуренция, но... Нали видя в какво настроение беше през цялото време. Просто си знаеше, че ще загуби. Пък тая другата колкото и да беше грозна, поне имаше здрави крака...





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.