Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какъв протеин да изберем ?нови  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 13:28



Имам един проблем при избора на протеини и се надявам, че вие можете да ми помогнете.

С един приятел искаме да си вземем протеини и след като изчетохме целия fitbg.com и този клуб стигнахме до заключението, че ни трябва протеин (gainer) с повече въглехидрати и по-малко белтъчини (и двамата сме много ектоморфи), съдържанието на захари да е по-голямо от това на нишестето и протеина да не е български ;)

И днес отидохме да разгледаме каталозите на Mushashi обаче ненамерихме протеин с горните изисквания. Повечето бяха с 50% въглехидрати и 40% белтъчини или обратното, на нямаше протеини с над 60% въглехидрати и по-малко от 20% белтъчини.

И затова се обръщам към вас за помощ, ако можете да ми препоръчате някакви протеини за такива дето трудно качват маса.



Тема Re: Какъв протеин да изберем ?нови [re: lex]  
Автор Majesty (Дивак)
Публикувано19.06.02 18:06



Според мен не се набутвай да си даваш парите за протеин с повече въглехидрати, а си вземи такъв с повече белтъчини, защото те правят мускулите ( образно казано ) , ако това ти е целта де . Въглехидратите можеш да си ги набавиш по много по-приятен и вкусен начин - сокчета, вафлички, бананчета, шоколад и т.н.

Majesty:Обичам пички с къси полички


Тема ечи тонови [re: Majesty]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM!)
Публикувано19.06.02 23:00



и протеините може да си ги набави по много по приятен начин : пържолки, кебапчета омлетчета:)
НЕ СИ ДАВАЙТЕ парите за протеини бе пичове
та вие сега прохождате в тоя спорт
още колко ляб има да изядете за да стигнете до протеините:)

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема toest......нови [re: Frankie The 4 Finger]  
АвторSlim (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 23:30



още колко ляб има да изядете за да стигнете до протеините:)

Tova znachi za ektomorf v prevod"Kolko mnogo laina trea da izdriskate oshte........."
I az sym kato vas momci.Ama verni hich ne vi treat gaineri-samo she tichate do kenefa OSOBENO OT SUPERMASS
Ma ne si davaite parite za hrana na prah.Ako i vie kato men niamate apetit-ima edno lesno reshenie,osobeno v jegite?Kiselo mliako zdravetc-0,1% maslenost.
V edna kofichka ima 20gr protein!!!!!Ot 5 kofichki na den si nabaviate 100 grama.I kato pohapvate po tri pyti dnevno,ama stabilno,ne da mi iadete dini i krastavici i da kajete oh kak se izduh ot iadene...
Aide sas zdrave-i poneje znam kak mislite,shtoto i az sym minal po toia pyt,kato otidete da si kupuvate protein,otidete v aptekata i si kupete pro90



Тема Re: toest......нови [re: Slim]  
Автор Novobraneca (Otkachalka)
Публикувано24.06.02 11:06



Abe tva Pro90 kak da go tarsia.Kato im go kaja taka teia aptekarki ma gledad kato bizoni.Pochvat da me pitat v kakav variant i v tozi moment as gledam kat bizon...





Тема Ami te sa izvestni aptekarkite...нови [re: Novobraneca]  
АвторSlim (Нерегистриран)
Публикувано24.06.02 15:48



sys zavidnite si poznania otnosno sportnite preparati.Moje li zapoznat chovek kato go pitash kva e razlikata mejdu pro90 i mega pro92 da ti kaje ami ot vtoroto kachvash oshte po-byrzo
Az si misleh,che pyrvia e mlechno-iaichen,a vtoria rastitelen,kakto pishe na opakovkata



Тема Re: Ami te sa izvestni aptekarkite...нови [re: Slim]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 19:18



Ami pyrvia e s po-malko procentno sydyrzhanie na proteini a pyk i vtoria sydyrzha niakyde 10 g poveche glutamin (oh babanka ) ama mai e po-skyp pyk i se zima v po-maka doza...Ama inache ne moga sys sigurnost da kazha s koi se kachva po-byrzo s mlechnia ili s trevnia ama i dvata si imat predimstvoto za aptekarite pro90 e the best ama tiah gi ostyi...kat gi pitash za tia raboti samo Creatin ti navirat ...



Тема Re: Ami te sa izvestni aptekarkite... [re: AZ]  
АвторSlim (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 22:44



Ami toi i za men pro90 e nomer 1...
Prosto procheti niakyde za biologichnata stoinost na rastitelnia i na mlechno,iaichnia protein i syshto taka procheti koi ot dvata vida se preporychva poveche...
Pomisli-ti soia li bi ial ili edno pilence???



Тема Re: Kusno e libe za kitka!нови [re: Slim]  
АвторRealist (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 23:43



Az imah su6tiq problem predi nqkolko sedmitzi.
Pitah tuk , no se napraviha na interesni.
Ve4e si kupih Biogame "Supermass"(nqkoi kaza, 4e bili laina), kakto i da e.
Ta o6te ne sum vzel da gi piq. Dano ni6to ne mi stane ot tqh.
To mai naistina ni6to nqma da stane. Samo da ne se povredq ne6to!
Kakvo vi e mnenieto? Nqkoi deto e pil ako moje da mi kaje kakvi sa osobenostite k'at se pie, 4e da ne vzema da se upla6a ot rezultata!
M/u drugoto pi6e, 4e 100g sudurja 72g(vuglehidrati) i 23g(protein).

Blagodarq vi predvaritelno!



Тема Re: Kusno e libe za kitka!нови [re: Realist]  
Автор CherniqМодератор (gangster)
Публикувано27.06.02 01:05



vzel si geiner
ne ochakvai kato go piesh da usetish efekt. rasteja zavisi ot mnogo faktori, a ne ot edna dozichka proteini



The End!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.