Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 27.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За Fat Burner-ите!нови  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 16:04



Може ли някой да ми препоръча такъв? Има ли видим ефект, при какви условия и на каква цена?
Благодаря!



Тема Re: За Fat Burner-ите!нови [re: XXX]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано14.06.02 19:58



вече ти писах в другия клуб и пак ше ти кажа. Най-доброто е cutting-gold на sports one. Можеш да го намериш в SNC на Пиротска 12, но за цената не съм много сигурен, знам само че е висока, някъде към 40 лева май беше опаковката. Другите бози няма смисъл да ги пиеш. Може да рискуваш с ефедрин (Черния шти каже от къде да си го намериш), обаче трябва да внимаваш с дозите. А l-carnitine не си взимай в никакъв случай.
може да погледнеш и

за какво става въпрос, но информацията е малко стара и някои работи, като цените не съвпадат.




Тема Re: За Fat Burner-ите!нови [re: Jacket]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 22:46



Добре. Ами препарата на Биогейм не е ли добър? Защо отричаш L-carnitine-а?



Тема Re: За Fat Burner-ите!нови [re: XXX]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано14.06.02 22:48



P.S.
Като писах 'на каква цена' имах в предвид за страни4ните ефекти и дали си заслужава. :)



Тема Re: За Fat Burner-ите! [re: XXX]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано14.06.02 23:36




погледни там втория пост.
За карнитина на биогейм пък знам че е боклук. Имало лимонтузу и такива боклуци вътре.
А за страничните ефекти - cutting gold мисля, че няма почти никакви, а тези на ефедрина засягат главно нервната система - превъзбуденост, безсъние...такива ми ти работи. Бе виж на сайта на жеков. Там си е обяснено сичко за ефедрина.


jacket@abv.bg</a>

Редактирано от Cherniq на 18.06.02 10:30.



Тема страничен ефект:)нови [re: XXX]  
Автор Frankie The 4 Fingers (LUD SAM!)
Публикувано15.06.02 09:30



от фат бърнара е че отслабваш(не трябва да има други ефекти) ама и тоя е доста съмнителен. ако го пиеш пак трябва да извършваш аерообна дейност иначе няма да има никакъв ефект само да се тъпчеш с него:)

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: За Fat Burner-ите!нови [re: Jacket]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано15.06.02 21:59



има един Maximal Fat burners на биогейм. За него питах. Между другото какво ще кажеш за Athletic? От тях пия ма изкам да чуя други мнения.



Тема Re: За Fat Burner-ите!нови [re: XXX]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано15.06.02 22:25



chuval sum che atletics sa opasni za zdraveto. seriozno ti govorq. ne moja li nekva po-kuche marka ot tqh da si vzemesh



Тема Re: За Fat Burner-ите!нови [re: XXX]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано15.06.02 23:04



абе за биогейм не знам. Не се чуват добри думи за тях.
Ти кажи какво пиеш на атлетик. Аз съм пил доста от суроватъчния им протеин и някой път го докарват (поне на вкус :)). Креатина на атлетик само знам че е добър (пак от личен опит). Той е креатина на мусаши, само че атлетик го опаковат. Говорил съм с хора от мусаши и съм сигурен, че е така. Гейнера на Атлетик е пълен боклук...видях, че и аминокиселини имат, ама за тях не ми се мисли кви са. Другото което ми харесва на атлетик са сокчетата (изотониците), много са добри на вкус, а и имат добър ефект за тонус по време на тренировка




Тема Re: За Fat Burner-ите!нови [re: Jacket]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано15.06.02 23:13



kvi pari e kreatina na atletik




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.