Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бионабол?  
АвторGAME (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 17:02



Або може ли някой, който има време и иска да ми отговори,да ми разясни кой е най-качествения бионабол - колко струва,как се пие, какво се взима за черен дроб и най-важното- достатъчно ли е пия много протеини и по колко.
Не че съм решил да взимам,ама ми е интересно завбъдеще, Благодаря ви!



Тема Re: Бионабол?нови [re: GAME]  
Автор Magapas (LUD SAM!)
Публикувано22.05.02 17:17



ami to samiq "Bionabol" e edin. Bionabol se nari4a BG produkta na tova lekarstvo(v drugite darjavi ima drugi imena "Dianabol" i takiwa). BG- anabola go imashe predi v 2 modifikacii po 2mg i 5mg tabletki. 5mg-ovite struvaha po okolo 1,50 na shishe s 50 tabletki, no sega maj cenata e kam 4-5 lv. Spored men nqma zna4enie ot koq dyrjava she ti e anabola, tyj kato toj i bez tova ne e koj znaj kolko silen preparat. Efekt ima no ne e koj zane kolko golqm, ako piesh mnogo protein i osobeno MNOGO bionabol moje da ka4ish 10tina kilca. Da ne zemesh da piesh nqkwi minimalni dozi ot roda na 5-10mg/den. PRosto nqma d aima nikav efekt. A za drob si pij CARSIL - kojto syshto e evtin ako ne se lyja.
no kato cqlo bionabola se kombinira s edna kamara drugi himii samo taka 4isto maj ve4e nikoj ne go pie

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: Бионабол?нови [re: Magapas]  
Автор achko (the little one)
Публикувано22.05.02 19:35



heh 50 hapa 6i6e?
slab efekt?
ama ti mnoo li si navytre v ne6tata?

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.