Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 29.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стриинови  
Авторca$h money (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 22:20



Tolkowa mnogo raboti ama ne vidqh ni6to za Striite(ne6to mnogo vajno za men)Vsi4ki govorite za steroidi ama ne kazvate 4e pri ludo ka4vane na kilogrami izlizat ludi strii.Imam dosta ot tqh po racete i da vi kaja stoi dosta grozno (za tezi koito ne znaqt) Ako ima nqkoi po navatre v ne6tata da kaje kakvo moje da se napravi po tozi vapros?



Тема Re: Стриинови [re: ca$h money]  
Автор Magapas (LUD SAM!)
Публикувано11.05.02 22:40



nishto ne mojesh
kwo ti pre4at?

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: Стриинови [re: ca$h money]  
АвторKlO814 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 22:51



Има специални кремове, ама не знам как се казват точно. Питай в аптеките, или ако имаш познати козметички.



Тема Re: Стриинови [re: KlO814]  
АвторGAME (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 01:01



Цяла тема писхаме и дори се изпокарахме малко преди месец.
Въпреки че STONE COLD оспори твърденията ми тогава,аз все пак знам отговора на въпроса,защото съм го виждал върху мен.
Има два варианта на стрии - червени (активни) и релефни (неактивни).
Първите са по-лесни за премахване. Има козметични кремчета за бременни цени, които се мажа с това,за да не им остане след раждането дупки по тялото. Най-добре ще е това кремче да се мажеш още преди да почне някво яко блъскане,защото то прави кожата по-разтеглива. За да тейства този крем обаче са много важни няколко неща. Едното е не да се мажете, а да се разстривате с него или някой друг. Слагате малко на ръката си и търкате там където стриите докато керемчето не попие. И второто правило, което аз спазвах е да правите това след баня, когато порите на кожата са разширени и по-добре се приема крема.Той всъсщност би помогнал дори и при релефни стрии, но ако са с малки размери.
Ако си се нарязал яко и имаш дупки по кожата ти трява КОНТРАТУБЕКС. Това пак го има във всяка аптека, но е малко по-скъпо. По принцип се използва от хора, които са претърпяли операция или злополука и имат някакви дълбоки белези. Ако се мажеш с него стриите ще се заличат 100%.Всичко това в комбинация с малко печене на слънце и ти гарантирам,че стритие ще изчезнат или няй-малко няма да се виждат, освен ако специално не ги търсиш!



Тема Re: Стриинови [re: GAME]  
Авторca$h money (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 02:06



Blagodarq ti GAME to4no tova iskah da razbera.Az ot savsem skoro pi6a tuka i zasega sam mnogo dovolen .A tova sa striite mi e nai naboleliq problem, ina4e vsi4ko drugo si varvi kakto si trqbva , daje mnogo dobre



Тема dobre de ...нови [re: GAME]  
Автор Magapas (LUD SAM!)
Публикувано12.05.02 04:32



ama za kwi pari govorim
ot teq pyrvite za bremennite bulki:)4e men lqvata mi ryka she se razkape seki moment:)
i iskash da mikaejsh 4e trqba da se kypq predi da ida v zalata za da se namaja taka li?

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Moje...нови [re: ca$h money]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 06:16



Edno wreme bqh pisal za tqh, ama ti kaji kakwo po-to4no te interesuwa...



Тема Re: Moje...нови [re: Osogovetz]  
Авторca$h money (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 09:46



Interesuva me kak mogat da se mahnat sled kato ve4e sa izlezli. GAME dade nqkakav otgovor koito moje da se kaje 4e e zadovolitelen no i ti kaji moje da znae6 pove4e.O6te ot na4alo kato po4naha da mi izlizat strii zappo4nah da se maja s nqkakav bademov krem ama mai faida nqma6e pak si izlizaha



Тема Re: Moje...нови [re: ca$h money]  
АвторGAME (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 16:41



Значи на въпроса за масажните кремчета:
Бадемовото масло с което си се мазал сигурен ли си,че е било за това - за отпускане на кожата.

А на горните въпроси на същата тема - най-добре е да се намажеш, да отидеш на тренировка , да се вурнеш и да се изкъпеш с топла вода,след което пак да се намажеш. Ако не си чак такъв маниак можеш да пропуснеш първото мазане.
Кремчетата са с различна цена - това което съм ползвал аз се казва Икаров и струва 10лв. Стига са няколко седмици.



Тема Re: Стриинови [re: ca$h money]  
Авторagently (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 19:34



az znam 4e mogat da se mahnat samo s lazer no skoro 4uh 4e stava kato predi da si legne6 gi namazva6 sas svinska mas (obilno ). malko gnusno oba4e kazaha 4e stavalo- az vse o6te neznam




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.