Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема shkembe chorbaнови  
Авторsupport (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 23:36



Abe znam, che e iztyrkana temata i mnogo e goworeno, no mi e interesno, dali nqkoi ot was go e prawil? Uspqwal li e nqkoi da swali ot obikolkata na korema si pone 5 santimetra? Ako ima takyw, shte se radwam da razbera kak go e naprawil i kolko wreme mu e otnelo.



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: support]  
АвторKlO814 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 07:13



Не съм свалял много, защото не съм имал много за сваляне, но свалих малко, след това пак качих, но това дето го качех беше мускул, а не сланина.
Значи правиш коремни преси за и упражнения като тичане, каране на колело (препоръчвам ти истинско, а не в залата), и т.н. Отне ми около три месеца.



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: support]  
Авторca$h money (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 23:34



edna aerobna rabota rano sutrin kato bqgane 6te ti se otrazi dobre(no min 30 nim bqgane)Sutrin efekta e po golqm kato prebavi6 edna 4a6a kafe stava ot6e po dobre. A 5 cm ako bqga6 vseki den moje6 da gi svali6 za po malko ot mesec no trqbva sa si pribavi6 i edna dietka ka vcsi4ko tova.



Тема aide pohwalete se de [re: ca$h money]  
Авторsupport (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 01:13



nqma li nqkoi da se pohwali kak e smyknal 5cm ot korema? shte byde dobre tuk da ima samo sobstwen opit. Znam za stoticite nachini kazwani tuk i tam, no mi e interesen lichniq opit i po kakyw nachin wseki sam e smykwal shkembeto si i kakwo e prilagal.




Тема Re: aide pohwalete se deнови [re: support]  
Авторca$h money (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 09:50



Predi vreme svalih 15kg zza mesec i polovina a ot korema 8 cm >no svalih i mnogo muskul no tova e drug vapros.



Тема greshkiнови [re: ca$h money]  
Авторcuckoo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 12:56



Tochno tam e tynkostta...kydeto qwno greshat nai-mnogo hora, pozwolqwat da se izgarqt mnogo muskuli i po-malko maznini. Edno ot neshtata doprinasqshti za towa ( po moi svedeniq) e i towa, che se bqga na gladno sutrin. Za da se namali razhoda na muskuli po wreme na bqgane, e dobre 30min predi towa da se pie proteinow sheik, ili pone da se zakusi. Bqganeto ne biwa da e s prodyljitelnost poweche ot 30min. Za predpochitane e sprinta. Inache syshtestwuwa riska chowek da zaprilicha na maratonec ot Keniq.



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: KlO814]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано14.05.02 22:27



защо препоръчваш колелото пред велоергометъра?
сигурно защото ако караш един час колело се събират няма и 20 минути чисто въртене на педалите.....



Тема абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано14.05.02 22:36



......ква тънкост кви пет лева бе
нали мазнините почват да се използват като източник на енергия чак след 20тата минута като бягаш 30 минути къв ефект ше има? пък и като закусиш сутрин.......особенно нещо въглехидратно......
това за спринта няма да го коментирам.......по-голяма глупост не бях чувал



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 00:24



Специално за спринтовете не е глупост...интервалната тренировка е точно това - редуване на спринт и джогинг.



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: Cherniq]  
Авторcuckoo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 23:14



Stawa wypros ne za otslabwane, a za stopqwane na maznini, s wyzmojno nai-malko izgarqne na muskulni tykani!
Dori sym chel za izsledwane na Kanzaskiq Universitet (publikuwano w Canadian Journal of Physiology (23:433-443, 1998)). Napraweno e s 18 myje. Razdeleni sa bili na 2 grupi i sa izpylnqwali uprajneniqta (cardio) s ednakwa intenziwnost. Pyrwata grupa gi e prawila w prodyljenie na 30 minuti bez prekyswane. Drugata polowina e trenirala na 2 serii po 15minuti razdeleni ot 6 chasa. Krainite rezultati za razhoda na kalorii (izmereni s ureda EPOC (Post-exercise oxygen consumption) sa pokazali, che wypreki ednakwata intenziwnost i obshta prodyljitelnost grupata razdelila uprajnenieto na 2x15min e izgarqla pochti 2pyti poweche calorii ot grupata praweshta uprajnenieto 30min bez prekyswane.
Ot tuk mislq, che wseki sam moje da si naprawi mnogo izwodi.
Drug primer e, ako srawnite fizikata na Ben Johnson (sprintiora) i tazi na Kipketer (maratoneca). Koi ima po-dobre oformeno tqlo?
A towa, che izgarqneto na maznini zapochwa chak sled 20tata minuta mi se struwa dosta neoprawdano twyrdenie.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.