Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 02.07.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема shkembe chorba  
Авторsupport (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 23:36



Abe znam, che e iztyrkana temata i mnogo e goworeno, no mi e interesno, dali nqkoi ot was go e prawil? Uspqwal li e nqkoi da swali ot obikolkata na korema si pone 5 santimetra? Ako ima takyw, shte se radwam da razbera kak go e naprawil i kolko wreme mu e otnelo.



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: support]  
АвторKlO814 (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 07:13



Не съм свалял много, защото не съм имал много за сваляне, но свалих малко, след това пак качих, но това дето го качех беше мускул, а не сланина.
Значи правиш коремни преси за и упражнения като тичане, каране на колело (препоръчвам ти истинско, а не в залата), и т.н. Отне ми около три месеца.



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: support]  
Авторca$h money (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 23:34



edna aerobna rabota rano sutrin kato bqgane 6te ti se otrazi dobre(no min 30 nim bqgane)Sutrin efekta e po golqm kato prebavi6 edna 4a6a kafe stava ot6e po dobre. A 5 cm ako bqga6 vseki den moje6 da gi svali6 za po malko ot mesec no trqbva sa si pribavi6 i edna dietka ka vcsi4ko tova.



Тема aide pohwalete se deнови [re: ca$h money]  
Авторsupport (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 01:13



nqma li nqkoi da se pohwali kak e smyknal 5cm ot korema? shte byde dobre tuk da ima samo sobstwen opit. Znam za stoticite nachini kazwani tuk i tam, no mi e interesen lichniq opit i po kakyw nachin wseki sam e smykwal shkembeto si i kakwo e prilagal.




Тема Re: aide pohwalete se deнови [re: support]  
Авторca$h money (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 09:50



Predi vreme svalih 15kg zza mesec i polovina a ot korema 8 cm >no svalih i mnogo muskul no tova e drug vapros.



Тема greshkiнови [re: ca$h money]  
Авторcuckoo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 12:56



Tochno tam e tynkostta...kydeto qwno greshat nai-mnogo hora, pozwolqwat da se izgarqt mnogo muskuli i po-malko maznini. Edno ot neshtata doprinasqshti za towa ( po moi svedeniq) e i towa, che se bqga na gladno sutrin. Za da se namali razhoda na muskuli po wreme na bqgane, e dobre 30min predi towa da se pie proteinow sheik, ili pone da se zakusi. Bqganeto ne biwa da e s prodyljitelnost poweche ot 30min. Za predpochitane e sprinta. Inache syshtestwuwa riska chowek da zaprilicha na maratonec ot Keniq.



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: KlO814]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано14.05.02 22:27



защо препоръчваш колелото пред велоергометъра?
сигурно защото ако караш един час колело се събират няма и 20 минути чисто въртене на педалите.....



Тема абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано14.05.02 22:36



......ква тънкост кви пет лева бе
нали мазнините почват да се използват като източник на енергия чак след 20тата минута като бягаш 30 минути къв ефект ше има? пък и като закусиш сутрин.......особенно нещо въглехидратно......
това за спринта няма да го коментирам.......по-голяма глупост не бях чувал



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 00:24



Специално за спринтовете не е глупост...интервалната тренировка е точно това - редуване на спринт и джогинг.



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: Cherniq]  
Авторcuckoo (Нерегистриран)
Публикувано15.05.02 23:14



Stawa wypros ne za otslabwane, a za stopqwane na maznini, s wyzmojno nai-malko izgarqne na muskulni tykani!
Dori sym chel za izsledwane na Kanzaskiq Universitet (publikuwano w Canadian Journal of Physiology (23:433-443, 1998)). Napraweno e s 18 myje. Razdeleni sa bili na 2 grupi i sa izpylnqwali uprajneniqta (cardio) s ednakwa intenziwnost. Pyrwata grupa gi e prawila w prodyljenie na 30 minuti bez prekyswane. Drugata polowina e trenirala na 2 serii po 15minuti razdeleni ot 6 chasa. Krainite rezultati za razhoda na kalorii (izmereni s ureda EPOC (Post-exercise oxygen consumption) sa pokazali, che wypreki ednakwata intenziwnost i obshta prodyljitelnost grupata razdelila uprajnenieto na 2x15min e izgarqla pochti 2pyti poweche calorii ot grupata praweshta uprajnenieto 30min bez prekyswane.
Ot tuk mislq, che wseki sam moje da si naprawi mnogo izwodi.
Drug primer e, ako srawnite fizikata na Ben Johnson (sprintiora) i tazi na Kipketer (maratoneca). Koi ima po-dobre oformeno tqlo?
A towa, che izgarqneto na maznini zapochwa chak sled 20tata minuta mi se struwa dosta neoprawdano twyrdenie.



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 00:59



Абе аз не си направих много изводи...само един - или си превеждал с краката си или си ползвал услугите на програма преводач
Иначе едва ли бих могъл да си обясня как това дето си го написал няма почти нищо общо с изследването:


The Study:
Effects of Split Exercise Sessions on Excess Postexercise Oxygen Consumption and Resting Metabolic Rate. (1998). K. S. Almuzaini and J. A. Potteiger. Canadian Journal of Applied Physiology 23: 433-443.
It has been reported that after exercise, there is a period where an individual’s oxygen consumption is elevated from normal. This elevated period has been termed excess postexercise oxygen consumption (EPOC) and has also been associated with an increase in metabolic rate. Research results in this area have conflicted as to the EPOC magnitude and duration; how long after exercise the metabolic rate is increased; and what types and lengths of exercise influence EPOC more. The intention of this study was to examine the effects a split exercise session had on EPOC, resting metabolic rate, and energy expenditure. Ten physically active, healthy males performed both a continuous (30 minutes) and a split exercise session (two, 15-minute sessions) aerobic exercise on separate days. Their EPOCs were measured at the end of each exercise session and resting metabolic rate measurements were taken the mornings before and after the exercise sessions.
The combined EPOC for the split exercise periods was significantly greater than the EPOC for the continuous period. However, this is where statistics can be most misleading. The authors presented their results in milliliters of oxygen. When converted to kilocalories, the different in the continuous versus the split exercise sessions is only 10 kcals. There were no significant differences for resting metabolic rate in either exercise protocol.
The Message:
Even though the findings of this study show no major significant differences, this study answers a very important question health and fitness professionals have been seeking. Dividing the workout into split sessions versus one continuous session did not have a practical difference in absolute post-exercise caloric expenditure. Therefore, the decision to split exercise sessions should be made based more on a person’s time schedule, as opposed to any physiological effect


...уреда EPOC... хехехехе....направо ме уби с това

А това, че изгарянето на мазнини започва ЧАААК след 20-та минута си е много оправдано твърдение, макар че това си зависи и от запасите от гликоген на организма. Идеята за включването на спринтове (демек по-голяма интензивност) не означава че ще почнеш да гориш повече мазнини по време на тренировката. Това се прави за да се ускори метаболизма който се забавя от нискокалоричните диети което пък от своя страна е изключително нежелано явление.



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторcuckoo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 01:43



Az kazah, che sym chel za takowa izsledwane, a ne samoto izsledwane. Ot tam qwno idwa i dezinformaciqta koqto sym poluchil. Radwam se, che si me korigiral.

I da pitam nqkolko neshta:
Ti ot kyde si go nameril towa? (shte se radwam da mi kajesh nqkoi adresi s podobni statii i izsledwaniq)
S kakyw ured se izmerwa EPOC?
Wse pak izgarqneto na mazninite zawisi predimno ot otricatelniq kalorien balans. Pri sprint po-intenziwno bqgane se gorqt poweche kalorii => mazninite shte namalqwat. Kakwi sa tezi 20min? Dali shte bqgash wseki den po 20min., ili shte bqgash prez den po 40 mislq, che krainiq rezultat w izgorelite kalorii shte e ednakyw => namelilite maznini shte sa ednakyw obem. S tazi razlika, che pri bqganiqta ot 40min shte bydat izgoreni poweche muskuli. Za towa poslednoto shte se opitam da namerq poweche dokazatelstwen material, no pochti sym siguren, che e wqrno.



Тема Re: aide pohwalete se deнови [re: support]  
Авторpin (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 10:58



tazi godina za perioda jan-mar svalih 13 kg kato talijata mi ot 102 stana 89-90 sm. ne mi se pojaviha plochkite obache i sledwashtija mesec otnovo shte pochna da otslabvam.
principite bjaha
sutrin 4 pati sedmichno predi jadene 20-40 min bjagane na patechka ili drug ured kato orbitrek naprimer
na obed parzhola s salata
sled 15 chasa ne sam jal vaglehitrati - za vecherja samo pileshka parzhola 1-2 br.
doza protein predi ljagane
kam 3-tija mesec sam pil L-carnitin, Cutting Gold, Hydroxy Stack no ne mislja che imashe goljama dalavera kato imam predvid parite koito hwarlih za tjah
prez towa wreme ne sam jal hljab, sladki raboti sashto (az i ne sam im goljam fen)
izbjagwal sam kartofite, parzheno ne sam jal i t.n.

loshoto e che swalih i mnogo muskulna masa - rakata ot 42.5 stana na 39.5
twa e nakratko



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано16.05.02 23:02



abe ne vijadsh li che choveka govori za sprintove. dali izobshto e chuval za intervalna trenirovka



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано16.05.02 23:09



kude si trugnal da sravnqvash sprintior i maratonec bre
tam neshtata sa na mnogo po visoko nivo
neshtata sa nesravnimi. bqh na republikanskoto po leka atletika i ne vidqh sprintior s po-dobro tqlo ot tova na edin niki deto ticha po 15km
tova che sa izgoreni poveche kalorii ne znachi che sa izpolzvani maznini za energiq



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: Cherniq]  
Авторcuckoo (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 00:57



A kakwo znachi? Kogato ima nedostig na energiq tqloto ot kyde shte q poluchawa, ako ne ot mazninite i muskulite?



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 01:18



Оки..изследвания всякакви в оригинал можеш да намериш

Търсиш по ключова дума, автор и т.н. Достъпа в повечето случаи е платен но имаш свободен достъп до резюметата, което обикновено ти е достатъчно.
"Твойто" изследване в оригинал е а тълкуването което постнах по-горе го взех от

Не знам с какъв уред се измерва EPOC, не ме интересува и не смятам че има някакво значение това. Важното е, че са намерили как да го измерват

Разбери че по време на спринт НЯМА начин да гориш мазнини. Мазнините се разграждат твърде бавно за да могат да се използват по време на много интензивни натоварвания и затова организма използва останалите източници на енергия. Мазнините могат да се използват единствено през почивките. Опитай се, също, да си набиеш в главата, че мазнините са НАЙ-НЕИКОНОМИЧНОТО гориво за организма и затова той прибягва до тяхното използване само в краен случай.

Що не пробваш да бягаш всеки ден по 20 мин като преди това закусваш прилично и да докладваш резултатите вместо да спорим за глупости
Тъй де, като го проповядваш това толкова усилено вземи да го изпробваш на себе си преди да зарибяваш другите

П.С. Най-добре прочети какво е написал Тейкъра в твойта тема за бокса. Смятам, че е обяснено достатъчно ясно и няма нужда да търсиш допълнителен доказателствен материал

Редактирано от 9-rлaвaтa лaмя на 17.05.02 01:27.



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 01:21



Понятията гликоген и глюкоза познати ли ти са?



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано17.05.02 14:17







Тема Re: aide pohwalete se deнови [re: pin]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано18.05.02 13:57



Този режим подходящ ли е за жени?

Аз съм 170 см. / 86 кг. и досега все съм отслабвала с яко гладуване, но после пак се връщат кг. Та идеята ми е да направя нещо постепенно и не твърде тежко, та да мога да го поддържам по-дълго...
Какъв режим ще ми препоръчате?



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: ca$h money]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано18.05.02 15:08



Абе, хора, вие къде бягате и кога най-важно.
Аз излизам за работа в 7:40 и ми се вижда твърде непривлекателно да стана в 6:20, за да бягам сутрин...



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: Hopeless*]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано18.05.02 23:24



добре дошла в клуба

попринцип женските въпроси ги обсъждаме в клуб Аеробика и фитнес
да не помислиш, че те гоня......

аз бягам на стадиона до нас
и сутрин в 6 съм ставал да бягам, но целия ден съм пребит

може да бягаш вечер след работа



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторcuckoo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 00:06



Az towa go prawq ot 6 sedmici weche i sym swalil 3cm ot korema, bicepsa e +1(ot natowarwaniq s tejesti) kilogramiete sa -2. Wsyshtnost az ne iskam da gubq teglo i mislq, che tochno po tozi nachin uspqwam da izchistwam samo mazninite, kato w syshtoto wreme zapazwam i razwiwam muskulite. Ideqta da se prawi pyrwo ednoto posle drugoto ne namiram udachna i estestwena.
Predi bqgane ne zakuswam prilichno, a piq proteini i ne bqgam wseki den, a 2dni w sedmicata(sybota i nedelq, kogato nqmam trenirowki s tejesti) + edin den(prez sedmicata, w koito syshto nqmam trenirowki s tejesti) pluwane 2km.
Uprajneniqta s tejesti sa s maximalno natowarwane (4-6 powtoreniq).
Dowolen sym ot tazi programa i ot widimiq rezultat i ne mislq da q promenqm.

Towa, koeto wie praktikuwate (bqgane sutrin na gladno samo s chasha kafe w korema) mi prilicha bolezneno na bezumna jenska dieta - otslabwane chrez gladuwane, ot koqto krainiq rezultat e hyrbawo tqlo s tlystini i narushen metabolizym.

Pod sprintowe imah predwid da se bqga s wyzmojno nai-byrzoto tempo, a ne da se podskacha leniwo ot krak na krak i da se wqrwa, che zawisi ot wremeto koeto si bqgal, a ne ot intenziwnosta. Ako krainata cel na bqganeto sa maprimer 10 obikolki na stadiona, to ako bydat napraweni s maksimalno byrzo tempo shte byde po-dobre ot towa da bydat napraweni za dwa pyti po-dylgo wreme chrez tytrene. Wsyshtnost spored men 20te minuti, sled koito spored was zapochwa izpolzwaneto na mazninite za energiq, sa twyrde abstraktno ponqtie, za da byde syobrazqwano.

I za glikozata i gliukogena... nima, ako si natrupal razlika w prietite i izrazhodwanite kalorii > 9000kcal i w sledstwie si izgubil 1kg ot tegloto si, to tozi kilogram moje da e ot glikoza i gliukogen?
Wyprosyt e kak tozi kilogram da byde smyknat ne ot muskul a ot maznini. Kolkoto programata e syobrazena s otgowora na tozi wypros, tolkowa tq e po-efektiwna i po-razumna.



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано19.05.02 02:47



много си написал, но нищо не си казал



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 01:04



6 седмици - 3см от корема +1 на ръката -2 кг....впечатляващ резултат...поздравления! Чувал съм, че често се случвало при начинаещи
Естествено, че 20-те минути са абстрактно понятие. За един са повече за друг по-малко, за една тренировка повече, за друга по-малко но във всеки случай трябва да измине известно време преди организма да се "нахвърли" в/у мазнините.
Честно казано нямам желание да споря повече с теб по тая тема. Само ще ти кажа, че аз съм последния човек човек който трябва да убеждаваш, че тренировките трябва да са интензивни. В моите наблягам точно на това и засега постигам добри резултати но искам наистина да се убедя, че тоя начин работи за мен преди да агитирам другите. А за това са нужни доста повече от 6 седмици.



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: Cherniq]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано21.05.02 11:52



10х, ще посетя и другия клуб.

Ставам в 6:20 вече седмица и да ти кажа добре се чувствам през деня, но аз и не тичам твърде много - 2км

След работа не става, все изниква нещо по-интересно и отлагам тичането...



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: Hopeless*]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано21.05.02 16:44



бавно, бавно увеличавай разстоянието......колкото повече, толкова повече



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: Cherniq]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано21.05.02 17:17



Добре де, а колко е оптимално?

Не толкова много, че после да не мога да се домъкна до работа и не толкова малко, че да няма смисъл и ефект?

КОЛКО???



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: Hopeless*]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано21.05.02 18:33



ами виж сега.......значи колкото по-бързо бягаш толко повече калории хабиш, но целта е тези калории да дойдат от мазнините, а те са бавен източник на енергия. средно след 20тата минута от аеробната дейност мазнините почват да се използват като източник на енергия. прави си сметката. незнам с ква скорост бягаш, но предполагам, че тия 2км ги правиш за 12 минути. по мои сметки излиза, че чак като навъртиш 3.5 километра ще почнеш да използваш мазнините като енергия. значи колкото повече направиш от 3.5 км толкоз по-добре. естествено не можеш още от първия път да ги направиш. постепенно всичко ше дойде на мястото
сега пак ще видиш, че сваляш килограми, но това дет сваляш не са мазнини, а е вода, която като спреш да тичаш ще се възстанови
не се отчайвай. всичко става бавно.
не тичай много облечена. така само се потиш залудо
преди тичане пии едно кафе и вземи аспирин. така ще имаш повече въздух и ще тичаш повече.

требва постоянство. айде успех



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: Cherniq]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано22.05.02 10:25



10х много!
Стига да имам воля да бягам редовно поне няколко месеца, мисля, че ще има ефект, ще почна да бягам повече и ще свикна да го правя и занапред, но засега кат се знам ква съм непостоянна, нищо немога дори на себе си да обещая.

По нататък ще ти пиша как се развивам.



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Авторcuckoo (Нерегистриран)
Публикувано23.05.02 00:53



Ama, az nikogo ne iskam da agitiram za nishto. Prosto sym prochel nqkoi raboti tuk-tam i gi spodelqm s was da gi obsydim. Na men mi se wijda twyrde weroqtno twyrdenieto, che ne sa wajni mazninite koito gorish po wreme na samoto aerobno uprajnenie. Te winagi sa minimalno kolichestwo. Wajen e rezultatyt ot nego - towa, che blagodarenie na nego se zasilwa metabolizma na organizma. Bqganeto na gladnen stomah sutrin wodi do katabolizym, i e wredno za muskulite!

Kolkoto e po-intenziwno uprajnenieto, tolkowa po-dobre za metabolizma (towa e qsno). Prodyljitelnoto natowarwane obache, wodi predimno do "izcejdane" na gliukogena. Ako gliukogena ne byde wyzstanowen sled trenirowkata sledwa razrushawane na muskulite. Wyprosyt mi kym was e:
Kak spored was nai-byrzo sled trenirowkata moje da se wyzstanowi niwoto na gliukogena?



Тема Re: shkembe chorbaнови [re: Hopeless*]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано23.05.02 03:02



естествено че ще има ефект.
гледай да си редовна
каквото правиш си остава за теб
никой не може да ти го отнеме



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано23.05.02 03:03



според мен чрез пиене на гейнери



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: cuckoo]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 17:47



Kak spored was nai-byrzo sled trenirowkata moje da se wyzstanowi niwoto na gliukogena?

Кат са наплюскаш до смърт естествено



Тема Re: абе ....... горска.....нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор Fast Taker ()
Публикувано24.05.02 19:16



... така, така ...

Имаше една двуседмична хранителна програма за увеличаване на гликогена в мускулите преди състезание, ама требва да я потърса



Тема Ето как стаВа........нови [re: support]  
Автор ¤ (лошо дупе)
Публикувано27.05.02 14:07



.....опасваш си талията и ханша с найлони....после върху тези найлони овиваш шалове(поне два-единият за талията,а другият за ханша)....след,което може да изпиеш едно горещо мляко,кафе или чай......и отиВаш да бягаш на стадиона....или да подскачаш на място ............ако към тоВа мъчение прибавиш и някоя диета ти гарантирам,че поне 10 см ще свалиш за един месец.........



Тема Re: Ето как стаВа........нови [re: ¤]  
Автор achko (the little one)
Публикувано27.05.02 15:01



ehaaa >>> ei tova e >>> opakovaite se v 4uvali
pi4 kato ne si naqsno za6to dava6 syveti nasam natam?

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Супер си ми ти профаннови [re: achko]  
Автор ¤ (лошо дупе)
Публикувано27.05.02 22:39



...ей профан с боди-билдинг се занимаВам от 1992 година......и съвсем съм наясно с тоВа как се свалят килца

П.П. Ако си чел книжката на Арнолд Шварцинегер(той нали знаеш е културист не само актьор)...там го пише тоВа за найлони и шалове около кръста...и го знам още от 1993 година..........

П.П.П. Така че сядай и чети и на идиот не се праВи...............



Тема Re: Супер си ми ти профаннови [re: ¤]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано28.05.02 11:13



Да, а за мускулна маса се пие кисело мляко и се ядат пържоли!!!

МИРНО! Мазньо приема строя.

Тема spokoino skypi4yk...нови [re: ¤]  
Автор achko (the little one)
Публикувано29.05.02 16:58



abe evilbro idiot takyv!!!
92-a na kolko godini be6e bre prydlio? na 7 ??? oooo qk builder si bil...
knijkata na ШварцИнегер q imam 6to? >>> to v taq knijka pi6e mnogo interesni tvyrdeniq (6toto e malko stari4ka) >>> naprimer 4e vsqka muskulna grupa se trenira po 3 pyti sedmi4no dammm sy6to taka 4e arnold bil pravil po 7-8 4asa trenirovki s tejesti v nqkva gora a nai-golemiq hit e 4e arnold bil vzimal steroidi samo predi systezanie!!!

ta taka... ti i s web design se zanimava6 ot sumati vreme >>> nali taka? ama kato te gledam si q dokaral do pod krivata...

kilca se svalqt s nailonite ama maznina ne se topi!!!
pii voda sled velikata si trenirovka i se pretegli da vidi6 kolko si svalil!!!

i ne mi obqsnqvai na men da 4eta...

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: spokoino skypi4yk...нови [re: achko]  
Автор Дpънч™ (дрънкало)
Публикувано29.05.02 18:05



....абе овчар не са ли виждаш какъв си смешен бе.........какви ти 7 години бе хлапак.........1992 бях на 14 години,когато почнах да тренирам.....а този метод с найлоните просто трябВа да прочетеш цялата книжка.....а не саМо тренировъчните методи

П.П. Игаси балъкъ дет си.............



Тема Re: spokoino skypi4yk...нови [re: Дpънч™]  
Автор achko (the little one)
Публикувано30.05.02 16:55



he he taq prostotiq ne hodi po gorata qvno!!!
knijkata sym q 4el nqkolko pyti i se opitah da ti obqsnq nqkoi ne6ta za neq >>> Maznio sy6to ti namekna ne6to ama mai BALYKA si ti

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: spokoino skypi4yk...нови [re: achko]  
Автор Diablo (дрънкало)
Публикувано30.05.02 19:46



.....абе ти пърВо можеш ли да четеш......или саМо гледаш картинките



Тема Re: spokoino skypi4yk...нови [re: Diablo]  
Автор achko (the little one)
Публикувано31.05.02 22:17



kakto vijda6 daje moga i malko da pi6a

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: spokoino skypi4yk...нови [re: achko]  
Автор Papa Bouba Diop (дрънкало)
Публикувано31.05.02 23:29



.....дори бъркаш букВите с числа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.