Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 15.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Moje li niakoi da mi kaje ...нови  
Авторflash (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 08:36



Iskam da vi popitam dali ima niakakvi suplementi stimulirashti rasteja na visochina. V momenta sym 177cm a iskam da sym pone 181cm(na 17 godini sym), i ako moje da mi preporychate deinosti stimulirashti rasteja.Syshto taka dali ako si po slab mojesh da porashnesh po lesno zashtoto kato gledam v nashia klas tia koito sa po visokite sa se slabichki.I dokolko trenirovkata s tejesti zabavia rasteja zashtoto ako ne biah pochnal da treniram minalata godina sigurno shtiah da porasna poveche otkolkoto sega.



Тема Re: Moje li niakoi da mi kaje ...нови [re: flash]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 16:35



Бахти...на 17 години и иска суплементи за растеж Кви суплементи...кви 5 лева.
ПЛУВАЙ, храни се добре (зеленчуци, плодове, месо, мляко) и след няколко години ше си удряш главата в горния праг на вратата Тежестите не пречат но наблягай на плуването.



Тема Re: Moje li niakoi da mi kaje ... [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано10.05.02 17:06



shto puk pluvaneto da pomaga za izrastvaneto........da beshe kazal basketbol da igrae po-shteh da razbera



Тема Re: Moje li niakoi da mi kaje ...нови [re: flash]  
Автор Keynes (market wizard)
Публикувано10.05.02 17:50



A nesto za rastez na pishkata?

In money we trust


Тема Re: Moje li niakoi da mi kaje ...нови [re: flash]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано10.05.02 18:41



Аминокиселини аргинин и орнитин. Естествени стимулатори на ХР (Хормон на растежа). Другото е здрав сън, понеже тогава се отделя ХР. И последно цигарите мнооого пречат. Ако пушиш не очаквай да пораснеш и 1см отгоре.
Айде успех.



Тема Re: Moje li niakoi da mi kaje ...нови [re: Jacket]  
Авторflash (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 12:10



Jacket mersi mnogo man.Za shtastie ne pusha no vij za synia triabva da otdeliam poveche vreme. A otnosno aminokiselinite kakvo shte kajesh za Glutamine-a?



Тема Re: Moje li niakoi da mi kaje ...нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 16:06



Черен, ти колко човека познаваш дето са се издължили от баскетбола? Всичките ми познати баскетболисти и волейболисти са си дълги по принцип и поради тази причина се занимават с тия спортове. Не съм виждал обратното, демек някой дребен да се хване да тренира баскетбол и да порастне.
При плуването работата е различна - лапетата още от малки ги пльосват в басейна и на 18 те вече гонят 2-та метра.
Едва ли ще мога да го обясня що става точно така но то си е факт.



Тема Re: Moje li niakoi da mi kaje ...нови [re: flash]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано11.05.02 19:18



Глутамина ще ти помогне за възстановяването и трупането на мускулна маса. За растежа на височина (и не само) вече казах - орнитин и аргинин. Има ги в някои комплексни препарати. Взимат се вечер преди лягане на гладно. По принцип ХР се намира и като суплемент, но много трудно и на много висока цена - около $6 за ампула. Освен това не може да се приема орално, а само мускулно (с инжекция). Също така може да има опасни странични ефекти като уголемяване на отделни органи, което може да бъде много опасно, така че не ти препоръчвам дори парите да не са ти проблем. Иначе се говори, че действието му е малко по-слабо от това на стероидите, но натрупаната маса и сила не се губят след цикъла. Та така....съня на първо място
И още нещо. Не знам къде точно правят такива изследвания, но знам че чрез изследване на ХР ти, може да се каже приблизително колко още ще растеш.



Тема Re: Moje li niakoi da mi kaje ...нови [re: flash]  
Авторl idea si niama (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 19:46



Колко ще пораснеш е заложено генетично,но това не означава,че не може да
се промени и в двете посоки,но все пак в ниякви граници.Клековете ограни-
чават растежа.Баскетбола и волейбола спомагатра,а плуването дава още по-
добър ефект.Провай да висиш на лост 3 мин. дневно, по нататъка с тежест.
За да постигнеш наистина нещо триябва да работиш комплексно, тоест по
много начини стимулираш растежа.Не си вреди с никви химии.



Тема Re: Moje li niakoi da mi kaje ...нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано14.05.02 22:51



да бре, и аз си мисля, че дългите не са дълги заради баскетбола, ами са баскетболисти щото са дълги, но все пак поне малко са пораснали
имам един приятел плувец дето като се качи на масата и си сложи обувките с дебелите подметки гони двата метра, ама тва е друг въпрос
може просто и при плувците да се получава такъв отбор за сметка на дългите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.