Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 18.05.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема колани  
Авторнaчинaeщ (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 01:36



Абе както ви казвам съм наистина начинаещ и не знам нищо за коланите. Изобщо нямам идея за какво са.
Може ли някой, дето по-разбира да ми обясни за какво са, каква е разликата дали има или няма колан и каква е разликата дали е хубав колан, или не чак толкова хубав?
Много ще съм ви благодарен.



Тема Re: коланинови [re: нaчинaeщ]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано09.05.02 04:28



i kolanite i tirantite slujat za da ne ti padat gashtite i da ne stavash za rezil s malkoto si pishle



Тема Re: коланинови [re: нaчинaeщ]  
Автор Magapas (LUD SAM!)
Публикувано09.05.02 05:34



da ne se naseresh v zalata ot zor:)
za nishto ne sa az treniram ot 4 godini i nikoga ne sam polzval

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: коланинови [re: Magapas]  
Автор achko (the little one)
Публикувано09.05.02 22:06



heh deeeba tova mi e 1000 post... misleh da napi6a ne6to hubavo ama NQMA

ta bi li mi razqsnil kak taka sa za ni6to tiq kolani bre mamka im
a fitilite, rykavicite i stre4 flanelkite i te li za ni6to???
za6to na systezanie po 6tangi ili triboi vsi4ki gi nosqt??? (kolanite) moje bi za krasota? ili da biqt priqtelkite si s tqh???

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: коланинови [re: achko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 16:49



А честито
Колкото и да е невероятно тоя път лудия каза нещо вярно Ръкавиците са за красота и за да не ти стават мазоли. Вместо да се ползват фитили е по-добре да си подобриш хвата.
Всичко дето го изброи може да е от полза за щангистите и трибойците но не и за културистите. Щангистите трябва да вдигнат по-голяма тежест на всяка цена докато за културиста това не е нужно. Каква полза ще имаш ако вдигнеш 200 от лежанка ама ти помагат двама човека? Същата функция на "помощници" изпълняват и споменатите джаджи.
Има едно изключение, разбира се, ако можеш да си слагаш тежести на колана и така да правиш набирания или кофички. Тогава има полза от колана.



Тема Re: коланинови [re: achko]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано10.05.02 17:08



a chestit ti 1000den post



Тема Re: коланинови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор achko (the little one)
Публикувано11.05.02 13:40



emi dobre... pravi gryb bez rykavici >>> mnoo e priqtno!!! osobeno sled 10-a seriq ako pravi6 s po-golemi tejesti...

a bi li mi nameril snimka na profibilder (roni dorian kevin i tn qki goveda) koito pravi klek ili tqga bez kolan? >>> MNOGO TE MOLQ!!!

a sy6to moje6 li da mi obqsni6 kakva polzva ima edin triboec da vdigne 200 kila ot lejanka ako mu pomagat 2-ma 4oveka??? za da vidi 3 4erveni flaga po-qsno ili za kvo?

i izob6to ne mi se slu6at na men ne6ta ot roda na: ne e vajno kolko vdiga6 vajno e kak go vdiga6... >>> kakto i da go vdiga6 ako ti e malka tejesta ne moje6 da se natovari6 i posle razbira se ne moje6 da porastne6...

PS tiq deto gi zatiska petdesetaka da ne mi se pravqt na mnoo qki

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: коланинови [re: achko]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 16:11



За N-ти път ще кажа че не ми пука какво правят профитата, какво си слагат, кога бягат, къде се боцкат, колко пъти ядат и къв протеин пият...не им слушам съветите, не им ходя по сайтовете и не им колекционирам снимките...
И нямам желание да споря с човек написал следното:
i izob6to ne mi se slu6at na men ne6ta ot roda na: ne e vajno kolko vdiga6 vajno e kak go vdiga6...
...сякаш не се бъзикаше ти с оня дето правил бицепс с 90 кила и 2-ма помагачи...ми прави като него, барем се натовариш достатъчно.



Тема Re: коланинови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор achko (the little one)
Публикувано11.05.02 17:30



kato kazvam tova IZOB6TO ne viziram ahmacite kato toq...
a kolana si pomaga ...ne 4e polzvam ama sam probval

Тя козата ги изяде,
ти цветята що ми даде.
Тя козата е виновна,
за раздялата любовна.


Тема Re: коланинови [re: achko]  
Авторнaчинaeщия (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 22:48



achko, а за какво помага?
Сори ако питам тъпи въпроси, ама просто не разбирам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.