Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:27 02.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BESEN SAM  
Авторtomusa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 00:37



ve4e toia Bionabol me vbesiava mnogo zdravo!!! Ve4e go pia 4 sedmici kato sega sam na 20 mg /maksimuma/ i sam ka4il edva 5 kilograma. Pia amerikanski protein po 60 grama na den kakto i aminokiselini i oprimalen hranitelen rejim i niama jelania rezultat. Samo deto sam se napompal malko - ovodnil!!!!!!!!!! Da ne bi da gresha neshto!!!!!!




Тема Re: BESEN SAMнови [re: tomusa]  
Авторbum bum (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 10:19



mi malka ti e dozata kakto na bionabola taka i na proteina, ti kakvo iskas? vkarai i po 2 retabolila na sedmica, uveli4i proteina i ste gledas kakvo stava...



Тема Re: BESEN SAMнови [re: tomusa]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано08.05.02 21:27



po vreme na steroiden cikul se preporuchvat 3 grama beltuchini na kilogram telesno teglo. ti piesh po 60gr protein. izliza che trqbva da si 20kg samo

aaaaaa.......sorry. pisal si i optimalen hranitelen rejim che imalo.......neznam togava shto taka



Тема Re: BESEN SAMнови [re: tomusa]  
Автор mistermeth (LUD SAM!)
Публикувано08.05.02 23:38



nqma ko da besneesh
utroi si dozata i she ima troen efekt:P
ti kwo gi piesh se edno piesh MultiTabs be q ne se izlagaj
ti polovinata gi isirash

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: BESEN SAMнови [re: mistermeth]  
Авторtomusa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 01:51



abe 4estno kazano me e shube da pia po pove4e za da ne vzema da se povredia neshto. A pak to i cikala mi ve4e e kam kria :(((((



Тема Re: BESEN SAMнови [re: tomusa]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано09.05.02 04:31



neshto za cherniq drob piesh li?

kuv e toq protein deto piesh?



Тема Re: BESEN SAMнови [re: tomusa]  
Автор Magapas (LUD SAM!)
Публикувано09.05.02 05:28



e4i shtom te e strah ne pij himii:)
az zatova se otkazah

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: BESEN SAMнови [re: Magapas]  
Автор CherniqМодератор (ranen taliban)
Публикувано09.05.02 05:35



nali si lud be, ot kvo te e strah?



Тема Re: BESEN SAM-i az biah...нови [re: tomusa]  
АвторSlim (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 08:47



i zatova spriahSpri taia himichna greshka Bionabol i tyrsi alternativite.Ti hubavo piesh protein-shtom imash pari...Za razlika ot povecheto filosofi tuk,koito she te pitat kvo znachi optimalen hranitelen rejim - az ti viarvam,che se hranish dobre.Nameri si clenbuterol-az opitvam ama neshto ne moga.Procheti statii za nego i she vidish,che e kolkoto za relef,tolko i za masa.Za kreatina-neznam-pri men niamashe NIKAKYV EFEKT.I nedei da vzimash po poveche ot 20mg,shtoto vsichko,napraveno s miarka e v reda na normalnoto...



Тема Има защо...нови [re: tomusa]  
Автор MA3HbO (юнак чутовен)
Публикувано09.05.02 10:23



Абе пич, качване на повече от 2-3 кила за месец (даже и това е много) е абсолютно безмислено.
Ама абсолютно. Ти си трупаш мазнини и това е.
Дай сериозно 4-5 месеца качи десет кила, ама да знаеш че си качил качествено. А така буквално се угояваш.

МИРНО! Мазньо приема строя.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.