Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 11.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ZOB-ZOB-ZOB-ZOB!!!!!!!нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 13:24



Естествено че съм зобил....насън Страхотни резултати казвам ти....ръката ми стана 60 за една нощ...само да не бях се събуждал
Затова препоръката ми е - комбинирайте бионабола с голема доза приспивателни за по-трайни резултати



Тема Re: ZOB-ZOB-ZOB-ZOB!!!!!!!нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 13:27



Ква е тая твойта зала бре Аз ако видя в мойта нещо подобно и ако шефа не ги изгони изродите аз ше са изнеса моментално



Тема Re: ZOB-ZOB-ZOB-ZOB!!!!!!!нови [re: nqkoi]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.04.02 13:33



Мдааа....и в това има неква истина, ама много малка. Верно, че е злобно копеле, ама надали ако беше чист щеше да пребие тоя



Тема Re: ZOB-ZOB-ZOB-ZOB!!!!!!!нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.04.02 13:36



Требва и аз да зобна така Снощи пък посред нощ се засекохме с елия и бигбро и влезнахме в една стаичка на лафчето и си правихме.......лафче до 5,30. Сега ми се спи та 2 не виждам След малко ше легна и ше зобна. Ш'тура под възглавницата една опаковка от бионабол



Тема Re: ZOB-ZOB-ZOB-ZOB!!!!!!!нови [re: Cherniq]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.04.02 13:45



Уникална е залата Тия неща не стават всеки ден бре. Рядкост са, но стават Сигурно има още, но не ги знам.
Снощи па некви дечица целеха с камъни и бягаха, та щеха да ядат шамарите. Едното си изпусна шапката и после идваха некви майки да я взимат. Едната беше руса със сини очи та мислех да я отвлека

А навремето като бяха въргалите не помня кой държеше залата. Сега единия е от охраната на първанов и въобще не идва, а другия е един дърт шушумига дет най-много да яде шамарите



Тема MALEEEEнови [re: Cherniq]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано21.04.02 15:24



ai stiga s gluposite be!!! samo se vijte kolko prostotii izpisahte...

to4no BIONABOLA ne vodi do agresiq >>> daje 4etoh nqkade 4e bil preparat na dobroto nastroenie

Cheren tova da ne ti e efedrina deto go pie6 i posle trudno stoi6 na edno mqsto bionabola e preparat s anabolen efekt >>> ot nego si ka4va6 i si myrzeluva6

Коцетой, Джекитой... Уиляп... уицтрой сей... Бърже!!!


Тема Re: MALEEEEнови [re: achko]  
Автор diwaka (ot gorata)
Публикувано21.04.02 16:15



Ама сега що се хващаш за бионабола. Стана дума въобще за здравата химия. Защото аз тея химици дето ги познавам бионабола си го имат за нещо като царевични пръчици “Зрънчо”.



Тема Re: MALEEEEнови [re: diwaka]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано21.04.02 17:09





aide pak pogledni za koe to4no stava vypros... 6toto mnogo gluposti po4nahme da si givorim v toq forum

za pry4ici Zryn4o lafa ne go bqh 4uval ama sam 4uval "TOQ BIONABOL KAT LINOMADKA GO PIQ"

Коцетой, Джекитой... Уиляп... уицтрой сей... Бърже!!!

Редактирано от Cherniq на 21.04.02 22:43.



Тема Re: ZOB-ZOB-ZOB-ZOB!!!!!!!нови [re: tomusa]  
Авторtomusa (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 18:43



ebati horata ................. kajete neshto za tova koeto vi pitam , vie tuka napravo si 4atite!!!! I az sam tragnal ot tuka informaciq da nabiramm...........



Тема Re: MALEEEEнови [re: achko]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.04.02 22:44



Братле не ги разбирам тия неща та не се учудвам, че съм казал глупости.
Факт е обаче, че Сашо50 е звяр. Не знам кво зоби, но скоро ше изперка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.