Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 03.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Нов суплемент?!нови  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 00:01



Наскоро ходих да си купувам протеин и ми казаха, че Мусаши пуснали някакъв нов суплемент. Значи в каталога им се води като methyl guanidine-acetic acid или MGAA. Представят го като нещо абсолютно революционно - казват, че гарантирано качваш поне 5 кила на месец чиста мускулна маса. Пича дето продава в магазина ми е познат и твърди, че го е изпробвал и наистина било нещо страхотно - той самият за един месец качил 7 кг. Аз по принцип не вярвам много на такива глупости но сега просто нямаше как да не повярвам.
Да не говорим, че се води абсолютно безвредно. Струва 88лв за 500 гр. Чували ли сте за тва чудо и какво ви е мнението?



Тема Re: Нов суплемент?!нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.04.02 00:09



Един приятел го пи и за два месеца без да спазва никакъв хранитгелен режим качи към 12 кила без да се омазнява. Сигурно поне 11 кила чиста маса. Като събера пари ще си го взема

БГ Рап

Тема Re: Нов суплемент?!нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 00:28



Винаги съм бил скептичен към подобни неща но като го видях моя познат направо се шашнах. Мислех си че се е дрогирал но го познавам доста добре и не е човек който ще тръгне да ме лъже. Да не говрим че тренира от 10 години и при него напредъка идва страшно трудно. Значи викаш 12 кила за 2 месеца? Това наистина е страхотно! Мисля, че най сетне са измислили суплемент който да си струва парите. Е, със сигурност няма да качваш по 5 кила всеки месец, това не може да продължава безкрайно но напредъкът за първите няколко месеца явно е невероятен. Все пак бих искал да чуя и други мнения ако някой го е ползвал или чувал нещо за този суплемент.



Тема Re: Нов суплемент?!нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.04.02 01:20



Ти мани другото, ама моя човек беше 2 години в застой
Аз мислех да започвам със суперсериозен хранителен режим и да си взема креатин и аминокиселини, но явно този продукт е направен точно за такива момчета, които нямат възможност да спазват режима на профибилдерите, а искат бързо да качват маса. Тия 12 кила ги качи при положение, че правеше 4 пъти седмично аеробика по 40 минути. Ако само беше блъскал си представи колко щеше да качи. Чух, че имал лек страничен ефект - засилвал сексуалния глад, но се надявам, че този проблем не е за умиране.
Само чакам на десети да взема заплата и ще ходя да си го купя. Дано не е свършил.....

БГ Рап

Тема Re: Нов суплемент?!нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 12:32



Всичко е ок обаче излиза доста скъпичко тва нещо. Като се има предвид, че дневната доза е 50гр, за един месец ще трябва да дадеш близо 300лв
Все пак, погледнато от друг ъгъл, това даже би могло да ти излезе по-евтино в дългосрочен период ако да речем за 3-4 месеца постигнеш мечтаната фигура и после само я поддържаш с нормална храна без да даваш пари за протеини, аминокиселини и тем подобни глупости.



Тема Re: Нов суплемент?!нови [re: STONE COLD]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 12:41



Верно, че влияе на производството на тестостерон но не е стероид, тъй че това не е проблем. Трибестана също влияе на производството на тестостерон но още никой не е казал, че е вреден.
Да не говорим, че това не е единственото му действие. Казват, че MGAA ускорява метаболизма и подпомага белтъчния синтез и на всичко отгоре минимизира възможността за натрупване на мазнини в организма.



Тема Re: Нов суплемент?!нови [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.04.02 12:44



Щом ти казвам, че е супер значи е така. Докторите в мусаши не спят, а мислят нова добрини за организма

БГ Рап

Тема Re: Нов суплемент?!нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.04.02 12:46



Аз по-добре за 2 месеца да дам 500 лв за това и да знам, че ще кача 12-15 кила отколкото да правя диети, режими, глупости......Пак ще дам същите пари, а ефекта ще е по-слаб. Пък и на всичкото отгоре нали е абсолютно безвредно

БГ Рап

Тема Re: Нов суплемент?!нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано02.04.02 12:53



Точно това е хубавото - че са успяли да съчетаят в един препарат хем синтез на белтъците, хем да пречи на натрупването на мазнините. Мамааа му......нема ли да дадат тая заплата бе.......

БГ Рап

Тема Re: Нов суплемент?!нови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 15:11



NIAMA TAKOVA PONIATIE BEZVREDNO(ZA SUPLEMENT).
NIKOGA NIAMA DA MOZESH DA ZADURZISH NESHTO NATRUPANO PO IZKUSTVEN PUT S NORMALNO TRENIRANE I NORMALNO HRANENE.PITAITE BIG BRO I TOI SHE VI KAZE SUSHTOTO.IZBIITE SI GO TVA OD GLAVITE.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.