Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ne vi li spadat svodovete na hodiloto be>Pri klek>нови  
Автор Novobraneca (Otkachalka)
Публикувано29.03.02 19:12



Mnogo sam slushal che che pomaga da ne si bos no i tova ne stava.A e losho da imash DIUSTABANTAUffffffff varvish kato hipopotam!!!!



Тема Re: Ne vi li spadat svodovete na hodiloto be>Pri klek>нови [re: Novobraneca]  
Автор Novobraneca (Otkachalka)
Публикувано29.03.02 19:16



I ako moje zashto



Тема Re: Ne vi li spadat svodovete na hodiloto be>Pri klek>нови [re: Novobraneca]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 21:09



Pada, dryjki...
zna4i ima6 problem4...



Тема Re: Ne vi li spadat svodovete na hodiloto be>Pri klek>нови [re: Osogovetz]  
Автор Novobraneca (Otkachalka)
Публикувано31.03.02 17:42



Ama na men ne mi e spadnal prosto sam svidetel na tova i vsi4ki kulturisti , koito vidia na snimka sa s Diustabanta.



Тема Re: Ne vi li spadat svodovete na hodiloto be>Pri klek> [re: Novobraneca]  
Автор Novobraneca (Otkachalka)
Публикувано01.04.02 17:19



kajete de




Тема Glupi...нови [re: Novobraneca]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 17:53



Stiga si pital glupsoti, wzemi pro4eti i togawa 6e si goworim...
Ne misli6, 4e ne e normalno da si dowle4e6 zadnika ot nqkyde na mainata si i da postwa6 po 10 temi wseki den, pone da bqha smisleni...
Samo zadrystwa6 foruma, ima6 kysmet, 4e moderatora e pe4en, ina4e...



Тема Re: Glupi...нови [re: Osogovetz]  
Автор Novobraneca (Otkachalka)
Публикувано02.04.02 10:58



OK!!!Ne iskam da se karame.



Тема Re: Glupi...нови [re: Novobraneca]  
Автор old_moon ()
Публикувано09.04.02 09:12



spokoino be pitch
govoria obshto,
ako pravish neshtata kakto triabva,
nishto losho niama da ti se sluchi.
inache po tvoia vypros, kvi sa tia gluposti.
ai, symnenia...
ama da kajesh che vishcki bili dustabanli... :)))
kak si im zasichal stypalata vyv vyzduha, te sa tolkov atejki, che a si vdignat edina krak, a sa se sgromolili ;)))
ai chao

no pain - no gain



Тема Re: Ne vi li spadat svodovete na hodiloto be>Pri klek>нови [re: Novobraneca]  
Автор diwaka (ot gorata)
Публикувано10.04.02 22:31



Ами гледай сега. Аз мога да ти разкажа за ниските сводове от личен опит. Моите сводове винаги са си били малко по – гладки от колкото трябва. Е не съвсем дюстабанести но по – равни от обикновено. Не ходя като хипопотам, като предполагаш. Нормално си ходя само дето ми се изморяват прасците по – бързо, и не съм много издръжлив на бягане. Всъщност тях (прасците) никога не съм ги тренирал и пак са доста големи. А иначе от клякането не съм забелязал да е спаднал свода на крака ми още повече, макар, че клякам (или по - скоро кляках) доста упорито. Не знам дали от по – ниските сводове, но винаги съм бил доста налят в краката, още от малък. Сега само да сложа една щанга на гърба си и сами растат. Преди две години кляках с 150кг. Бях решил да стигна до 180кг, обаче коленете започнаха да ме болят (скърцат като стари панти) и се отказах. Сега го давам по – спокойно и клякам с не повече от 100кг.
Ако се притесняваш да не ти падат сводовете, мога да ти препоръчам едни специални стелки за ниски сводове. Слагат се в обувката и не личи нищо. Направени са от някаква гума и по форма описват свода на ходилото. От началото е малко неудобно но като свикнеш не се усещат. Ако искаш клякай с тях. Аз нося такива от 10 години.



Тема Re: Ne vi li spadat svodovete na hodiloto be>Pri klek>нови [re: diwaka]  
Автор Novobraneca (Otkachalka)
Публикувано12.04.02 18:02



A bi li mi kazal ot kade moga da si gi kupia i kolko struvat?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.