Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 18.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Kak da mahna edna mastna chast ot korema?нови  
АвторBuHeTy (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 19:50



Ne sum debela, daje sum dosta sporten tip...vsushtnost ne samo dosta sporten tip, ami prosto sum rodena sus sporta i produljavam da se zanimavam makar i malko po-riadko, no pak dosta po-chesto ot horata okolo men. Vsichki sa na mnenie che sum dosta dobre slojena, no nali znaete neshtata prez moite ochi sa razlichni.
Znachi na korema tochno na nivo pupche imam podkojna maznina, moje bi tova e pravilnoto opredelenie. Ne e goliama, ama ne e i malka!!! Kakvito i koremni presi da pravia i kakvoto i da struvam muskulite nad tazi chast se orelefiavat no tazi gadnichka chast ne shte da izchezne.Kakvo li ne opitvah i veche pochti sum se otchaila zashtoto imam chuvstvoto che izcherpah vuzmojnostite s koito da mahna tazi "gadost".Protivnichka sum na ideiata za "izsmukvane", taka che chakam mnenia kakvo tochno da pravia sport li shte e dieta li shte e...vsichko!
Mersi mnogo predvaritelno!

A, da ideiata da vurtia obrush sushto ne vurshi rabota zashtoto toi se vurti okolo taliata, a tia i bez tova mi e dostatuchno malka.





Тема Dosta slojen vaprosнови [re: BuHeTy]  
АвторBai Hui (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 20:47



Slushaiki damite v zalata stigam do izvoda,che triabva iako dvijenie s krakata-biagane,velosiped i drugi.Poneje ne sym siguren koe uerajnenie nai-dobre natovarva to4no tazi chast ostaviam tova na niakoi po osvedomen.



Тема Re: Kak da mahna edna mastna chast ot korema?нови [re: BuHeTy]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано20.03.02 22:28



Мисля, че с много коремни преси проблема няма да се реши. Изхода е да стопиш мазнините, а това става с аеробна дейност. Бягане, велоергометър.....
Не забравяй, че мазнините в долната част на корема са най-трудни за сваляне. Успех!!!

Скоро беше прошка. Моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: Kak da mahna edna mastna chast ot korema?нови [re: Cherniq]  
АвторBuHeTy (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 23:13



Dam, taka e koremnite ne mi reshavat problema. Az na tiah nablegnah kato si misleh che shte reshat problema, ama ne...
Az sushto si mislia che moje bi iako dvijenie mu e cakata, ama kakvo shte kajesh za hranata, mai triabva da vnimavam i kakvo iam pone za izvestno vreme. Az ne sum privurjenichka na gladuvane i takiva shturotii, zashtoto mislia che taka oshte poveche organizma natrupva podkojna maznina, ama mai i malko vnimanie kakvo konsumiram niama da e izlishno!

Mnogo mersi za suvetite, nepremenno shte pisha za rezultatite.Zapochvam vseki den v GYMa na Universiteta, a kato se pribera v kushti shte ticham v parka...



Тема Re: Kak da mahna edna mastna chast ot korema?нови [re: BuHeTy]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.03.02 09:42



Правилно се ориентираш. Тичането му е майката. Все пак гледай да не прекаляваш. Надали ще почнеш да спазваш някаква специална стриктна диета, но гледай да не хапваш въглехидрати след 17h.

Скоро беше прошка. Моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: Kak da mahna edna mastna chast ot korema?нови [re: BuHeTy]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 13:26



За гладуването си права, не ти трябват тия глупости. Диета, да и то сериозна, щото тия сланинки няма да се стопят само от тичане. Намали въглехидратите и увеличи леко белтъчините. Като цяло трябва да намалиш калориите в сравнение с това което ядеш сега. Ако имаш възможност си прави тренировките сутрин на гладно ,а след тренировка поне 2 часа не яж никакви въглехидрати. Това за бягането хубаво, ама като влезеш в залата недей пак да засядаш на велоергометъра ами вземи вдигай малко тежести. Споко, няма да направиш големи мускули, ако ставаше толко лесно в залата нямаше да има човек под 150 кила . Идеално ще е ако след силовата тренировка можеш да отидеш да побягаш. Аеробната тренировка (в твоя случай бягането) трябва да е поне 30-40 минути.
А това за въглехидратите след незнамсиколко часа не е вярно. На някои места съм чувал даже да препоръчват след 15 часа да не се ядат въглехидрати. Това са глупости. Важното е да приемаш определено количество калории пък кога точно не е толкова важно. Всъщност, ако трябва да съм точен най-сигурният начин за отслабване е да не се яде нищо след 6 часа сутринта
И недей да тренираш всеки ден - остави си един ден за почивка.

И накрая - изрових един стар постинг на Елия, който със сигурност ще ти е от полза:

Редактирано от Cherniq на 21.03.02 15:11.



Тема Re: Kak da mahna edna mastna chast ot korema?нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор M™ (Oh batko oh)
Публикувано21.03.02 14:07



Predi vreme pak ot tozi klub biah procel, ce pomaga najlonat i valnenata bluza, kogato e sacetano s niakakva aerobna dejnost. Ot nacalo mi se stori smeshno, no poneze imah i az malko tlastini v koremnata oblast i iskah dagi mahna reshih da go probvam. V tozi slucaj obace osven da gorish maznini gubish i dosta voda, no efekta naistina e dobar tova ti go kazvam ot licen opit, no hic ne e konfortno da si s najlon, valnen plat okolo nego i shusliakov ancung



Тема Re: Kak da mahna edna mastna chast ot korema?нови [re: M™]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.03.02 15:15



Пич, май си прочел какво не трябва да се прави

Скоро беше прошка. Моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: Kak da mahna edna mastna chast ot korema?нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано21.03.02 15:21



Ламьо, ако се тича веднага след силовата, трябва ли в интервала между двете тренировки да се вземе протеин?
Идеята за въглехидратите е, че като ги взмеш прекалено късно няма да успееш да ги изразходваш и ще се натрупат като подкожни мазнини. Неслучайно Рони тича и вечер - за да изгори неизразходваните калории

Скоро беше прошка. Моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: Kak da mahna edna mastna chast ot korema?нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 17:36



По принцип, да - целта е да се осигури достатъчен приток на аминокиселини за възстановяване на мускулите. Протеинът взет след тренировка дава най-добър ефект. Работата е там, обаче, че не е особено приятно да бягаш на пълен стомах. Затова ако ще правиш такива работи по-добре изчакай 20-30 мин докато ти се "смели" малко протеина преди да тръгнеш да бягаш.

Аз идеята за въглехидратите я знам, друг е въпросът, че тя понякога доста се изражда от разни "светила" на науката. Докато при една висококалорична диета донякъде има резон да не се ядат въглехидрати след 18-19h, при нискокалоричната такава тая "забрана" си е пълна глупост.
Пък Ронито нека си бяга, той друга работа няма




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.