Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 26.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Za hranata!!!!!!!!нови  
АвторBuHeTy (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 22:59



Momcheta,
az mai zapochvam mnogo da se vpragam po temata ama sum reshila da se spravia s tazi ne osobeno haresvashta mi se chst ot tialoto, ta v tazi vruzka reshih da vi pitam.
Napishete mi molia kak se hranite prez denia? Razbira se sum sigurna che razlikata shte e goliama v sravnenie s tova koeto az iam zahstoto pri vas celta e druga, no naprimer sled kato e hubavo da se izbiagva konsumaciata na vuglehidrati vecher kakvo se preporuchva za vecheria togava?!?!? Az da si priznaia do sega predimno vecher iadiah, zashtoto prez denia letia nagore nadolu i niamam mnogo vuzmojnost za hranene, no sled tukashnite suveti smeniam rejima na hranene.
V koi hranitelni produkti ima nai-mnogo vuglehidrati i v koi nai-malko?! Az si mislia che edna goliama salata privecher e dobre doshla vmesto kakvo to i da e drugo, ama da ne zadulbavam, chakam mnenia!



Тема Re: Za hranata!!!!!!!!нови [re: BuHeTy]  
АвторOsogovetz (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 06:31



Primerno hranene, koeto prawq:
Sutrin stawam w 6:30...
Ti4ane. Zagrqwane na cqloto tqlo
7:30 zakuska - 7 qica, ot koito 4 sa celi, drugite sa samo beltyci...
Nqkolko filii hlqb. Sirene ili ka6kawal. Mlqko, kiselo...
10:30 Pak hapwam - ne6to testeno, zelen4uk, plod, Nektar nqkakwy za piene, 6toto woda ni trqbwa!
13:00 obqd - meso, pile6ko ili tele6ko, oriz (mnogo!!!), malko hlqb, nqkakwa zelenilka, no surowa...
16:00 zakuska 2 - salata zele i morkowi, bob i carewica... nqakakwi plodowe...
Trenirowka kym 18:30-19:00
20:00 we4erq - mnogo tejka we4erq s mnogo meso i oriz, mnogo hlqb i mnogo biri...
23:00 Ti4ane...
...
Aide 4ao, 4e stana wreme da ti4am...



Тема Re: Za hranata!!!!!!!!нови [re: Osogovetz]  
Автор achko (K`va titla, be?)
Публикувано24.03.02 08:47



uhaaa edna jena ako zakusi s 7 qica nqma ni6to drugo da izqde prez denq :)))


vsy6tnost ne misli6 li 4e spi6 mnogo malko?

Дейба и тия мартянци!


Тема Re: Za hranata!!!!!!!!нови [re: Osogovetz]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано24.03.02 11:28



По колко време(километра) тичаш?



Тема Re: Za hranata!!!!!!!! [re: BuHeTy]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано24.03.02 11:45



Снощи тамън пишех нещо и блокира компа........
Можеш да видиш

и . Аз каквото знам съм го научил от този сайт и е излишно да го пиша



Тема Re: Za hranata!!!!!!!!нови [re: Osogovetz]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 13:36



Абе, за ракийката нищо не каза... със салатата ли я пийваш или преди тренировка



Тема Re: Za hranata!!!!!!!!нови [re: BuHeTy]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 13:49



Мисля, че Осоговеца ти даде чудесен пример защо не трябва много много да се интересуваш как се храним ние
Аз вече казах, че няма нужда да се вманиачаваш на тема "въглехидрати вечер". Това не е никакъв проблем, просто гледай да не си оставяш най-голямото ядене за вечеря. Направи си храненията 4-5 и ги разпредели доколкото можеш равномерно през деня. Черния ти даде таблиците, тъй че можеш да деистваш



Тема Re: Za hranata!!!!!!!!нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано24.03.02 14:19



Ей сега се сетих една поговорка на тема количественото разпределение на храната през деня, дето я знам от грандфадъра

Закуската си изяж сам, обеда го раздели с врага, а вечерята с приятеля



Тема Re: Za hranata!!!!!!!!нови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано24.03.02 16:09



Или гранда ти е доста одъртял и го гони склерозата или (което е по-вероятно ) ти си объркал тотално поговорката, която иначе гласи:
Закуската изяж сам, обеда раздели с приятел, а вечерята дай на врага


Нямаше да се заяждам ама викам някой начинаещ билдер ше вземе да се подведе по грешната "диета" и го чека голем застой



Тема Re: Za hranata!!!!!!!!нови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано24.03.02 16:26



Не бе. Чувал съм я доста отдавна и моята склероза е причината. Сетих се, че имаше в поговорката ключовети думи "ядене, сам, враг, приятел...." и реших да я сглобя. Сетих се, че закуската сам трябваше да си я ядеш, но се чудих за вечерята и обеда как беше. Викам си "Абе, ако си разделиш обеда с врага, щото ти е враг ще му дадеш по-малко и за теб ще остане повече, а вечерята ще си я разделиш с приятеля и ще остане по-малко за теб(отколкото на обяд)", та затова направих тази подредба Иначе съм съгласен, че твоята е правилната
Все пак се надявам начинаещите да не търсят врагове с които да си делят вечерята




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.