Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 16.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
*Кратък преглед

Тема Рони идва в БГ?  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано16.03.02 22:08



В залата чух от един пич , че Рони Кулман(Колман, Колеман) щял да идва в БГ.
Има ли нещо вярно?

Некога бех красив и умен, но в родилния дом ме подмениха


Тема Re: Рони идва в БГ?нови [re: Cherniq]  
Автор W.A.S.P. (Чарли Резачката)
Публикувано17.03.02 21:44



имаше статия в 7дни от Карабибера - поканили го, искал 10 000 долара, и понеже май нямало кой да ги даде в крайна сметка няма да дойде... ама ще видим....

Сигнатура (до 100 cимвола).
Да ти го тура! И то с повече от 100 символа!!!


Тема Re: Рони идва в БГ?нови [re: W.A.S.P.]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано17.03.02 22:49



10х за инфото. С тия 10000 долара нема да ти казвам, че ще се подготвят състезателите ни от всички категории да участват на мрОлимпия
Иначе пича си е прав. За ква да си клати хуя до скапаната ни държава

Днес е прошка. Много моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: Рони идва в БГ?нови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 23:53



SHTO DA NE DOIDE BE? NALI IDVA NEKUV KRETEN NA REPUBLIKANSKOTO V PLOVDIV PREDI .... NE SE SESHTAM MAI 2 GODINI BESHE.AKO TIA TULUPI OT FEDERACIATA MU DADAT PARITE DETO ISKA,VMESTO DA SI GI RAZDELAT



Тема Re: Рони идва в БГ?нови [re: STONE COLD]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 01:28



Е за кво толкова ни е Рони тука? Да дойде без пари добре, ама да му плащаме Кажи ми ква полза ще има от него за тия $10000?



Тема май няма да дойденови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор mistermeth (LUD SAM!)
Публикувано19.03.02 02:17



абе шж приказвах с него да дойде да му дам някой друг съвет ама той реши да се направи на пич с тея 10000 долара....

Posetete http://mistermeth.hit.bg - ringtones za vodeshtite marki telefoni !


Тема Re: Рони идва в БГ?нови [re: Cherniq]  
Автор bigbroМодератор (ONE from many)
Публикувано20.03.02 18:15



ne absolutno. toj shte dojde tuk, kogato az otida tam.. i stana mr olimpia... nashte kreteni ot BFBB niama da go pokanqt, stoto nqmat parichki

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: Рони идва в БГ?нови [re: bigbro]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано20.03.02 22:16



Все пак не смяташ ли, че това са излишни пари, които трябва да ги вземат от НАС

Скоро беше прошка. Моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: Рони идва в БГ?нови [re: Cherniq]  
АвторSTONE COLD (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 12:48



KVO ZNACI "DA GI ZEMAT OT NAS"? OT NAS NISHTO NEMA DA ZEMAT.AKO VMESTO DA SE PRAVAT NA GOLEMA RABOTA(TIA SKUSANIACI NESHTASNI),ZEMAT DA NAMERAT NEKOI SPONSOR,MOZE DA DOIDE COVEKA.AZ MISLA CE SHE IMA POLZA.AKO NE DRUGO PONE SHE VIDIME KAK TRIABVA DA IZGLEZDASH ZA DA STANESH CHAMPION( IZTINSKI ).PUK I NEKOI TAKUV KATO IDE NEKUDE VINAGI IZNASIA LEKCII - MOZE DA CUEME NESHTO POLEZNO.HIC DA NE E SHE PO-INTERESNO OT PRIKAZKITE NA MESTNITE DRUVNUCI(KULTORISTI).



Тема Re: Рони идва в БГ?нови [re: STONE COLD]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано22.03.02 13:53



Надали М-Тел ще плати идването на Рони в България. Трябва някоя фирма от бранша да даде кинти за да го гледаме. Например Мусаши. А тия пари Мусаши няма да си ги изсмучат от пръстите, а ще ги вземат от НАС и вместо да намалят цената на протеина например те ще си избиват $10000. Мерси.
Преди време гледах тоя абсолютния ни шампион за миналата година - Ивайло Стоилов май се казваше, не съм сигурен. Въпреки, че не беше голям като Рони пак ме респектира до голяма степен.
А за какви лекции говориш?!? Надали като дойде тук ще каже нещо, което да ни обърне представите на 180 градуса......яко тренировки, химия и папкане

Кой каза, че няма безплатен обяд



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.