Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 13.06.24 
Спорт
   >> Културизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема fat burnerнови  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 21:52



Zdraveite,
az ne se zanimavam s kulturism, no iskam da otslabna zanchitelno. dosega dietata mi suchetana s mnogo sport (pone za moite kriterii mnogo) - po okolo chas i polovona na den intenzivni aerobni uprazhnanenia: tichane, stepper, kolelo i t.n. No sega veche mi se struva, che sum beznadezhden sluchai - svaliam po malko i bavno. Znam che 20 kila ne se topiat na vednuzh, no imam volia i ambicia da go napravia do 1 june. Vsiakakvi suveti shte sa mi ot polza.
Az sega ne sum v BG, no brat mi koito e tam se zanimava mnogo s bodybuidling i ot nego znam niakoi osnovni pravila. No tui kato ne e tuk ne moga mnogo da obzuzhdam s nego temata, a puk i kolkoto mnenia, tolkova po-dobre.
osnovnia mi vupros e mislite li che fat-burnerite shte mi pomognat v tozi sluchai. i ako da, kakva tochno marka? kakvo e l-carnitine (znam che brat mi go pie) i shte mi pomogne li i na men?
Predvaritelno blagodaria na vsichki!



Тема Re: fat burnerнови [re: Elena]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 11:47



Не искам да те разочаровам но по-добре тия 20 кила до 1 юни си ги избий от главата. Това, че имаш воля и амбиция е много хубаво но тук нещата не опират само до това. Ето ти малко елементарни сметки:
20 кила за 10 седмици = 2 кила на седмица = около 300 гр на ден
1 гр мазнини = 9 калории; 300 гр = 2700 калории
Тоест за да изгаряш по 300гр сланина на ден трябва да създаваш всекидневно енергиен дефицит от ПОНЕ 2700 калории!!! Това граничи с фантастиката ако не използваш СЕРИОЗНА химия. Не знам дали това ти говори нещо но за пример ще ти кажа, че със 100 минути джогинг изразходваш около 600-800 калории или тези 2700 ще ги изгориш след повече от 5 часа тичане Да не говорим, че тук ти давам най-благоприятния за теб вариант, в действителност мазнините са последния енергиен източник към който "посяга" организма.
Нормално е да сваляш около 0.5 кг на седмица и ако е така радвай се и продължавай в същия дух.
Л-карнитина го зае*и Аз не съм го ползвал и не мога да говоря от личен опит но досега не съм чул човек да е доволен от него, а в изследванията на които съм попадал се твърди, че ефект от него чисто и просто няма. По-добре си дай парите за хубава храна. Има разни фетбърнери които вероятно могат да ти помогнат малко но както ти казах тия 20 кила до 1 юни ги забрави.



Тема Re: fat burner [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано15.03.02 13:32



Ламьо.......бъди деликатен
Аз твърдя, че това което говориш не е баш така. Нека момичето да действа. Все пак да не ходи да вдига железа, а да върти велоергометъра или да ходи да тича на стадиона и да гледа след това да не се тъпче с манджа......
Бат, Велизар как е свалил толкоз кила?

А иначе има разлика дали момичето иска от 60 кила да стане 40 или от 160 да спадне до 140

Аман от приятели


Тема Re: fat burnerнови [re: Cherniq]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 14:55



Vsushtnost, ot 79 iskam da stana 60
No i 65 me ustroivat
Az nikoga ne sum bila slaba, no predi dve godini tezhah 62 kilograma i se chuvstvah , a i izglezhdah strahotno.
V momenta sled 2 godishno tupkane s bokluci i tlusti neshta v USA sum zaprilichala na slon.
Nai-nakra se iadosah na sebe si i malko po malko rezultatut e nalice, no me e strah, che nikoga niama da uspeia nezavisimo ot voliata.
Samo za spravka, predi mesec biah 86 kilograma.
Blagodaria vi za mneniata, priemam vsiakakvi preporuki!



Тема Re: fat burnerнови [re: Cherniq]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 15:18



'Бах мама му, Черен. Толко грозно ли пиша, че не можеш да ми разчетеш Естестествено, че момичето трябва да действа, аз да не съм казал да стои вкъщи и да гледа "Дързост и красота". Това което исках да и кажа е да си постави по-реалистични цели, например 5-7 кила за тия 10 седмици.
И стига си ми давал за пример Бат' Велизар Колко пъти трябва да ти обяснявам, че той зоби колкото всички клубари взети заедно и затова качва и сваля много по-бързо от нас. Няма нищо лошо в това, всеки е свободен да прави квот си иска, ама той е профи пък ние не сме. Да не искаш да кажа на момичето "Пий си по 2 шепички ефедрин на ден и за 2 седмици ше свалиш излишните килца"



Тема Re: fat burnerнови [re: Elena]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 15:32



Ще успееш, просто ти трябва време. 7 кила за един месец е добре но все пак имай предвид, че това не са само мазнини а също вода и мускулна маса. Така че не очаквай всеки месец да сваляш по толкова. Пази диета но не стой гладна щото това ще ти навреди повече отколкото ще ти помогне.



Тема РЕШЕНИЕнови [re: Elena]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 21:22



... и все пак, въпреки сложните сметки на "колегите" от клуба тук, мисля че може и да успееш. аз съм свалял страшно бързо килограми, стига да си го поставя за цел. в един момент волята просто надделява над тялото и виждаш как в един момент то започва да откликва все по-добре на тренировките, дори в неподозирано "дълбоки води" се озоваваш.
опитай се да мислиш за това (сигурен съм че го правиш, но все пак да си кажа "приказката") и през времето, когато не тренираш. аеробните тренировки са най-полезни, съсредоточи се върху продължителните натоварвания (трябва да са и изтощителни, обаче, за да може тялото ти да "прегрява" редовно и да гори излишните килограми).
много добре действа сутрин ако пиеш кафе и 15 минути след това да потичаш или да правиш коремни преси, или каквото и да е друго. така горенето на мазнините се повишава с почти двойни темпове - тъй като не е била приемана никаква храна, енергията се взима точно оттам, откъдето ти искаш:) процесът е усилен и от засилената заради кафето обмяна на веществата. :) САмО НЕ ПрЕКАлЯВАЙ, прави го максимум веднъж в седмицата, защото може да се претовариш и да си навредиш на здравето, ако пренебрегваш сигналите, които тялото ти изпраща. :)

за храненето - сигурно знаеш, след като не си в БГ, би трябвало да имаш достъп до всякаква нискокалорична храна, наблегни на естествените неща - зеленчуци, плодове. няма да е зле да поизоставиш месото за известно време или ако не можеш да се пребориш със себе си - поне карай на варено пилешко или обработено без много мазнина, за препоръчване изобщо без мазнини (излишно е да споменавам и алкохол, и цигари).

fat burner-ите са интересно нещо, ако решиш все пак да взимаш нещо такова, не прекалявай! няма "магическа" формула, която просто така да изпари ненужното от тялото ти. да не говорим, че без движение в следствие на резки разлики в теглото се получават едни мънички белези по тялото - при мъжете съм виждал по гърдите (ако изведнъж някой започне да блъска много и кожата му не може по естествен път да се "разтегли"), при жените е повече в областта на задните части и краката.
ако не прекаляваш, няма да имаш проблеми, обаче.



Тема Re: fat burnerнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано15.03.02 22:42



Ламьо, с краката си пишеш
Онва за действането се отнася за нея, а не за теб. Не съм казал, че си и казал да не прави нищо
Абе тя да вдигне високо летвата пък квото стане. За Велизар знаех, че ще кажеш за химията дето тъпче, но ако на нея отслабването й е на всяка цена може и тя да глътне некой хап

Аз преди две-три седмици си взех ефедрин да го "пробвам". Целта не беше отслабване, а да ми даде малко въздух щот трябваше да покривам един норматив. Глътнах един хап и не го усетих. Следващия път ще пробвам с 3

Аман от приятели


Тема Re: fat burnerнови [re: Elena]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано15.03.02 22:46



Вярвай си, действай и ще успееш
Всичко е въпрос на воля
Ще видиш, че до юни ако тренираш усилено ще стигнеш даже под 60кг

Аман от приятели


Тема Re: РЕШЕНИЕнови [re: знaeщ]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано15.03.02 22:51



Господине, виждам, че имате представа от тези работи, но не смятате ли, че тази една тренировка седмично е недостатъчна?

Аман от приятели



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.